http://chpiktidarhareketi.com/
https://www.facebook.com/profile.php?id=100008722501394
» TÜKÜRDÜKLERİNİ YALAYAN ÜLKÜ OCAKLARI GENEL BAŞKANI, SEN; DANSÖZLERİN DEĞİL, BOZKURTLARIN BAŞKANISIN.. SENİN HADDİNE Mİ; İTTİFAKA DESTEK AÇIKLAMSI YAPMAK? DAHA DÜNE KADAR ERDOĞAN’a; “ASRIN RUH HASTASI, TÜRK MİLLETİNİN BAŞINA GELEN EN BÜYÜK FELAKET, PİŞKİNCE SİYASİ HESAPLAR YAPAN KİŞİ” demiyor muydun? HADİ, DELİKANLI İSEN ŞİMDİ DE ÇIK; “DEVLETİN BAŞINA, DEVLET GELECEK” SLOGANINI AT, ATABİLECEKSEN

TÜKÜRDÜKLERİNİ YALAYAN ÜLKÜ OCAKLARI GENEL BAŞKANI, SEN; DANSÖZLERİN DEĞİL, BOZKURTLARIN BAŞKANISIN.. SENİN HADDİNE Mİ; İTTİFAKA DESTEK AÇIKLAMSI YAPMAK? DAHA DÜNE KADAR ERDOĞAN’a; “ASRIN RUH HASTASI, TÜRK MİLLETİNİN BAŞINA GELEN EN BÜYÜK FELAKET, PİŞKİNCE SİYASİ HESAPLAR YAPAN KİŞİ” demiyor muydun? HADİ, DELİKANLI İSEN ŞİMDİ DE ÇIK; “DEVLETİN BAŞINA, DEVLET GELECEK” SLOGANINI AT, ATABİLECEKSEN

Bizim zamanımızda Ülkücü Ocakları, siyasi aksiyonu MHP olan ama MHP’den ayrı bir yapıya sahip bir Dernekti. MHP Genel Merkez Yöneticileri Ülkü Ocaklarının onayı olmadan hiçbir işlem yapamazlardı.. Emri veren de Başbuğ Alparslan Türkeş’ti.. Yani; Ülkü Ocakları, MHP Genel Merkez yönetimini de kontrol eden bir mekanizma idi. Şimdi böyle mi? Maalesef.. Hem vakıf yaptılar, hem de ülkücü gençleri ayak işlerinde kullanıp, kendilerine bir “Badigart” görevinde kullanıyorlar.. Elbette ki rezalete son verilecek..
Paylas
TÜKÜRDÜKLERİNİ YALAYAN ÜLKÜ OCAKLARI GENEL BAŞKANI, SEN; DANSÖZLERİN DEĞİL, BOZKURTLARIN BAŞKANISIN.. SENİN HADDİNE Mİ; İTTİFAKA DESTEK AÇIKLAMSI YAPMAK? DAHA DÜNE KADAR ERDOĞAN’a; “ASRIN RUH HASTASI, TÜRK MİLLETİNİN BAŞINA GELEN EN BÜYÜK FELAKET, PİŞKİNCE SİYASİ HESAPLAR YAPAN KİŞİ” demiyor muydun? HADİ, DELİKANLI İSEN ŞİMDİ DE ÇIK; “DEVLETİN BAŞINA, DEVLET GELECEK” SLOGANINI AT, ATABİLECEKSEN
https://www.enameha.net/
Siyaset - 13 Ocak 2018, Cumartesi 12:12:03
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

GÖKTÜRK TUNÇTÜRK yazdı

 

www.haber2000.com

 

Yazıya başlamadan önce Allah’a şükür; Ülkü yolunda ki davanın çilesini çekmiş ve gençlik yıllarını ailesi ile birlikte zindanlarda çürütmüş ve bir an dahi pişman olmamış, Ülkücü yapıya sahip Türk milliyetçisiyim..

 

MHP, binlerce Ülküdaşlarımızın Şehit kanları ve binlerce ülkücünün ağır çileleri ile vücut bulmuş, bir çınar gibi ayakta kalmasını sürdürmüştür..

 

Şimdi bu mekanda Kadırgalı Eşref gibi esip, gürleyenler; “Şehitler, Zindan ve çile” ifadelerini “anlıyoruz” diyebilirler ama asla anlayamazlar.. Ve maalesef anlamıyorlar..

 

Bu yüzden; MHP sadece bir siyasi teşekkül değil, Şehitler ve Bozkurtlar otağıdır..

 

Davanın anlamı her zaman aynıdır. Tıpkı; Allah’ın bir olduğu gibi, Namusun anlamı gibi..

 

Bu kutsal anlamlara leke sürenler ise tek kelime ile şerefsizdir, alçaktır, Ülkücü ise hiç değildir..

 

Böyle bir ihanet içinde MHP’yi ve Ülkücü Hareketi kullananlara da cevaplar vermek, hadlerini bildirmek te, bu davanın gerçek sahipleri bizlere düşer..

 

MHP değil de, resmiyette MHP Genel Başkanı gözüken Devlet Bahçeli ve 15-20 kişilik ekibi, Ülkücülere “hayvan” benzetmesi yapan ve Türk Milliyetçilerini bölücü olarak ilan eden AKP ile “Seçimler” ittifakı yaptılar..

 

Bu ittifaktan önce; bu Bahçeli, Cumhurbaşkanı adayı ilan ettiği Erdoğan’a da yapmadığı hakaret ve ilişkilendirmediği Terör örgütleri kalmamıştı..

 

Bunu bütün insanlarımız biliyor..

 

Şimdi böyle bir siyasi ittifakın adına da “Ahlaki ittifak”, “Milli ve Yerli olanların ittifakı” diyorlar

 

Kendilerini desteklemeyenlere de “Hain, PKK ve FETÖ işbirlikçisi” gibi çok ağır iftiralar edip, çamurlar atıyorlar..

 

Ne imiş; HDP ve FETÖ’de bunların ittifakına “Hayır” diyorlarmış ta, bu yüzden bu ittifaka destek vermeyenlerin hepsi de onlarla birlikte hareket etmiş oluyorlar mış..

 

Eee, PKK, HDP ve FETÖ’cüler yemek yiyorlar, tuvalete gidiyorlar.. O zaman her yemek yiyen, her tuvalete giden de hain mi oluyor? Sizler de yemek yiyip, tuvalete gidiyorsunuz. Evinizin ortasına işemiyorsunuz ya?

 

Bunların ki aynen böyle bir benzetme..

 

Ve adı anılan bu hain ve bölücü şebekeleri çok yakın geçmişlerde koruyup, kollayan, imkanlar sunan, eylemlerine, hainliklerine göz yuman da bunlar..

 

Şimdi Bahçeli ve tilki ekibi diyecek ki; “Yahu bize iftira atmayın, biz ne bunları koruduk, ne de hainliklerine göz yumduk”..

 

Ne fark eder, şimdi onlara bu destekleri verenlere siz tam destekler verip, üstelikte tetikçiliğini yapıyorsunuz..

 

ÜLKÜ OCAKLARI BAŞKANI, HADİ DELİKANLI İSEN BUNLARA CEVAP VER..

 

Şimdi gelelim ihanetin ve rezaletin en son halkasına..

 

Bahçeli ve tilki ekibinden sonra Ülkü Ocakları Vakfı Genel Başkanı Olcay Kılavuz da önce ki gün bir “İttifaka destek” açıklaması yaparak, yine karşı çıkanlara da salladı..

 

Diyor ki; “Liderimiz Devlet Bahçeli’nin emrindeyiz, bu ittifaka, Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı adaylığına sonuna kadar destek verip, çalışacağız”..

 

Gerçek Ülkücüler olarak zaten başka bir açıklama beklemiyorduk..

 

Ama “Bozkurtları” temsil ettiklerini ileri süren Ülkü Ocakları Genel Başkanının bu rezalete ve ihanete ortak olmasına, kıvırdaklığı karşısında da sessiz kalamayız.

 

Bu yeni yetmenin zaten Bahçeli’nin badigartlığını üstlenmekten de başka bir şey yaptığı yoktu..

 

Aslında; “Başbuğun Bozkurtlarının” başkanlığını yaptığını söyleyen bu Kılavuz, gidip Devlet Bahçeli’ye;

 

“Efendim ne yapıyorsunuz, bunlar Bozkurtlara; kandan beslenen vampir ve hayvan benzetmesi yaptılar. Türk milliyetçiliğini bölücülük ilan edip, bizi bölücü gösterdiler. Siz; bunlardan hesaplar soracağınıza dair şerefsiniz ve namusunuz üzerine yeminler ettiniz.. Şimdi ülküdaşlarımıza böyle bir siyasi ortaklığı nasıl izah edebiliriz. Gelin bu yanlış yoldan dönün, dönmezseniz de Ülkü Ocakları olarak biz böyle bir ihanete ortak olmayacağız” demesi gerekirdi..

 

Asli görevi bu idi, bu olmalı idi..

 

Demek ki bu Kılavuz, “Bozkurtların” değil, “siyasi dansözlerin”  badigartlığını yapıyor.. Kimin adını kullanıyor?

 

Bu dava uğruda Binlerce şehit vermiş Ülkü Ocaklarının..

 

Peki; niye bu ittifaka destek veriyor?

 

Çünkü O’da “Liderimiz” dediği Bahçeli gibi kıvırdak..

 

Nasıl mı?

 

Bu Olcay Kılavuz’da, Bahçeli gibi tükürdüklerini yalayan bir kişi..

 

Evet .. Bu Olcay Kılavuz daha geçen yıl yaptığı basın açıklamalarında, şimdi “liderimiz” dediği Bahçeli’nin Cumhurbaşkanı adayı olarak gösterdiği Recep Tayyip Erdoğan’a en sert tepkiler göstermiş ve en ağır hakaretleri yapmıştı..

 

Erdoğan’ın; Şehit ailelerini kandırdığını, sürekli dengesiz çıkışlar yaptığını, Ülkü Ocakları Genel Başkanı olarak vurgulayan Olcay Kılavuz, Erdoğan’a şu sözleri sarf etmişti;

 

“Asrın ruh hastası kişi, Türk milletinin başına gelen en büyük felaket, pişkince siyasi hesaplar yapan malum cumhurbaşkanı” gibi daha birçok hakaretler içeren açıklamalar..

 

Bunları ben uydurmuyorum..

 

İsteyen herkes Google’den arama yapıp, okuyabilir..

 

Evet gerçek Ülkücüler.. Görüyorsunuz böyle bir hızlı döneklik olur mu?

 

Bu kirli menfaat hesaplarına gerçek Ülkücülerin ortak olacağını mı zannediyorsunuz?

 

Ülkü Ocakları Başkanı Olcay Kılavuz, sana bir çağrım var.

 

Eğer delikanlı isen şimdi de çık; “Devletin başına, Devlet gelecek” sloganını at.. Bakalım atabilecek misin?

 

Artık atamazsınız bu sloganı .. Çünkü O “Devlet”in, hiçbir zaman böyle bir gayesi olmadı.. Hep, Ülkücülerin adını ve gücünü kullanarak koltuklarını korudular..

 

Eğer kendinizi gerçek Ülkücü olarak hissediyor iseniz, bu pişkince yapılan siyasi hesaba ortak olmayınız..

 

“NE MUTLU TÜRK’üm DİYENE” ..


Bu Haber 1334729 Defa Okunmuştur

OKUYUCU YORUMLARI

UYARI:Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.(Yorum Yapanın Taahütü)Yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
Ad Soyad
E-Posta
Yorum
Foto GaleriTÜMÜ
“SİZCE; KEÇİÖREN BELEDİYE BAŞKANI KİM OLMALI?”
Av. GÜÇLÜ ŞENEL
4653
TURGUT ALTINOK
2865

Toplam Oy:7518

Haber Arşivi

ÇOK OKUNANLAR

Hava Durumuİçerik Yükleniyor...

SON EKLENENLER

ŞANS OYUNLARIİçerik Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ :


İçerik Yükleniyor...

FaceBook

Copyright ©2010 - Tüm hakları saklıdır.
PHP Haber Sitesi Türkiye Tasarım
Haber 2000- Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Ve kaynak gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayınlanan Tüm Haber Ve Açıklamalar İlk Kaynaktan Ulaştırılan Açıklamalardır. Sitemiz Bu Açıklamalara Ekleme Veya Müdahelede Bulunmadan Yayınlar. Yorum,Makale, Sizden Gelenler Bölümündeki Yazılardan Yazanlar Sorumludur. Harici Bilgiler Ayrı Bir Sayfada Açılır. Haber 2000 Bu Linkler Ve İçeriklerinden Sorumlu Değildir.Her Türlü Haber Ve İletişim İçin millitaraf@hotmail.com Adresini kullanabilirsiniz. Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek için Gizlilik İlekeleri Ve Yayın Prensiplerimzi Okuyunuz. Ekonomik Veriler Bilgilendirme Amaclidir.Kullanimindan Dogacak Sorunlardan Sitemiz Sorumlu Degildir. En İyi İnt Exp 8+ 1024x768 Görüntülenir