http://www.haber2000.com/
http://www.haber2000.com/
» SAYIN MANSUR YAVAŞ .. BU NE TERBİYESİZLİK? Belediye sizlerin babanızın Şirketi değildir, haddinizi bilin.. Ve Millet İttifakının Cumhurbaşkanı Adayı kim ve bu Adayı kim tespit etti? Yazıyoruz.

SAYIN MANSUR YAVAŞ .. BU NE TERBİYESİZLİK? Belediye sizlerin babanızın Şirketi değildir, haddinizi bilin.. Ve Millet İttifakının Cumhurbaşkanı Adayı kim ve bu Adayı kim tespit etti? Yazıyoruz.

Ankara Büyükşehir Belediyesinde “devlet adabı” çiğnenerek, yine bir skandala, terbiyesizliğe imza atıldı.. Ve Mansur Yavaş ise; yönetici değil de, yönetilen olduğunu bir kez daha ortaya koydu.. Ve gündemin flaş bilgisini yazıp, kamuoyuna aktarıyoruz.. Millet İttifakının Cumhurbaşkanı Adayı kim? Ve bu Adayı kim tespit etti?
Paylas
SAYIN MANSUR YAVAŞ .. BU NE TERBİYESİZLİK? Belediye sizlerin babanızın Şirketi değildir, haddinizi bilin.. Ve Millet İttifakının Cumhurbaşkanı Adayı kim ve bu Adayı kim tespit etti? Yazıyoruz.
Siyaset - 15 Aralık 2021, Çarşamba 00:00:00
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

GÖKTÜRK TUNÇTÜRK yazdı

www.haber2000.com

 

Değerli okuyucular..

 

Mansur algı merkezi”; beceriksizliklerini kapatmak ve kamuoyu oluşturmak adına her konuyu istismar edip, sokak yaygaraları yaparken, devlet adabını çiğneyip, büyük terbiyesizliklere imza atıyorlar..

 

Biliyorsunuz.. Dün Ankara’da 28,5 yıl Belediye Başkanlığı yaparak, çok büyük hizmetler sergileyen ve Ankara’ya, Ankaralılara yüzlerce eser kazandıran Sayın Melih Gökçek, Ankara Valiliğinin kendisine güvenlik açısından sürekli olarak tahsis ettiği zırhlı jipi, Ankara Büyükşehir Belediyesine kendi isteği ile teslim etti..

 

Başkent Ankara’da en uzun süre Belediye Başkanlığı yapan Melih Gökçek; birçok terör örgütlerinin hedefi olduğu için Anakara valiliği bu aracı kendisine tahsis etmişti.. Evet, özellikle FETÖ’nün hedefinde olduğu için…

 

Ve Sayın Gökçek, “Mansur Yavaş’ın ısrarlı yaygaraları sonucu, güvenlik hakkım olan aracı teslim ediyorum” diye duyurdu..

 

Ve aracı teslim etti.. 

 

Mansur Algı merkezi, Sayın Gökçek’in bu aracı kendi isteği ile teslim etmesini de istismar edip, algılar yarattığı gibi, büyük terbiyesizliklere imza attılar..

 

“Yönetici değil, yönetilen olduğunu” daha önceleri vurguladığım Mansur Yavaş, dün de bu zırhlı aracın tesliminden sonra, bir kez daha “memurları tarafından” yönetildiğini ortaya koydu..

 

Adamlar 2,5 yıldır “topal ördek” olarak görev yaptıkları gibi, Belediyenin tüm şirketlerini batırmalarına, Ankara’da trafiği çekilmez hale sokmalarına, Ankara’nın 3 aylık suyunun kalmasına seyirci kalmalarına ve tek bir icraatları olmamasına rağmen acayip havadalar ve herkesi küçümsüyorlar, hakaret ediyorlar.. Kendilerini Belediyenin sahibi sanıyorlar.

 

Kısaca hadlerini bilmiyorlar..

 

Araç teslim ediliyor, sürekli zırhlı araç yaygaraları koparan Mansur Yavaş ortalarda yok..

 

Aracı Belediyenin önüne çekmişler.. Mansur’un hadsiz memuru kendisini bir halt sanarak, açıklamalar yapıp, terbiyesizliklere imza atıyor..

 

Ahlaksızca sergilenen hesaba bakın..

 

Bu memur, Mansur Yavaş’ın bilgisi dahilinde konuşturulup, ahlaksızlıklara imza atıldı..

 

Basın Mensupları ile Mansur Yavaş muhatap olmuyor.. Sebebi de; Melih Gökçek’i muhatap almak istemiyormuş..

 

Yahu Mansur Yavaş.. Sen kimsin Allah aşkına? 2,5 yıldır “topal ördek” olarak görev yapmıyor musun?

 

Bak Ankara sokaklarında vatandaşlara rast gele soruyorlar, sana oy veren vatandaşlar bile senin tek bir icraatını söyleyemiyorlar..

 

Allah korusun.. Deme ki; Sayın Melih Gökçek gibi 23,5 yıl, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı yapsan, kendini imparator ilan edeceksin ve memurlarında istediklerine terbiyesizce saldıracaklar.. Hatta muhalif meclis üyelerini bile tokatlayacaklar..

 

Değerli okuyucular..

 

Bakın Sayın Melih Gökçek jipi teslim ettikten sonra, Mansur paşanın memuru, basına ne diye “demeç” verdi?

 

Büyükşehir Belediyesi olarak, görevinden istifa ettirilerek kurumumuzdan ayrılan kişiden, eşinin yönetici olduğu vakfa, malum spor kulübü derneklerine ve aile dostu olduğu bilinen kişilere ücretsiz tahsis edilen veya uzun süreli kiralanan yerleri de bir an evvel iade etmesini bekliyoruz”..

 

Bak, bak terbiyesize bak..

 

Diyor ki; “Görevinden istifa ettirilerek, kurumumuzdan ayrılan kişi”…

 

Hadsize bak…

 

Ankara Büyükşehir Belediyesine “Kurumumuz” diyor..

 

Belediye babalarının şirketi gibi edalar sergileyip, 23,5 yıl Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı yapan Sayın Melih Gökçek’e de “kişi” diye hitap ederek, sanki şirketlerinde çalışan bir işçinin işten alınması gibi havalar yaratıp, güya aklı sıra Melih Gökçek’i itibarsızlaştırmayı hesaplıyorlar..

 

Siz kimsiniz ulan çapsızlar?  Artık haddinizi ve yerinizi bilin.. Ve unutmayın… Yakın yarınlarda görevden uzaklaştırılabileceğinizi bile düşünün.. Vallahi mahkemeler size sürprizler yapabilir bilesiniz..

 

Değerli okuyucular..

 

Bende uzun yıllar tek başına iktidar olan ANAP’ta, birçok Siyasi parti genel merkezlerinde, İşçi ve Memur Sendikaları Genel Merkezlerinde Basın Danışmanlığı yaptım ama meslek hayatım boyunca bunlar gibi hadlerini ve terbiye sınırlarını aşan Basın sorumlusu görmedim..

 

Ve dün bu haddini bilmez memurun, terbiyesizliklerini okuyunca kendimi tutamadım..

 

Ben de, binlerce vatandaş ta bu haddini bilmez memura sert tepkiler gösterdik..

 

Sonra ne mi oldu?

 

Birileri galiba kulaklarına terbiyesizliklerini fısıldadılar ve bu kez olayın üzerini kapatmak adına sözde bir Basın açıklaması yazıp, Twitter hesaplarına koydular..

 

Akılları sıra bizi kandıracaklar..

 

Sosyal medya hesaplarına koydukları Basın Açıklamasında; o haddini bilmez memurun “kumrumuzdan istifa ettirilen kişi” diye ima ettiği Sayın Melih Gökçek’in adı, “kişi” ifadesi çıkarılarak açıklama metnine konulmuş..

 

Ama her zaman kendilerinin matbu evrak gibi servis ettiği haberleri yapan robot medyada, o ilk terbiyesizce sarf ettikleri sözlerin haberleri halen mevcut..

 

Bakın… Alicengiz oyununa bakın.. Akıl fukarası çapsızlar güya işin ehli bizleri de, milleti de kandıracaklar..

 

VE GÜNDEMİN FLAŞ BİLGİSİNİ AKTARIYORUZ.. “MİLLET İTTİFAKININ CUMHURBAŞKANI ADAYI KİM?  BUADAYI KİM TESPİT ETTİ?”

 

Değerli okuyucular..

 

Biliyorsunuz CHP lideri Sayın Kılçdaroğlu, özellikle bir aydır Anket firmalarını aradan çıkararak, kendisi çıkışlar yapıp, kamuoyunun kendisi ve Cumhurbaşkanlığı adaylığı konusunda nabızlar ölçüyor..

 

Ve bu tedirginliği 15 gün önce sonuçlandı..

 

Millet İttifakı da; Cumhurbaşkanı adayı olacak isimde son noktayı koydu..

 

Geçen Cumhurbaşkanlığı seçim öncesini hatırlayın..

 

Millet İttifakı Muharrem İnce’den önce kimi aday göstermeye çalıştı?

 

Sayın Erdoğan’ın en yakın yol arkadaşı, eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ü..

 

Tabi Abdullah Gül planına Meral Akşener karşı çıkınca, kızıp, tek başına Aday oldu ve seçimi kaybettiler..

 

İşte şimdi de Abdullah Gül adı var, hem de başrol de ama bu kez başka bir rolde… Ters rolde..

 

Teknik direktör diyelim..

 

Neler mi oldu?

 

Değerli okuyucular..

 

Hatırlayın… 20 gün öncesinde Ahmet Davutoğlu, Ali Babacan ve Temel Karamollaoğlu; Abdullah Gül’ü evinde sırayla ziyaret edip, saatlerce görüştükten sonra çıkışlarında da;

 

“Hasret giderdik, ülke meselleri hakkında sohbetler yatık” diye demeçler vererek olayı bir dost ziyareti olarak göstermek istediler..

 

Alla, Allah.. Yahu dost ziyaret ise; o zaman üçünüz birden gitseydiniz, sohbet daha koyu olurdu, niye öyle teker, teker gittiniz..

 

Ve ziyaretlerin perde arkasında ki bomba geçen haftaları patladı..

 

Davutoğlu’nun ve Babacan’ın “ağabeyi” dedikleri Temel Karamollaoğlu başladı Kılıçdaroğlu’nu acayip ifadelerle övmeye, hatta Kılıçdarolu’na methiyeler dizdi..

 

Nereden çıktı bu övgü işi?

 

Dedik ya… Abdullah Gül bu kez ters rolde.. Geçen seçimde kendisini Millet İttifakının cumhurbaşkanı adayı göstermek için çabalar sarf eden Sayın Kılçdaroğlu’na vefasını gösterip, koordine ettiği Karamollaoğlu, Babacan ve Davutoğlu’na ricada bulunarak, kendilerinin de resmen Millet İttifakına katılmalarını ve Cumhurbaşkanı Adayı olarak ta; Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu göstermelerini istedi..

 

Abdullah Gül bu tekliflerinden “Evet” cevabı alınca, kamuoyunu yumuşatma ve Kılıçdaroğlu’nu muhafazakâr tabana pazarlama işi görevini de saadet Partisi lideri Sayın Temel Karamollaoğlu’na verdi..

 

Ve sık, sık başörtülü kesimlere yaptıkları haksızlıkları dile getirip, helalleşmelerden bahseden Sayın Kılıçdaroğlu, dün aday olma kapısını araladı..

 

“İttifak isterse aday olurum ve onur duyarım” diye kamuoyuna mesaj verdi..

 

Şimdi 3-5 gün bekleyin..

 

Gelecek ve DEVA Partileri törenlerle Millet İttifakına katılacaklar ve kısa bir süre sonra da toplanıp,

 

“Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’dur” diye kamuoyuna  deklere edecekler..

 

Sonra Kılıçdaroğlu’da topluca bir toplantı yaparak, “İttifakımız istedi, bende aday oldum” diyecek

 

Evet.. İş bitti..

 

Aday da belli oldu… Adayı tespit eden de belli oldu..

Bir bir veya daha fazla <a title=kişi ve şunu diyen bir yazı 'ANKARA BASIN AÇIKLAMASI BÜYÜKŞEHİR Görevinden istifa ettirilerel kurumumuzdan ayrılar Melih Gökçek'ten Belediyemnize ait olan zırhlı araç teslim alınmıştır. Aracin-son-Surumu hakkında detaylı incelemeler yapılıp sonucu kamuoyuyla paylaşılacaktır. İŞTE ALİCENGİZ OYUNLARI İLE DEĞİŞTİRLEN BASIN AÇIKLAMASI.. MELİH GÖ–KÇEK İÇİN ÖNCE "KİŞİ" İFADESİ KULLANILDI, TEPKİLER GÖRÜNCE "KİŞİ" İFADESİ ÇIKARILIP "MELİH GÖKÇEK" ADI YAZILDI' görseli olabilir" />

Bir 2 <a title=kişi ve yazı görseli olabilir" />


Bu Haber 226437 Defa Okunmuştur

OKUYUCU YORUMLARI

UYARI:Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.(Yorum Yapanın Taahütü)Yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
Ad Soyad
E-Posta
Yorum

Haber Arşivi

ÇOK OKUNANLAR

Hava Durumuİçerik Yükleniyor...

SON EKLENENLER

FaceBook

Haber Ara

Copyright ©2010 - Tüm hakları saklıdır.
PHP Haber Sitesi Türkiye Tasarım
Haber 2000- Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Ve kaynak gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayınlanan Tüm Haber Ve Açıklamalar İlk Kaynaktan Ulaştırılan Açıklamalardır. Sitemiz Bu Açıklamalara Ekleme Veya Müdahelede Bulunmadan Yayınlar. Yorum,Makale, Sizden Gelenler Bölümündeki Yazılardan Yazanlar Sorumludur. Harici Bilgiler Ayrı Bir Sayfada Açılır. Haber 2000 Bu Linkler Ve İçeriklerinden Sorumlu Değildir.Her Türlü Haber Ve İletişim İçin millitaraf@hotmail.com Adresini kullanabilirsiniz. Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek için Gizlilik İlekeleri Ve Yayın Prensiplerimzi Okuyunuz. Ekonomik Veriler Bilgilendirme Amaclidir.Kullanimindan Dogacak Sorunlardan Sitemiz Sorumlu Degildir. En İyi İnt Exp 8+ 1024x768 Görüntülenir