https://www.facebook.com/Pa%C5%9Fa-F%C4%B1r%C4%B1n%C4%B1-Ya%C5%9Famkent-1570768979668827/
https://www.youtube.com/watch?v=ne01eEu5DKY&index=6&list=PLbbFptig7ByTxODxPS_SujJLr8TpbcTyO
» YAHU SİZİN; ALLAH’ınız, KİTABINIZ YOK MU? BU KUDURMUŞ İTLERE KİMLER SÜREKLİ YAL VERDİ? MAKAMINDA DERDEST EDİLEN AKAR PAŞA, BAK ŞEHİT MEHMETÇİKLERE ‘NİYAZİ’ MUAMELESİ YAPILIYOR, NİYE SUSUYORSUN?... KAREKTERİ İŞPORTADA BİLE ‘SIFIR’ DEĞER GÖREN ARKABAHÇELİ ZAT; SANADA BİR ÇİFT SÖZÜM VAR.

YAHU SİZİN; ALLAH’ınız, KİTABINIZ YOK MU? BU KUDURMUŞ İTLERE KİMLER SÜREKLİ YAL VERDİ? MAKAMINDA DERDEST EDİLEN AKAR PAŞA, BAK ŞEHİT MEHMETÇİKLERE ‘NİYAZİ’ MUAMELESİ YAPILIYOR, NİYE SUSUYORSUN?... KAREKTERİ İŞPORTADA BİLE ‘SIFIR’ DEĞER GÖREN ARKABAHÇELİ ZAT; SANADA BİR ÇİFT SÖZÜM VAR.

Burada iki amaç güdüldü.. Asıl amaç, ülkemizi çıkılmaz kaoslara sürüklemek ve yeni bir Suriye yaratmak.. İkincisi; İblis FETOŞ’un arası açılan AKP’den ve iktidarından intikam alması idi.. Bu kahpeliğin üzerinden tam 1 yıl geçti..
Paylas
YAHU SİZİN; ALLAH’ınız, KİTABINIZ YOK MU? BU KUDURMUŞ İTLERE KİMLER SÜREKLİ YAL VERDİ? MAKAMINDA DERDEST EDİLEN AKAR PAŞA, BAK ŞEHİT MEHMETÇİKLERE ‘NİYAZİ’ MUAMELESİ YAPILIYOR, NİYE SUSUYORSUN?... KAREKTERİ İŞPORTADA BİLE ‘SIFIR’ DEĞER GÖREN ARKABAHÇELİ ZAT; SANADA BİR ÇİFT SÖZÜM VAR.
http://www.enameha.com/
Güncel - 13 Temmuz 2017, Perşembe 13:29:38
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

GÖKTÜRK TUNÇTÜRK yazdı

 

www.haber2000.com

 

 

15 Temmuz .. Türkiye’miz ve milletimiz için kara bir gün.. Kendi ordumuzun askerleri, tankları, uçak ve helikopterleri ile vurulduk.. Ordu mu, polis mi darbe yaptı? Elbette ki hayır.. Peki, bu kahpeliği yapanlar kimlerdi? Gelin siyasi taraftarlığı, ideoloji bir kenara bırakalım, İnandığımız Allah ve kutsal kitabımız Kur’an adına yazıp- dertleşelim.. Tüm şehitlerimizi anıp, rahmet dileyelim..

 

Evet ..Türkiye’mizin tarihinde 15 Temmuz 2016 tarihi, milletimiz adına tarifi imkansız bir kahramanlığı ile destan yazdığı bir gün ise, bir o kadar da kara bir gün, hatta kara bir leke anlarıdır..

 

İster darbe denilsin, isterse başkaldırı denilsin..

 

Bu kahpeliği yapan bir  terör örgütüdür..

 

Açıkçası bunlar; devlet kademelerinin 3’te ikisinde faaliyetlerini resmi olarak yürüten, kendi askerlerimizin, tanklarımızın, uçaklarımızın, helikopterlerimizin milletimize kurşunlar sıktığı, vatandaşlarımızı katledip, şehit ettiği Ordumuza, emniyet teşkilatımıza hakim olmuş bir terör örgütü ve elemanları

 

Adalet mekanizmasını tamamen ele geçirmiş bir terör örgütü..

 

Bu terör örgütünün başı kim? Fetullah Gülen denen iblis..

 

Elbette ki bu kahpeliği, bu bunak iblis tek başına yapmadı.. O’na ülkemizde verilen gücünü maşa olarak kullanan devletler oldu..

 

Başta ABD’si olmak üzere, Almanya, İngiltere, Fransa gibi ülkelerde bu iblise çeşitli destekler verip, maşa olarak kullandılar.. Şuan da FETÖ’den kaçanları saklayıp, korudukları gibi..

 

Burada iki amaç güdüldü..

 

Asıl amaç, ülkemizi çıkılmaz kaoslara sürüklemek ve yeni bir Suriye yaratmak..

 

İkincisi; İblis FETOŞ’un arası açılan AKP’den ve iktidarından intikam alması idi..

 

Bu kahpeliğin üzerinden tam 1 yıl geçti..

 

Hükumet; devletin kurumlarından, STK’lardan yüz binlerce FETÖ işbirlikçisini ihraç etti, gözaltına aldı, cezaevlerine attı ama hala temizleyip, bitiremedi..

 

Bu da gösteriyor ki, bu iblislerin devlet kurumlarını rahatça ele geçirmişler..

 

Peki; bu rahatlığı bu hainlere kimler sağladı?

 

Kimler; bu iblislerin yuvalanmasına göz yumdu?

 

Yine aynı şekilde PKK denilen bölücü eşkıya örgütüne ve onların sözde siyasi partisine kimler meydanlar sundu?

 

Şimdi 15 Temmuz’un kahramanlığını anma törenlerini hazırlıyoruz… Elbette ki yazılan kahramanlık destanı kutlu olsun ve bu destan ebedi de okunacaktır..

 

Bu kahramanlık sadece AK Parti’nin değildir.. O akşam bu kahpeliği herkes püskürtmüş ve kahramanlık destanına çeşitli şekillerde destek vermiştir.

 

Yüzlerce şehitler verdik o akşam.. Allah rahmet eylesin ve Allah ailelerine dayanma gücü, sabırlar versin.. Bu acı sözlerle geçiştirilemez.. Çünkü; onların evlatları yok artık..

 

Peki; bu iblis Fetullah ve On binlerce şehidimizin katilleri PKK’lılar nasıl bu kadar rahat hareket ettiler?   

 

Dedik ya; Allah ve Kur’an için yazacağız..

 

Bakın bu ülkenin insanları; Habur rezaletini, çadır mahkemelerini, eşkıyaların hakimlerimizle alay etmelerini, bu kahpeler ve partileri HDP ile müzakereler adına kurulan masaları, yapılan pazarlıkları, içerisi ihanet dolu sözde çözüm süreçlerini, bu piçlerin bölücübaşının posteri ve PKK paçavraları ile meydanlarımızda polisin kontrolü altında eylemler, mitingler yaptıklarını…

 

Valilerin ve komutanların hain bölücülerin sinsi hareketlerine “Çözüm sürecine zarar gelir” korkusu ile göz yumduklarını,  bu sözde çözüm sürecinde yollara bomlalar gömdüklerini, hendekler kazdıklarını unutmadı…

 

FETOŞ denen iblis konusunda ise hepimiz yıllar öncesinden AKP iktidarına, sözde cemaatin kadrolaşması ve F tipi zindanlar yaratmasına; uyarı adına eleştiriler yağdırmadık mı?

 

AKP hükümetinin üyeleri ve parti kurmayları bu eleştirilere karşı ne yaptılar?

 

Eleştiri sahiplerine karşı ateş püskürdüler, “hain” dediler,

 

“Cemaatle; AKP’nin arasına nifak eken bozguncular” dediler..

 

Ve, “Muhterem Fetullah Gülen Hoca efendimiz; bizim kılavuzumuz, aydınlık yolumuz” diye bu iblise sahip çıktılar..

 

16 Temmuz günü Sayın Erdoğan ne dedi; “Biz aldatıldık, Allah’ta, milletimiz de biz affetsin”..

 

Korudukları iblis konusunda yanılmış, aldanmış olabilirler ama bu işin birde devlet, millet adına siyasi sorumluğu var ama bu sorumluluğu üstlenmediler.

 

Yani görevi ihmal ve ihmal neticesinde ülkenin kaosa sürüklenmesine, yüzlerce şehitlerin oluşması suçunu kabul etmediler hatta bu suçu o tarihten bu yana birçok kişi ve kesimlere, çeşitli yakıştırma şekilleri ile atmaya çalışıyorlar.

 

Meclisin Darbe Araştırma Komisyonun başına getirilen kişi; İblis FETOŞ’un bu ülkede hakimiyet kurmasında en etken kahpeliği yapan ve binlerce insanın suçsuz şekillerde zindanlarda yatması kumpasını kuran Savcı Zekeriya Öz hakkında yazdığı yazılarında bakın nasıl övgüler dizmiş ve AKP hükumetinin Cemaati nasıl koruduğunu vurgulamıştı;

 

"Türkiye’nin gladyosunu yargı önüne çıkarmada ilk adımları atan cesur savcı olarak Zekeriya Öz ve arkadaşları..." diyor.

 

“CEMAAT AK PARTİ SAYESİNDE TERÖRİST MUAMALESİ GÖRMEKTEN KURTULDU'

 

Reşat Petek AKP Cemaat kavgasının başladığı dönemde Sabah gazetesine yaptığı açıklamada da "Cemaat AK Parti sayesinde terörist muamelesi görmekten kurtarıldı" ifadelerini kullanarak, AKP ile Cemaat kavgasının kışkırtıldığını öne sürmüştü.

 

Şimdi bu zat Darbe raporu hazırlamış diyor ki; “Kılıçdaroğlu, FETÖ’yü cesaretlendirdi”..

 

Bakın bugün Hürriyet Gazetesi Yazarı Mehmet Yılmaz ağabeyimiz, çok yalın bir ifade ile Fetullah iblisi konusunda kimlerin ne dediğini yazıp, kandırılan isim listesini sıralamış..

 

“Bülent Arınç: “Milyonlarca insan, şu anda gözyaşı dökerek bizi izliyor. Bunların arasında biri var ki, gurbette, tek başına, hüzünle bizi seyrediyor. Televizyonun başında bizi izleyen o güzel insana teşekkür borcumuz var.”

 

Binali Yıldırım: “Türkçe sevgi dilidir, barış dilidir. Yunus’un dilidir. ‘Aç herkese sineni aç, onun gibi ilâç’ diyen Fethullah Gülen Hocaefendi’nin dilidir.”

 

Ahmet Davutoğlu: “Cemaat’in hedefleriyle, Türkiye’nin hedefleri tamamen örtüşüyor.”

 

Hüseyin Çelik: “Cemaat devleti ele geçirmiş, devlete sızmış filan, bunlar kargaları güldürür.”

 

Bekir Bozdağ: “Bu yolu açan, bu ateşi yakan, bu fikri veren muhterem Fethullah Gülen Hocaefendi’ye gönül dolusu saygılar gönderiyorum. Kendisine çete diye hitap edilmesi büyük haksızlıktır; vicdansızlıktır.”

 

Süleyman Soylu: “Aynen 28 Şubat gibi, aynı 12 Eylül öncesi gibi senaryodur. Derin devlet harekete geçti. Cemaati döverek, cemaate saldırarak, Türkiye’nin değişim yönünü etkilemeye çalışıyorlar.”

 

Faruk Çelik: “İnsan merkezli bir hizmeti esas alan insanlara, ‘Hizmetinizi durdurun’ denir mi? Aksine teşvik edilir, desteklenir, elden ne geliyorsa o katkı sağlanır. Bu gerçeği görmemek ferasetsizliktir.”

 

Recep Akdağ: “Hayatı insanlığa hizmetle geçmiş bu büyük zat için suçlamalarda bulunmak, son derece çirkindir; kara lekedir. Fethullah Gülen Hocaefendi, hayatının her döneminde tertemiz kalmış bir kişidir. Kendisine şükran borçluyuz.”

 

Hüseyin Kocabıyık: “Fethullah Gülen Hocaefendi son 1000 yılın en büyük Türk büyüklerinden birisidir. Evrensel Türk Rönesans’ını başlatan Türk mucizesidir. Shakespeare gibi evrenseldir. Ona düşmanlık edenlerin utanması gerekir.”

 

Melih Gökçek: “Terbiyeni takın, Fethullah Gülen’e “Feto” diyemezsin. Özür dile.”

 

Recep Tayyip Erdoğan: “MHP’nin, Fethullah Hocaefendi’ye saldırısı, bana göre ihanet derecesindedir. Hiç ahlâki değil; çok çirkin. Yani Hocaefendi işi gücü bırakmış da MHP ile mi uğraşıyor? Bir defa, onun bulunduğu makam böyle bir şeye müsaade etmez. Çok çok çirkin. Çok ayıp. Ben bunu ihanet derecesinde kınıyorum.”

 

Şimdi merak ediyorum, 15 Temmuz’un kutlamalarında da kandırıldıklarını ve hatalarını ikrar edip, milletten özür dileyecekler mi?

 

Yahu kimselerden, oy kaybedeceğiz diye korkmayın; Allah’tan korkun, Allah’tan.. 253 Şehit var..

 

DOĞU VE GÜNEYDOĞU’da ŞEHİT DÜŞEN ONBİNLERCE ASKER, POLİS, KOCUCU “NİYAZİ” Mİ? KONUŞSANA HULİSİ AKAR PAŞA

 

Şimdi 15 Temmuz Şehitleri için çok apayrı bir törenler yapıp, anıyorlar… Anıtlar dikiyorlar.. Eyvallah..

 

Peki, 15 temmuz öncesi hain bölücü örgütler ile çarpışıp, canlarını veren On binler Şehit değil mi? Onlar bu vatan, bu millet için şehit düşmedi mi?  Okullarda ve kurumlarda bile 15 Temmuz şehitleri ailelerine ayrı, terör şehitlerine ayrı muamele sergileniyor..

 

Hazırlanan anma afişlerinde Bayrağın şekli ile oynandığı gibi, Türk askeri, düşman askeri gibi gösterilmiş..

 

Koltuğunda derdest edilen Genel Kurmay Başkanı; bak Mehmetçiğe düşman askeri profili çizmişler, dağlarda şehit düşen askerlere ‘Niyazi’ muamelesi yapılıyor.. Niye susuyorsun?

 

SON SÖZMÜZ SANA ARKABAHÇELİ ZAT..

 

Elbette ki 15 Temmuz kahramanlık Destanını sende kutla.

 

Hani 7 Haziran seçimleri sonrası ısrar ediyordun ya, “İlle de ben ana muhalefet olacağım” diye.. Hadi gözün aydın, bak Hükümetle birlikte suçlayıp, tehdit ettiğiniz CHP meclisten dışlandı, etkisiz kaldı.. Yani şuan sen Ana muhalefet görevini, pardon ana destek görevini yürütüyorsun..

 

Hani bir videonda Erdoğan’a çok öfkeli bir şekilde diyordun ya; “Şerefin işportaya düşmüş”…

 

Bak tersi oldu.. Sen Fetullah ve cemaati konusunda geçmişte AKP’yi sert şekilde uyarman sunucu Erdoğan sana ne cevap vermişti?

 

“MHP’nin, Fethullah Hocaefendi’ye saldırısı, bana göre ihanet derecesindedir. Hiç ahlâki değil; çok çirkin. Yani Hocaefendi işi gücü bırakmış da MHP ile mi uğraşıyor? Bir defa, onun bulunduğu makam böyle bir şeye müsaade etmez. Çok çok çirkin. Çok ayıp. Ben bunu ihanet derecesinde kınıyorum.”.

 erdoğan'dan bahçeli'ye çok sert sözler ile ilgili görsel sonucu

Hatırlıyor musun aynı Erdoğan, Bozkurtlara da “Hayvan” benzetmesi yapmıştı..

 

Unuttun mu bunları?

 

Hadi; “adamsan, delikanlı isen, FETÖ’nün devleti ve kurumlarını nasıl ele geçirdiğini, kimlerin göz yumduğunun hesabını sor” diyeceğim  ama sen adam değilsin..

 

Maalesef bizde yanılmışız, seni seçerken; “Seni adam sanmıştık”.

 

İnanmıyorsan sen ve yalakaların tebdili kıyafetle sokağa çıkın ve kendinizi vatandaşa sorun..

 

İşportaya düşen karakteriniz, “Sıfır” değer bile görmüyor..

 

Şimdi herkes Allah ve Kur’an adına vicdanına sorsun;

 

“On binlerce şehit vermemize sebep olan, ülkemizi bu kaoslara sürükleyen; bu kudurmuş itlere kimler her gün yal veriyordu?”


Bu Haber 464297 Defa Okunmuştur

OKUYUCU YORUMLARI

UYARI:Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.(Yorum Yapanın Taahütü)Yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
Ad Soyad
E-Posta
Yorum
Foto GaleriTÜMÜ

Haber Arşivi

ÇOK OKUNANLAR

Hava Durumuİçerik Yükleniyor...

SON EKLENENLER

ŞANS OYUNLARIİçerik Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ :


İçerik Yükleniyor...

FaceBook

Copyright ©2010 - Tüm hakları saklıdır.
PHP Haber Sitesi Türkiye Tasarım
Haber 2000- Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Ve kaynak gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayınlanan Tüm Haber Ve Açıklamalar İlk Kaynaktan Ulaştırılan Açıklamalardır. Sitemiz Bu Açıklamalara Ekleme Veya Müdahelede Bulunmadan Yayınlar. Yorum,Makale, Sizden Gelenler Bölümündeki Yazılardan Yazanlar Sorumludur. Harici Bilgiler Ayrı Bir Sayfada Açılır. Haber 2000 Bu Linkler Ve İçeriklerinden Sorumlu Değildir.Her Türlü Haber Ve İletişim İçin millitaraf@hotmail.com Adresini kullanabilirsiniz. Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek için Gizlilik İlekeleri Ve Yayın Prensiplerimzi Okuyunuz. Ekonomik Veriler Bilgilendirme Amaclidir.Kullanimindan Dogacak Sorunlardan Sitemiz Sorumlu Degildir. En İyi İnt Exp 8+ 1024x768 Görüntülenir