http://www.haber2000.com/
http://www.haber2000.com/
» “Ankara’da; CHP tabanı ve örgütleri Mansur Yavaş’ı “yüksek sesle” tartışmaya başladı yazımızdan sonra neler oldu? Ve Mansur Yavaş’ın adaylığı öncesi, Kılıçdaroğlu’nun Aday yapmayı düşündüğü 2 isim kimdi?

“Ankara’da; CHP tabanı ve örgütleri Mansur Yavaş’ı “yüksek sesle” tartışmaya başladı yazımızdan sonra neler oldu? Ve Mansur Yavaş’ın adaylığı öncesi, Kılıçdaroğlu’nun Aday yapmayı düşündüğü 2 isim kimdi?

Geçen haftaları yazdığım; “CHP tabanı ve örgütleri Mansur Yavaş’ı “yüksek sesle” tartışmaya başladı.. Artık, “ithal” aday istemeyen parti tabanı; hangi Aday isimleri konuşuyor?” başlıklı yazımdan sonra neler oldu? Hakaret edende oldu, çamur atanda oldu ve medeni şekilde görüşlerini aktaranlarda oldu.. Ve sıkı durun, bu kez başka bir önemli bir bilgi var… Nedir mi?
Paylas
“Ankara’da; CHP tabanı ve örgütleri Mansur Yavaş’ı “yüksek sesle” tartışmaya başladı yazımızdan sonra neler oldu? Ve Mansur Yavaş’ın adaylığı öncesi, Kılıçdaroğlu’nun Aday yapmayı düşündüğü 2 isim kimdi?
http://erikelhukuk.com/
Siyaset - 19 Mart 2021, Cuma 00:00:00
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

GÖKTÜRK TUNÇTÜRK yazdı

www.haber2000.com

 

DEĞERLİ OKUYUCULAR..

 

Danıştay’ın; adımızı anlatan “Andımız”ın okullarda okutulmamasını tamamen ortadan kaldıran kararına tepki olarak, Haber Sitemizin tepebaşında ki reklam alanına Andımızı yazarak, ifade özgürlüğümüzü ortaya koyduk..

 

Bu görüntü tasarımımızı, Andımızın tekrar Türk milletinin evlatlarına okutulma kararı alıncaya kadar tutacağız..

 

Ve yazımıza da ; “NE MUTLU TÜRK’üm DİYENE” mesajı ile başlıyorum..

 

Geçen hafta, CHP Ankara tabanında ve örgütlerinde Mansur Yavaş’ın “yüksek sesle” nasıl tartışıldığını, tabanın gelecek yerel seçimde; hangi aday isimleri telaffuz ettiğini ve İmamoğlu ile Mansur Yavaş hakkında ki Anket cambazlığını kamuoyuna aktarmıştım..

 

Büyük ilgi gören ve yüzlerce görüşler aktarılan bu yazımızı okumayanlar, aşağı da ki linki tıklayarak, okuyabilirler..

 

Ankara’da; CHP tabanı ve örgütleri Mansur Yavaş’ı “yüksek sesle” tartışmaya başladı.. Artık, “ithal” aday istemeyen parti tabanı; hangi Aday isimleri konuşuyor? Ve Anketlerde Mansur Yavaş ile İmamoğlu cambazlığı” Haberi - Haber 2000 http://www.haber2000.com/ankarada-chp-tabani-ve-orgutleri-mansur-yavasi-yuksek-sesle-tartismaya-basladi-artik-ithal-aday-istemeyen-parti-tabani-hangi-aday-isimleri-konusuyor-ve-anketlerde-mansur-yavas-ile-imamoglu-cambazligi--21071.html

 

Yazımı yayına koyduğum andan itibaren, tanıdığımız ve tanımadığımız yüzlerce isimlerden gerek telefonla, gerekse sosyal medya mesajları ile tepkiler aldım..

 

Kimleri özetle; “yok böyle bir şey, Mansur başkan hepimizin başkanı, Alper Taşdelen ve Fethi Yaşar başkanımız da Mansur başkanımızla koordineli çalışıyor, nifaklar ekip, kargaşa yaratmak istiyorsunuz”  derken,

 

Kimleri de; yazımızın içeriği ile ilgili; Belediyeden bilgiler edindiklerini ve yazdıklarımızın tamamen doğru olduğunu, kadrolaşmada CHP’ye çok küçük kadrolar verildiğini bildirip, bize teşekkür ettiler..

 

Kimileri de; Alper Taşdelen ve Fethi Yaşar’ın, gelecekte yapılacak yerel seçimde Mansur Yavaş’a karşı rakip çalışmalar yapmadıklarını vurgularken, kimileri de ; Kılıçdaroğlu’nun eski Başdanışmanı ve Ankaragücü eski Başkanı Cengiz Topel Yıldırım’ın siyaseti tamamen bıraktığını ifade ettiler..

 

Değerli okuyucular..

 

Ben kişi ve kuruluşlarla ilgili herhangi bir yazı yazdığımda, o yazımı yayına koyduktan sonra ilgili isimleri, danışmanları, yazımızın içeriği ile ilgili haberdar ettiğimiz gibi, sosyal medyada ki sayfalarına da haber ve yazı linklerini ekleriz..

 

Ayrıca; cep telefonlarına da haber içeriğini toplu mesajla iletiriz..

 

Ve O ilgili yazı ile ilgili mutlaka haberi, bilgisi olur.. Görüşler aktarılır, tekzipler gelir veya hiç cevap verilmez suskunluklarıyla yazıda ki iddialarımız doğrulanır..

 

CHP Ankara tabanı ve Mansur Yavaş’ı tartışması yazımızda da aynen bu yöntem uygulandığı gibi, bizzat ben Basın bürolarına telefon açarak, itiraz ve tepkilerini gönderebileceklerini ilettim..

 

Hal böyle iken, yazıda adı geçen isimlerden tekzip ve yalanlama gelmezken, birileri Mansur Yavaş avukatlığına soyunarak, Fethi Yaşar, Cengiz Topel Yıldırım ve Alper Taşdelen adına ahkamlar kestiler..

 

Özetle de şu mesaj çoğunlukta idi; “CHP Ankara’da bozgunculuk çıkarmaya çalışıyorsunuz, parti tabanının Mansur Yavaş hakkında düşünmediklerini, düşünüyorlar şeklinde aktarıyorsunuz..

 

Ne CHP il başkanı ne de herhangi bir ilçe başkanı da bu yazımıza karşı tepki yazısı göndermediler..

 

Ve Allah’ın hikmeti..   

 

Benim yazımdan 3-4 gün sonra Hürriyet Gazetesinin değerli yazarı, ağabeyimiz Yalçın Bayer’de; CHP Ankara’nın Mansur Yavaş ile sıkıntılar yaşadıklarını aktarıp, birçok önemli isimin bu durumu Kılıçdaroğlu’na şikayet ettiklerini yazdı..

 

Buyurun ahkam kesen beyler..

 

Sıkıntı var, hem de çok.. Sık, sık ta sert tartışmalar yaşanıyor..

 

Benim yazıda ki vurgulamak istediğim asıl husus; CHP’nin Adayı olarak Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Mansur Yavaş ve etrafındakilerin, CHP tabanını ile örgütlerini unuttuklarını, onları hiçe saydıklarını ifade ettim..

 

Ve ben CHP tabanı ile örgütlerinin haklarını savunup, verilmesi gerektiğini belirttim..

 

Şimdi sıkı durun;

 

MANSUR YAVAŞ, ANAKARA BÜYÜKŞEHİR ADAYI GÖSTERİLMEDEN ÖNCE, KILIÇDAROĞLU’NUN KAFASINDA ADAY YAPMAYI DÜŞÜNDÜĞÜ 2 İSİM KİMDİ?

 

Evet… Özellikle; “Cengiz Topel Yıldırım siyaseti bıraktı, böyle bir niyeti de olmaz” diyenlere…

 

Mansur Yavaş’ın Adaylık konusunda adı geçiyor ama Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, 2 öz CHP’li ismi Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı adayı yapmayı düşünür ve bu iki isim arasında kendisine göre bilgiler alıp, kişilerden görüşler sorup, karar vermeye çalışıyor..

 

Peki, kim bu isimler?

 

Yine seçim öncesi bir gün, Kılıçdaroğlu’nun odasına Ankara’yı, Ankaralıları ve siyasi isimlerin potansiyellerini çok iyi bilen bir siyasetçi girer..

 

Kıılçdaroğlu hemen bu isime;

 

“Sen bilirsin… Sana göre Ankara’yı Cengiz Topel Yıldırım ile alabilir miyiz?”

 

Sorunun muhatabı siyasetçi cevap veriyor : “Alırız efendim”..

 

Kılıçdaroğlu bu kez; “Peki, Bülent Kuşoğlu ile de seçimi kazanabilir miyiz?”

 

Cevap : “Alınır ama Cengiz Topel bey ile kesin Ankara Büyükşehir’i kazanırız”..

 

Cengiz Topel Yıldırım adı, Kılıçdaroğlu’nun kafasına oturuyor, fakat aradan 3-4 gün geçtikten birileri Mansur Yavaş adını her ne hikmetse kabul ettiriyor..

 

İthal aday ile ne oldu?

 

Başkanlık seçimi kazanıldı ama Meclis çoğunluğunun kazanılmasında Aday isim etkili olamadığı ve itibar göremediği için, etkisiz ve yetkisiz Büyükşehir başkanı olarak ortaya çıktılar..

 

Şimdi bu zatları, etrafında kiler kamuoyuna “Efsane cumhurbaşkanı adayı” olarak pazarlıyorlar..

 

Yahu kardeşim… Siz tüm desteklere rağmen Belediye seçiminin hâkimiyetini kazanamamışsınız, daha doğrusu itibar gören isim olamamışsınız, topal ördek kalmışsınız, şimdi siz nasıl Cumhurbaşkanı adayı oluyorsunuz, merak ediyorum?

 

Hem de hiç sıkılmadan, Genel başkanlarını geçer görüntü ile……..

 

Hadi oradan … Zübükler…

 

Evet… CHP tabanı kesinlikle yapılacak yerel seçimde asla ithal aday istemiyor..

 

Hakkı da..

 

Bakın şimdi Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu, ağlamaklı şekillerde kamuoyuna dertler yanarak;

 

“İktidar yetkilerimizi tırpanlıyor, şirket yönetimlerine atama yetkimizi elimizden alarak, Belediye meclisinin oylarına bırakıyor”..

 

O kadar saygın siyasetçiydiniz, meclis üyeleri listenizi de itibar gördürüp, çoğunlukta çıkarırdınız, şimdi de ağlamazdınız..

 

Ama seçmen size ve listenize itibar etmedi..

 

Şimdi de acınacak halinize ağlayacağınız yerde, şişirme haberlerle efsane Cumhurbaşkanı adayı olarak kendinizi lanse ettiriyorsunuz.. 

 

Geçin bunları, görün artık gerçekleri …

 

PEKİ, YARIN YEREL SEÇİM OLSA; CHP ANKARA TABANI KİMLERİ BÜYÜKŞEHİR ADAYI GÖRMEK İSTER?

 

O DA ÇOK YAKINDA... SİZLERİN OYLARINIZA SUNULACAK 


Bu Haber 325296 Defa Okunmuştur

OKUYUCU YORUMLARI

UYARI:Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.(Yorum Yapanın Taahütü)Yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
Ad Soyad
E-Posta
Yorum

Haber Arşivi

ÇOK OKUNANLAR

Hava Durumuİçerik Yükleniyor...

SON EKLENENLER

FaceBook

Haber Ara

Copyright ©2010 - Tüm hakları saklıdır.
PHP Haber Sitesi Türkiye Tasarım
Haber 2000- Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Ve kaynak gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayınlanan Tüm Haber Ve Açıklamalar İlk Kaynaktan Ulaştırılan Açıklamalardır. Sitemiz Bu Açıklamalara Ekleme Veya Müdahelede Bulunmadan Yayınlar. Yorum,Makale, Sizden Gelenler Bölümündeki Yazılardan Yazanlar Sorumludur. Harici Bilgiler Ayrı Bir Sayfada Açılır. Haber 2000 Bu Linkler Ve İçeriklerinden Sorumlu Değildir.Her Türlü Haber Ve İletişim İçin millitaraf@hotmail.com Adresini kullanabilirsiniz. Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek için Gizlilik İlekeleri Ve Yayın Prensiplerimzi Okuyunuz. Ekonomik Veriler Bilgilendirme Amaclidir.Kullanimindan Dogacak Sorunlardan Sitemiz Sorumlu Degildir. En İyi İnt Exp 8+ 1024x768 Görüntülenir