http://www.haber2000.com/
http://www.haber2000.com/
» ATATÜRK’e ve ANNESİNE AĞIR HAKARETLER EDEN BU HASAN AKAR PİÇİ, NİYE YAKLANMIYOR? BU PİÇLER KİMDİR? BUNLARIN ATATÜRK HINCI TAA EZELDEN.. “BİZ ŞERİATÇIYIZ” diyen CEMAATLERİNİN BAŞI SAİD-İ KÜRDİ, ATATÜRK’e NEDEN KİN TOHUMLARI EKTİ? İBLİS FETOŞ’un CEMAATİ YERİNE NUR CEMAATİ Mİ GETİRİLDİ?

ATATÜRK’e ve ANNESİNE AĞIR HAKARETLER EDEN BU HASAN AKAR PİÇİ, NİYE YAKLANMIYOR? BU PİÇLER KİMDİR? BUNLARIN ATATÜRK HINCI TAA EZELDEN.. “BİZ ŞERİATÇIYIZ” diyen CEMAATLERİNİN BAŞI SAİD-İ KÜRDİ, ATATÜRK’e NEDEN KİN TOHUMLARI EKTİ? İBLİS FETOŞ’un CEMAATİ YERİNE NUR CEMAATİ Mİ GETİRİLDİ?

Hasan Akar piçi, Bu ülkenin kurtarıcısı, kurucusu Atatürk’e ve annesine çok, çok ağır hakaretler ettin ve kayıplara karıştın.. Elbette ki seni birileri saklıyor.. Tıpkı imam bozuntusu Adil Öksüz gibi .. Delikanlı isen, çık ortaya..
Paylas
ATATÜRK’e ve ANNESİNE AĞIR HAKARETLER EDEN BU HASAN AKAR PİÇİ, NİYE YAKLANMIYOR? BU PİÇLER KİMDİR? BUNLARIN ATATÜRK HINCI TAA EZELDEN.. “BİZ ŞERİATÇIYIZ” diyen CEMAATLERİNİN BAŞI SAİD-İ KÜRDİ, ATATÜRK’e NEDEN KİN TOHUMLARI EKTİ? İBLİS FETOŞ’un CEMAATİ YERİNE NUR CEMAATİ Mİ GETİRİLDİ?
Güncel - 31 Mayıs 2017, Çarşamba 01:50:34
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

GÖKTÜRK TUNÇTÜRK yazdı

 

www.haber2000.com

 

Tarikat, mezhep, cemaatler resmen dini bölücülüktür.

 

Tıpkı iblis FETOŞ’un yaptığı gibi, bu iblisin 1970 yılında kurduğu nur cemaati yolu gibi ..

 

İşte Bu ülkenin kurtarıcısı ve kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e ve rahmetli anasına çok ağır hakaretler edip, ortadan kaybolan “PİÇ” Hasan Akar’da bu yolun yolcusu.. Bu sapkın topluluğun kuduz itlerinden biri..

 

Bunlar birden bire nasıl ortaya çıktılar ve hürmet görmeye başladılar..

 

Bunların başı, Kuvayı milliye zamanından beri Kürdistan temelini atma çabaları harcayan, sahte peygamber, laiklik düşmanı Sadi-i Nursi diye bilinen Bitlisli Kürt Sait; her ne kadar iblis Fetullah ile bazı noktalarda anlaşamamış, ayrılmışsalar da ikisi e iblis ve sahte peygamber yarışına girmiş, Devletin düzenini yıkmak için gizli cemaatler kuran bölücü hainlerdir.. Bu iki iblisin amacı da budur..

 

FETOŞ şimdi zıpkını yiyince bunlar rekabete bindi..

 

Bakın Kürt Said, yani Said-i Nursi’nin yazdığı, Risale-i Nur’un kutsal kitap olduğunu pazarlayıp, sözde “yeni İslam dininin” üyelerinin de “Nur Cemaati” olduğunu  yaymaya çalışmaktalar..

 

Bediüzzaman Said-i Nursi 1935 yılında Eskişehir’de yargılanması sırasında açıkça “Şeriatçı” olduğunu ilan etmiştir.

 

Ve Risale-i Nur Hareketinin bir cemaat olduğunu belirtmiştir.

Bunlar 70 yıldır devleti yıkmaya çalışmaktadırlar.

 

Bunun çok iyi farkına varan Atatürk, belirlediği İkinci Meclisine; Said-i Nursi’yi almamış, dâhil etmemiştir.

 

İşte bu bölücülerin Atatürk düşmanlığı, kini, hıncı taa bu zamanlardan başlar.

 

Aynı zamanda Kuvayı Milliye düşmanı ve Kürdistan heveslisi olan, sahte peygamber Kürt Sait’in; Risale-i Nur adlı yazıları saptırmalarla doludur.

 

Kuran-ı Kerim’i bile saptırmaktan çekinmeyen bu sapıklar, sahte peygamber ve sapık müritleri, bakın dini nasıl kendilerine göre uyarlamışlar ..

 

*İslam dininin ana kaynağı olan Kuran'da mezhep, tarikat yoktur. Kuran-ı Kerim bölücü değil bütünleştiricidir. Oysa bütün mezhepler ve tarikatlar bölücüdür, ayrı ayrı topluluklar oluşturmayı yeğler.

 

*İslam’da bütün ibadetler, Kuran’da adı sanı geçmeyen kişiler için değil Allah adına sürdürülür. Oysa Nurculukta kurucusunun adı, Allah’ın adları yanında anılır.

 

*İslam dinin tek kitabı Kuran-ı Kerim’dir. Onun yenisi, eskisi olmaz, benzeri, örneği yazılamaz, başka bir kitap Kuran anlamında alınamaz, yorumlanamaz. Oysa Nurculukta Risale-i Nur, Kuran yerine de okunabilmektedir. Bu tutum İslam’a büsbütün aykırıdır; “Küfr-i kebir”dir, büyük suçtur.

 

*Kuran'da bütün inananların kardeş oldukları, Allah’ın bütün evrenin yaratıcısı olduğu bildirilir, insanlar arasında üstünlük-aşağılık ayrımı gözetilmez. Oysa Nurculukta Said-i Kürdi; üstün yaradılışlı, Allah’la aracısız bağlantı kuran bir kimse diye nitelenir.

 

*Kuran'a göre ibadet belli bir düzene göre, alçakgönüllüce sürdürülür. Nurculukta ise değişik kılıklara bürünmek, olduğundan başka türlü görünmek, elde değnek (asa) bulundurmak, vs… vardır.

 

*İslam'da belli bir toplumsal sınıf ayrımı yoktur, bütün insanlar eşittir. Oysa Nurculukta “Nur talebesi” denen sözde özel bir topluluk, ayrı bir sınıf vardır. Bunlar kendilerini gerçek Müslüman sayarken, öbürleri dinsizdir, kafirdir.

 

*İslam'da ibadet açıktır, gizli kapaklı değildir. Nurculuktay ise gizlidir, toplumun gözünden uzaktır. Nitekim ülkemizde Nurcuların oluşturdukları toplulukların tümü dışarıya gizlidir.

 

 

Said-i Nursi, “Sikke-i Tasdik-i Gaybi” adlı risalesinde kendi yazılarını Kuran’la özdeş sayar, kendini Allah’la konuşan, peygamberle eş tutar. Nitekim şöyle bir yorum getirir;

 

“Risale-i Nur”u Allah Kuran-ı Kerim’de imzalamıştır. Basta Hz. Muhammet olarak Hz. Ali, Abdulkadir Geylani, Muhittin Arabi ve öteki büyükler de Risale-i Nur'a imza koymuşlardır.”..  Bak, bak …

 

 

Said-i Kürdi Isparta'da yazdığı saçmalıklarda da şunları söylüyor;

 

“Risale-i Nur girdiği her yeri kutsallaştırmış, bu arada Isparta'ya mübareklik kazandırmıştır. Risale-i Nur, Isparta'ya bütün illerin üzerinde bir dindarlık meziyeti kazandırmıştır.”… Vay, vay ….

 

Kendini böylece Allah yerine de koyan Said-i Nursi (Said-i Kürdi), “Sönmez Risalesi”nde su sözlerle “Risale-i Nur”u övmektedir…

 

Diyor ki; “Risale-i Nur Kuran’ın aynasıdır, bir mucize niteliğindedir… Risale-i Nur’a kimse karşı koyamaz; onunla boy ölçüşemez, hiçbir kitap ona denk tutulamaz.”

 

Said-i Nursi’ye göre Risale-i Nur, kendisine Allah’ın isteği üzerine dolaysız olarak indirilmiştir.

 

“1960” adlı yazısında da;  “Risale-i Nur, Said-i Nursi’ye Allah tarafından verilmiştir” demektedir.

 

 

İslam dinine göreyse Allah dört peygambere kutsal kitap indirmiştir. Tersini iddia eden sahte peygamber Kürt Sait’in ardından gitmek sapkınlıktır…

 

İŞTE PİÇ HASAN AKAR’da BU CEMAATİN YOLCUSU, PİÇİDİR.

 

Said-i Nursi yazılarının çoğunda kendini kimi yerde üstü kapalı, kimi yerde çok açık olarak Allah’la aracısız konuştuğunu vurgular. Onun “Hizmet Rehberi” dediği yazısında şu ifadeler vardır;

 

“...Ama onda (Risale-i Nur'da) yazılanlar Kuran’ın malıdır. Hepsi Allah’tandır... Peygamberimiz Kuran-ı Kerim'in sadece bir tercümanıydı. Üstat da (Said-i Kürdi) Risale-i Nur'un sadece bir tercümanı gibidir.”

 

 

“İman Hakikatleri” başlıklı yazısında söyledikleriyse ürperticidir;

 

“Risale-i Nur, peygamberimizin risaletini yani peygamberliğinin bir mirasını üstada verir.”

 

 

Risale-i Nur'un “Hizmet Risalesi” bölümünde geçen şu sözler de ilginçtir,

 

“Risale-i Nur'a itiraz edilemez. Yapılacak her itiraz en ulu kişilerden , Kutbu'l Azam'dan da gelse aldırış edilmemeli.”

 

 

İslam terminolojisinde Kutbu’l Azam peygamber demektir.

 

Said-i Nursi’nin eserlerinden birkaç örnek daha;

 

“Kuran-ı Kerim ve Risale-i Nur, rahman ve rahim olan Allah’ın bir indirişidir. Kuran-ı Kerim ve Risale-i Nur'un indirilişi aziz ve hakim olan Allah’tandır.”

 

“İşte o nur hem Kuran-ı Kerim’dir hem de Risale-i Nurdur.”

 

Nurcuların sahte peygamberi Said-i Nursi “Nur Meyveleri” adlı yazısında da şöyle der;

 

“Risale-i Nur okumak veya yazmak alim olmak için yeterlidir, başka bilgiye gerek yoktur.”

 

Said-i Nursi’ye göre “Risale-i Nur, kendisine hizmet edenleri en başta Nur talebelerini mutlak cennete götürecektir.”

 

Ortaçağ Avrupası’nda kiliseler de varsıl (zengin) kişilere büyük paralar karşılığında cennetten arsa satıyorlardı.

 

 

(Said-i Kürdi) Bediüzzaman(!) Said-i Nursi Risale-i Nur’da gecen sözlerinin Allah’tan geldiğini, esin kaynağının Allah olduğunu savunmaktadır. Bu iddia, onun aracısız olarak Allah’la bağlantı kurduğu an…

 

Allah’la aracısız bağlantı kuran kişilere ne denir? İslam’a göre son peygamber Hz. Muhammed olduğuna göre Kürt Sait kimdir? Fetullah kimdir?

 

"İyi bilin ki öz din yalnız ve yalnız Allah'ındır." (Zümer / 3)

 

İşte bu Nurcu cemaati, yıllardır risalelerin Diyanet tarafından basılmasını istemişlerdir.

 

Ve bu konuda yıllar sonra ilk adım atıldı ve Said Nursi’nin aslen Arapça olarak kaleme aldığı, kardeşi Abdülmecit Nursi’nin Türkçeye tercüme ettiği İşaratü’l İ’caz adlı eseri Diyanet tarafından basıldı.

 

Nurcular FETOŞ’un gidişi ile yer kaptılar, göze batmak ve yalakalıklarını yerine getirmek için Atatürk’e saldırılara başladılar.. Dikkat edin eş zamanlı saldırılar, hakaretler.

 

İşte bu piç Hasan Akar’da bu cüretle zıpladı ama okları yiyince de  sırra kadem bastı.. 

 

Şuan 23 gün oldu …


Bu Haber 363354 Defa Okunmuştur

OKUYUCU YORUMLARI

UYARI:Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.(Yorum Yapanın Taahütü)Yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
Ad Soyad
E-Posta
Yorum
Foto GaleriTÜMÜ

ÇOK OKUNANLAR

Hava Durumuİçerik Yükleniyor...

SON EKLENENLER

Gazeteler:

ŞANS OYUNLARIİçerik Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ :


İçerik Yükleniyor...

BURCLARİçerik Yükleniyor...

PUAN DURUMLARI :İçerik Yükleniyor...

SON YORUMLAR

(Terör ve tecavüz hariç) ADLİ MAHKUMLARA EŞİT YASA.. ŞARTLI TAHLİYE İSTİYORUZ. lehe uygun somut deliller olmasına rağmen fetöcü hakimlerin kanaat kararıyla birçok suçsuz insan içerde yatıyor. (Ceza mahkemesinde ağır ceza verebilmek için somut ve 0 inandırıcı deliller olması lazım.) Yargıdaki hatalı uygulamalardan dolayı birçok insan boş yere cezaevinde yatıyor. Kış geldi ve cezaevleri aşırı dolu. Mahkumlar soğuk betonlarda yatıyorlar. Sıcak su yok herşey kısıtlı. Hastalıklar öylesine.. Biz vatanımıza hainlik yapmadık! Kimimiz suçsuzluğunu anlatamamış, kimisi çaresizlikten,kimiside cahillik ve ihmal nedeniyle, kimiside ekonomik nedenlerle ve yoksulluktan, kimide tehdit ve Korkuyla suça karışmış, kimisi kumpasla, arkadaş mağduru olmuş.. Bunlar uzmanlar tarafından dahada sınıflandırılabilir. Yeni cezaevleri yaparak, mahkumu yıllarca kapatmak yerine, asıl suça neden olan faktörleri ortadan kaldırmak için çabalanmalı.. Yoksa gençler, fikren, bedenen vede ruhen kaybedilip yok olacak..! Cezaevleri yerine okul yapılsın. Fabrikalar yapılsın iş verilsin aş olsun ve yoksulluk giderilsin. Ayrıca bir mahkum devlete en az 2000 tl zarar demek cezaevleri yapımıda ayrıyeten ekonomik zarar. BİZ YENİ CEZAEVLERİ İSTEMİYORUZ bu sadece geçici çözüm olacaktır. Nolur,,adli mahkumların vede mahkum yakınlarının SESSİZ ÇIĞLIKLARINI duyun ve duyurun.. İçerde kader mahkumları dışarda biz CANIMIZ ÇOK YANIYOR. Çocuklarımız analı babalı öksüz boynu bükük yetim kaldı. Allah bile tövbe eden kullarının günahlarını bağışlarken devletimiz niye bağışlamasın. Herkes hata yapar ve 2. Bir şansı hak eder. Bir hata bedeli ömürlük cezalar olmamalı.. Onları yeniden hayata kazandırın yaşayan bir ölü olmasınlar. İnanın bana suçsuz ve ilkdefa suç işleyipte pişman olmuş mahkumlar birdaha ASLA SUÇ İŞLEMEYECEKLERDİR. Hem pişman olmuş bir mahkumu yıllarca kapatmanın kimseye faydası yok..! Bırakın aile olalım Yavrum geceleri hep babasının mankenine sarılıp koklayararak uyumaya çalışıyor. Ayrıca Babasız büyüyen çocuklar ilerde daha kötü işlere bulaşacaklardır. Bir anne yoksulluklamı uğraşsın, cocuklarınamı baksın. Toplum içinde kocasız hayat çok zor! Bize artık acıyın nolur. Siz Sayın vekillerden, Mahkum ve mahkum yakınlarının ne hissettikleri konusunda empati yapmalarını rica ediyorum. Ve soruyorum.. fetö mağduru veya kumpas`a kurban gitmiş işlenen suçtan bile haberi olmadan ceza yatan suçsuz, arkadaş mağduru mahkumlar ne olacak..! BİZ 188 dahil EŞİT YASA - ŞARTLI TAHLİYE İSTİYORUZ. Siz bizim devlet babamızsınız.. BÜYÜKLÜĞÜNÜZÜ GÖSTERİN.. LÜTFEN.. HALKINIZLA BARIŞIN ve onlarla uzlaşın. Ve artık açılsın kapılar.. Nolur allah rızası için bizim isteklerimizi yetkililere duyurun.. Biz fakir aileleriz.. Biz çaresiz Yaşlı ana babalarız. Biz 18 yaş altı savunmasız çocuklarız. Biz kısık sesleriz BİZİM GÜR SESİMİZ OLUN.. Ben mahkum eşiyim ve Bu yazımı ve isteğimi (1 çarpı 1000) olarak görün. Atatürk ` benim halkım cahildir hataya düşebilir her 10 yılda bir af verin` demiştir..!!!
KAVGALARI BIRAKIN, CEZAEVLERİNE BAKIN.. DEVLETİN KURUMU AÇIKLIYOR :

FaceBook

Copyright ©2010 - Tüm hakları saklıdır.
PHP Haber Sitesi Türkiye Tasarım
Haber 2000- Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Ve kaynak gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayınlanan Tüm Haber Ve Açıklamalar İlk Kaynaktan Ulaştırılan Açıklamalardır. Sitemiz Bu Açıklamalara Ekleme Veya Müdahelede Bulunmadan Yayınlar. Yorum,Makale, Sizden Gelenler Bölümündeki Yazılardan Yazanlar Sorumludur. Harici Bilgiler Ayrı Bir Sayfada Açılır. Haber 2000 Bu Linkler Ve İçeriklerinden Sorumlu Değildir.Her Türlü Haber Ve İletişim İçin millitaraf@hotmail.com Adresini kullanabilirsiniz. Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek için Gizlilik İlekeleri Ve Yayın Prensiplerimzi Okuyunuz. Ekonomik Veriler Bilgilendirme Amaclidir.Kullanimindan Dogacak Sorunlardan Sitemiz Sorumlu Degildir. En İyi İnt Exp 8+ 1024x768 Görüntülenir