http://www.haber2000.com/-kirsehir-ilim-yayma-cemiyetinden-kiz-ogrenci-yurdu-insaatinin-tamamlanmasi-icin-haydi-bir-tugla-da-sen-koy-cagrili-bagis-kampanyasi-21370.html
http://www.haber2000.com/
» HASSSTTTİİİİRRRNNN HIYARTOLAR ..Hiç biriniz bilmiyorsunuz.. 19 Mayıs ne Cumhuriyet bayramı, ne de Çocuk bayramı.. Doğrusu mu? Bunda bilmeyecek ne var ulan; Kurban bayramı.. Evet, TRT Genel Müdürü istifa, Arda Turan göreve

HASSSTTTİİİİRRRNNN HIYARTOLAR ..Hiç biriniz bilmiyorsunuz.. 19 Mayıs ne Cumhuriyet bayramı, ne de Çocuk bayramı.. Doğrusu mu? Bunda bilmeyecek ne var ulan; Kurban bayramı.. Evet, TRT Genel Müdürü istifa, Arda Turan göreve

Her ne hikmetse Türkiye Cumhuriyetini kuran ve topluma birçok milli bayram hediye eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk düşmanları, bu iktidar döneminde kinlerini sesli ve görüntü olarak rahatça, korkmadan kusuyorlar.. Bu kadar da tesadüfler zinciri olamaz … Aptal değiliz.. Hele, hele fikir fukarası hiç değiliz
Paylas
HASSSTTTİİİİRRRNNN HIYARTOLAR ..Hiç biriniz bilmiyorsunuz.. 19 Mayıs ne Cumhuriyet bayramı, ne de Çocuk bayramı.. Doğrusu mu? Bunda bilmeyecek ne var ulan; Kurban bayramı.. Evet, TRT Genel Müdürü istifa, Arda Turan göreve
https://www.esgayna.com/
Güncel - 20 Mayıs 2020, Çarşamba 00:00:00
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

GÖKTÜRK TUNÇTÜRK yazdı

 

www.hbaer2000.com

 

Corona bahane, milli bayramlara yasaklar, kısıtlamak getirmek şahane.. Sanki Coronadan önce iktidar ve yandan küçük ortağı coşkularla, sevinçler, çığlıklarla mı kutluyorlardı ki? 

 

Tabi bunlar için mucize bahane oldu… Arı kovanı gibi dolan AVM’leri açacaksınız, camileri kapalı tutacaksınız, milli bayramları göstermelik minnacık zamanlarla, minnacık izinlerle kutlatacaksınız..

 

Yahu CHP ve İYİ Parti iktidarı olsa idi ve böyle bir salgın olsa idi ve Millet ittifakı da camileri geçici olarak ibadete kapatıp, AVM’leri açtırsa idi, milli bayramları dalga geçerek kutlatsaydı, şimdi CHP ve İYİ Parti en büyük din düşmanı ve sözde milliyetçi, sözde Atatürkçü ilan edilmiş olurdu.. Ve “milli hesaplar” trolleri naralar atıyordu..

 

Vah, vah… Sen neymişsin be Corona abi.. Kimin aklına gelirdi? Siyaseti din, iman üzerinden götüren AKP iktidarı döneminde; camilerin ibadete kapatılması, Cuma namazlarının icra edilmemesi anları yaşatılacak.

 

TRT GENEL MÜDÜRÜ İSTİFA, ARDA TURAN GÖREVE… PARDON, RTÜK’ün SAKALLI BAŞKANINI DA UNUTTUM, O’DA GÖREVE

 

Sevgili milletim .. Dün Başbuğların Başbuğu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün gençliğe hediye ettiği “19 Mayıs- Atatürk’ü anma, Gençlik ve Spor Bayramımızın” 101. Yıl dönümü idi..

 

Artık biliyorsunuz milli bayramları akşamları balkonlarda kutluyoruz…

 

Bunu da sineye çektik ..

 

Fakat birçok şerefsizler, yavşaklar, utanmazlar, gafiller, tilkiler ortaya çıkarak, kanayan yaralarımıza tuzlar dökerek, bizi çılgına çeviriyorlar… Hem de dalga geçerek, meydan okuyarak..

 

Milletin ödediği faturalarına eklenilen “haraç” fonu geliri ile işi yürüten ve özellikle daha yakın zamanda iblis Fetullah’ın yani; FETÖ’nün kadrolaşıp ele geçirdiği, devletin resmi Televizyonu, radyosu TRT biliyorsunuz, bu yerel seçimde şehitlerimizin baş katili Abdullah Öcalan denilen bebek katilinin mektubunu okuttuğu gibi, askerlerimize pusu kurarak kahpece şehit eden ve halen arananlar listesinde olan kardeşi Osman’ı ekrana çıkarıp, sohbet röportajı yaparak, seçimi etkilemeye kalkışmıştı..

 

Büyük suç.. Vatana ihanet suçu işlendi ama kimselerin kılı bile kıpırdamadı… Adamlar niye korksunlar ki arkalarında işi yaptıran siyasi iktidar var..

 

Ve işi kapattılar…

 

Milliyetçi olduğunu ileri süren küçük ortak mı? Geç onu.. Başını kuma sokmuş, poposu dışarıda, şimdi erken seçim zeminleri hazırlıyor ki, bel ki tek başına iktidara gelsin de kurtulsun..

 

Çok beklersiniz.. Ulan, ben harbi organik MHP’liyim, organik Ülkücü yapıya sahip Türk Milliyetçisiyim ve askeri darbe döneminde bu davanın çilesini, acısını ailecek zindanlarda en ağır şartlarda çeken, şimdi de hiç korkmadan “Ne mutlu Türk’üm diyene” diye haykırabilen bir Ülkü neferiyim..

 

Sizin alayınız, benim ve ailemin cebinde ki tozların bile milliyetçiliğinin gölgesi altında ezilir gidersiniz…

 

Ve sabah seçim olsun… 100 trilyon oyum olsun, bir tanesini dahi Bahçeli ve tilki ekibinin bulunduğu bu MHP’ye verirsem kahpeyim..

 

Ve benim ikinci siyasi adresim de olmaz…

 

Sizler gibi ağızlarımıza da bant çekmemişiz..

 

Neyse gelelim TRT’nin ağır gafletine, ihanetine ve dalga geçmesine..

 

FETÖ artığı TRT’de ki uşaklar dün 19 Mayıs Atatürk’ü anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutlama haberi verirken, haber spikerinin arkasında duran haber ile ilgili grafik, biz tasarım diyoruz tam bir skandaldı, ihanetti..

 

19 Mayıs Bayramını “Cumhuriyet” bayramı diye grafiğe yazmışlardı..

 

Bu dalgınlık falan değil… Tam 3 saat sürdü bu ihanet ..

 

Millet sosyal medyada isyan ediyor, kimsenin tın ettiği yok..

 

Kadın spikerden sonra erkek haber spikeri geldi yine aynı grafik arka tabloda..

 

Ve emel hedefine vardıktan, yani 3 saat sonra;

 

“Pardon, özür, dalgınlık, grafiği hazırlayan personelin hatası, hakkında soruşturma başlattık” falan- filan..

 

Hasssttiirinn ulan hıyarlar.. Eğer devletin televizyonunun ekranında 3 saat işlenen ihanetin farkına varamıyorsanız, uyuyorsanız alayınız defolup gidin..

 

Geçin soruşturma ayaklarını… Adamsanız Genel Müdürü dahil olmak üzere o anki sorumlu herkes görevden alınır veya istifa ettirilir..

 

Olay bu kadar ciddi ve belgeli..

 

Tam bu saatler arasında Trabzon’da bir doktor çıktı sosyal medyasında Atatürk’e en ağır hakaretleri sırlayarak;

 

“Ne bayramı? Ben bu din düşmanı, şerefsiz adamın bayramını mı kutlayacağım”..

 

Ulan şerefsiz doktor.. İt oğlu it… Sana zorla kutla diyen mi var? Kutlamıyorsan kutlama ama hakaret etme, edersen bizde sana buralardan böyle haddini bildiririz..

 

Anladığım kadarı ile bu uyanık şerefsiz doktor, bir yerlerde yükselmeyi kafaya koymuş ki, hiç çekinmeden bu ülkenin kurucusuna ağır hakaretleri edebiliyor..

 

Buda kaynar gider….

 

Tam bu rezaletlerin siniri yaşanırken, hoop iktidar yalakası sporcu Arda Turan bir video ile sosyal medyada boy göstermez mi..

 

Bir Kolejin reklamı adına çekilen video da çocuklara ve vatandaşlara seslenerek diyor ki;

 

“Her kese merhaba.. 19 Mayıs ulusal egemenlik çocuk bayramınız kurlu olsun.. Evde kalın çıkmayın, hasta olmayın” falan filan..

 

Utanmaz, beyinsize bak.. Birde çürümüş, uçmuş bu beyni ile insanlara, çocuklara akıl ve nasihat veriyor..

 

Ve güya bunlarda dalgınlık moduna yatmışlar, aradan geçen saatlerden sonra özür dileme işi…

 

Sana da hasssstttiiir diyorum Arda keleği..

 

Bak, bak uyanığa bak… Hani derler ya “özrü kabahatinden büyük” .. Bu puştun özrü de aynen böyle..

 

Özür açıklamasında en dikkat çeken küstahlığı ise; işi yine din ticareti ile kapatmaya çalışması.. 

Özür açıklamasında diyor ki; “yahu kusura bakmayın, çok video çekim ve reklam teklifleri geliyor, oruç tutuyorum, iftar açmadan konuştum” falan-filan..

 

Ulan.. Oruca dayanamıyorsan tutmayacaksın… Ayrıca kendine tutuyorsun, bu millete değil…

 

Ayrıca açıklarsında ki ukalalığa bakın… 

 

Diyor ki; “Beni eleştiren ve linç edenler keşke benim kadar ülkeye hizmet etmiş olsa”..

 

Ne hizmeti yapmışsın ulan? Top oynayıp, milyonlarca döviz vurgunlarını cukkalamış sın, cebine indirmişsin..

 

Kime ne yapmışsın.. Öğrenci yurdu mu yaptırmış sın, hastane mi yaptırmışsın, Okullar mı yaptırmışsın, huzur evleri mi açmışsın? Ne yapmışsın?

 

Evet.. Yüce milletim .. Ne tesadüfler zinciri değil mi?

 

Dalgınlığa gelen, saatler sonra kurnazca özür dileyen zihniyet  aynı güruhun elemanları.. Tesadüfler zincirlerine bakın..

 

Biri küfrediyor Atatürk’e, bir 19 Mayıs’a Cumhuriyet bayramı diyor, biri 19 Mayıs çocuk bayramı diyor..

 

Yok ulan, kurban bayramı hıyarlar..

 

Hadi TRT Genel Müdürü istifa, Arda Turan göreve..

 

Niye mi? Eee adam oruç tutuyor kardeşim, Müslüman adam..

 

Görevden bahsetmişken, en çok ta RTÜK’ün Başkanının TRT’nin bu ağır gafletine karşı ne yapacağı..

 

Vallahi çok merak ediyorum.. Biliyorsunuz, virüs verilerini yanlış veriyorlar diye bazı tv’lere gücünü göstermişti..

 

Buyurun Sayın Şahin başkan.. En ağır suçu işleyen TRT önünüzde… Millet ne yapacağınızı merak ediyor..

 

Öte yandan diğer merak ettiğim diğer şey ise; milliyetçi küçük ortağın lideri ve yardımcılarının; bu gafletler zincirine ne diyecekleri..

 

Yazımı yazarken henüz bir ses yoktu..

 

Bakalım açıklama yapacaklar mı; “Bunlar nerye varmak istiyorlar” diye…

 

NE MUTLU TÜRK’üm DİYENE

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlar, mizahi görüntü ve yazı


Bu Haber 508001 Defa Okunmuştur

OKUYUCU YORUMLARI

UYARI:Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.(Yorum Yapanın Taahütü)Yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
Ad Soyad
E-Posta
Yorum

Haber Arşivi

ÇOK OKUNANLAR

Hava Durumuİçerik Yükleniyor...

SON EKLENENLER

FaceBook

Haber Ara

Copyright ©2010 - Tüm hakları saklıdır.
PHP Haber Sitesi Türkiye Tasarım
Haber 2000- Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Ve kaynak gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayınlanan Tüm Haber Ve Açıklamalar İlk Kaynaktan Ulaştırılan Açıklamalardır. Sitemiz Bu Açıklamalara Ekleme Veya Müdahelede Bulunmadan Yayınlar. Yorum,Makale, Sizden Gelenler Bölümündeki Yazılardan Yazanlar Sorumludur. Harici Bilgiler Ayrı Bir Sayfada Açılır. Haber 2000 Bu Linkler Ve İçeriklerinden Sorumlu Değildir.Her Türlü Haber Ve İletişim İçin millitaraf@hotmail.com Adresini kullanabilirsiniz. Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek için Gizlilik İlekeleri Ve Yayın Prensiplerimzi Okuyunuz. Ekonomik Veriler Bilgilendirme Amaclidir.Kullanimindan Dogacak Sorunlardan Sitemiz Sorumlu Degildir. En İyi İnt Exp 8+ 1024x768 Görüntülenir