http://www.haber2000.com/-kirsehir-ilim-yayma-cemiyetinden-kiz-ogrenci-yurdu-insaatinin-tamamlanmasi-icin-haydi-bir-tugla-da-sen-koy-cagrili-bagis-kampanyasi-21370.html
http://www.haber2000.com/
» İYİ PARTİ MİLLETVEKİLİ AYTUN ÇIRAY’a “TUNÇ SOYER” CEVABIM : “ULAN, ŞEREFİ İŞPORTAYA DÜŞMÜŞ, ŞEREFSİZ SİYASİ TRAVESTİ, SENDE SİYASİ AHLAK VAR MI? SEN KİMSİN Kİ; ÜLKÜCÜLER VE MHP HAKKINDA AHKÂMLAR KESİYORSUN? HADDİNİ BİL KIVIRDAK VEKİL”

İYİ PARTİ MİLLETVEKİLİ AYTUN ÇIRAY’a “TUNÇ SOYER” CEVABIM : “ULAN, ŞEREFİ İŞPORTAYA DÜŞMÜŞ, ŞEREFSİZ SİYASİ TRAVESTİ, SENDE SİYASİ AHLAK VAR MI? SEN KİMSİN Kİ; ÜLKÜCÜLER VE MHP HAKKINDA AHKÂMLAR KESİYORSUN? HADDİNİ BİL KIVIRDAK VEKİL”

Daha önce başka bir siyasi tarlada otlarken, birden bire CHP’nin tarlasına giren, sonra da yeni kurulan İYİ Parti’nin bahçesine girip otlayan Aytun Çıray denen zat, şimdi kalkmış “Tunç Soyer” yalakalığı üzerinden, Ülkücüler ve MHP konusunda ahkamlar kesiyor ve siyasi ahlaktan bahsediyor bu kıvırdak vekil.. İşte bu kıvırdak milletvekili ne cevabım..
Paylas
İYİ PARTİ MİLLETVEKİLİ AYTUN ÇIRAY’a “TUNÇ SOYER” CEVABIM : “ULAN, ŞEREFİ İŞPORTAYA DÜŞMÜŞ, ŞEREFSİZ SİYASİ TRAVESTİ, SENDE SİYASİ AHLAK VAR MI? SEN KİMSİN Kİ; ÜLKÜCÜLER VE MHP HAKKINDA AHKÂMLAR KESİYORSUN? HADDİNİ BİL KIVIRDAK VEKİL”
https://www.esgayna.com/
Siyaset - 30 Ocak 2019, Çarşamba 13:34:08
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

GÖKTÜRK TUNÇTÜRK yazdı

 

www.haber2000.com

 

1 aydır yoğun bir şekilde CHP ve İYİ Parti ittifakı içinde ki İzmir Büyükşehir adayı Tunç Soyer konusunda yağmur gibi gelen itirazlar ve tepkiler vardı.. 

 

Bende 10 gün önce Meral Akşener ve Kılıçdaroğlu’na bir Ülkücü yazar olarak açık mektup, yazıp “Döşekte nar soyulmaz, döşeği istemezseniz de lekelersiniz” uyarısı ile Tunç Soyer adaylığının ittifakta vicdanları kanatacağını ve bu zata hiçbir gerçek Ülkücünün, milliyetçinin oy vermeyeceğini yazmıştım..

 

Bu çağrıma desteklerde geldi, sert tepkilerde.. Sert tepki gösterenlerin geneli; CHP ve İYİ Parti’de bulunan, 12 Eylül askeri darbe zulmünü bilmeyen yeni yetmelerdi..

 

Bazı CHP’li vekiller ise “konuya duygusal yaklaşıyorsun” şeklinde dostane eleştirilerde bulundular..

 

Evet .. Bu ihanet konusunda duygusal analiz ve uyarılar yapıyorum ve yapmaya da devam edeceğim..

 

Tabi gelen sert tepkilere ne İYİ Parti, ne de Kılıçdaroğlu aldırış etmeyip, babası askeri Savcı olan ve Ülkücülere, Türk milliyetçilerine şerefsizce kumpaslar kurup, cezaevlerinde kalmalarını sağlayan Tunç Soyer, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı adayı gösterildi.. Yani “Milli İttifakın” adayı olarak..

 

Tabi bu aldırmazlığın ve gafletin faturası ağır oldu ve olacakta..

 

İYİ Parti’den birkaç önemli istifa gerçekleşti ve en önemlisi İzmir İl teşkilatı “Tunç Soyer, sen bizi ilgilendirmiyorsun” diyerek, topluca istifa ettiler.. Hepsine helal olsun..

 

Ülkücü ve Milliyetçi kesimden tepkiler çığ gibi yükselirken, gerek CHP’nin, gerekse İYİ Parti’nin bazı yöneticileri bu konuda ahkamlar kesip, iblis Fetullah’ın geçmişte ki mahkumiyetine sarılıp, savunmalar yaptılar..

 

SİYASİ KIVIRDAKLARA BOZKURTÇA CEVABIM

 

Tunç Soyer tepkisini ilk ortaya atan zat ise aslında İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir milletvekili, eski Ülkü Ocağı Başkanı Musavat Dervişoğlu olmuştu..

 

Ve en önce de kıvırıp, tükürdüğünü yalayan, 12 Eylül askeri Darbesinde; Askeri Savcı Nurettin Soyer tarafından kendisinin de mağdur edildiğini belirten bu sözde Ülkücü oldu..

 

Ve Genel Başkanı Meral Akşener ile birlikte şu savunmayı yaparak, gafletten sıyrılma yoluna gittiler;

 

“Babanın suçu oğula, oğulun suçu babaya geçmez ve hesap sorulmaz”..

 

Evet doğru …

 

Ama bir oğul, eğer babasının geçmişte yaptıklarını övüp, gurur duyduğunu belirtiyor ve en önemlisi 10 gün öncesinden “yoldaşlarımla birlikte yürüyoruz” diyerek tepkilere karşı meydan okuyan oğuldan aslanlar gibi hesap sorulur..

 

Ve sıkılmadan, Ülkücülere ve Alparslan Türkeş’e, iddianame üzerinde her türlü kahpeliği sergileyen bu askeri Savcı Nurettin Soyer’in, iblis Fetullah Gülen’e ilk mahkumiyet kararı veren bir kahraman olduğu savunmalarına sığınmaları da ayrı bir rezalet ve gafletti..

 

Bana ne ulan, İblis Fetullah’a mahkumiyet vermesi beni ilgilendirmiyor ve benim Başbuğuma, Ülküdaşlarıma ve bana yapılan kahpelikleri yok etmiyor ve etmez de..

 

CHP’nin sözcüsü Özgür Özel’de çıkıp haddini bilmez ahkamlar kesip, İzmir adayını savundu..

 

Özgür Özel’e bir şey diyemem.. O, partisinin politikalarını savunmakla ve Genel Başkanına yalakalık yapmakla mükellef birisi.. Yani bu zat görevini yerine getiriyor..

 

Ve bugün çekirge gibi o partiden, bu partiye zıplayıp, İYİ Parti’de sözcülük görevini kapan İzmir milletvekili Aytun Çıray denen zat’ın, bu konuda ki savunma demeçlerini de okuyunca kan beynime sıçradı..

 

Bu siyasi kıvırdak milletvekili diyor ki; “Askeri savcı Nurettin Soyer, Fetullah Gülen’e ilk mahkumiyetini veren bir kahraman savcıdır.. Bu yüzden; Ülkücüler üzerinden tepkiler gösterenler Fetullah Gülen’in mahkumiyet intikamını alanlardır.. Bu tehditler ve saldırmalar İzmirlilere sökmez.. İnsanda biraz ahlak olur”..

 

Hassstttiiirrr ulan kıvırdak ..

 

Ulan, şerefi işportaya düşmüş, şerefsiz siyasi travesti; sende siyasi ahlak mı var? Sen kimsin ki; kalkıp Ülkücüler ve MHP hakkında ahkâmlar kesiyorsun? Haddini bil kıvırdak milletvekili..

 

Bu konuda da kim Ülkücülere yapılan Nurettin Soyer kahpeliğini kullanıp, iblis Fetullah’ın mahkûmiyet intikamını almaya çalışıyorsa senin gibi şerefsizdir.

 

Bize ne ulan hain Fetullah’tan?

 

Tunç Soyer’in adaylığına tepkiler yağdıranlar; Başbuğların Başbuğu gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün askerleri ve Başbuğ Türkeş’in Bozkurtlarıdır..

 

Ve CHP içinde “be Solcuyum” diyenlerde adam olsalar, bu Tunç Soyer adaylığına şiddetle karşı çıkarlar..

 

Çünkü, Darbeci Kenan Evren’in uşağı bu işkence mimarı Savcı Nurettin Soyer, aynı zamanda Solcu gençlere de zulüm ve işkenceler yaptırıp, hayali suçlarla mahkumiyetler verip, idam sehpalarına gönderdi..

 

Bak yalaka Aytun Çıray, bilmediğin konuda ahkamlar kesiyorsun, sana çok kısaca Askeri savcı Nurettin Soyer’in kahpeliklerini ve ülkücülere yaptığı kumpasları anlatayım.. 

 

Ayrıca Musavat Dervişoğlu, sende eğer zerre kadar delikanlı isen, zerre kadar içinde ülkücülük kalmış ise çıkıp, bunları konuş..

 

Evet Çıray bey.. 12 Eylül Askeri Darbesinde; her sayfası hayali suçlarla dolu, 2 Bin Sanıklı MHP ve Ülkücü Kuruluşlar iddianamesi, şimdi göklere çıkardığınız, bulunmaz yazar diye kamuoyuna lanse ettiğiniz Uğur Mumcu’nun evinde Kenan Evren ve işkencecileri Başkomiser Zeki Kaman ve Dürüst Oktay tarafından, Savcı Nurettin Soyer’in de destekleri ile hazırlanmış, zulüm ve işkencelere başlanmıştır..

 

Bu Nurettin Soyer var ya, mahkemede hiç kimsenin savunmasını dinlemiyor, bildiğini okuyordu.. Tıpkı, Ergenekon ve balyoz davalarında ki iblis Fetullah’ın Savcı ve Hakimleri gibi..

 

Çeşitli yazılar ve ifadelerden, cımbızlanarak, suçlar üreten bu Savcı Soyer, Alparslan Türkeş’in ve Ülkücülerin Mamak Cezaevi’nde uzunca süre kalmasını sağlayan işbirlikçi haindir..

 

Ben ve arkadaşlarımızın yargılandığı ve sonrasında da hepimizin Beraat ettiği Ankara Bahçelievler Ülkücü Gençlik davası iddianamesinde de akla ziyan suçlar yapıştırılarak uzun süre Mamak zindanlarında kalmamızı sağlamıştır..

 

Ve bu işbirlikçi savcı Nurettin Soyer’in bu vurdumduymaz tavırlarına isyan eden Alparslan Türkeş, son duruşmaların birisinde 2 bin sayfalık düzmece iddianameyi Savcı Nurettin Soyer’in yüzüne fırlatarak; “Alın hazırladığınız düzmece iddianameyi, bildiğinizi alçakça yazın, mahkumiyet verin.. Artık savunma yapmayacağım” dedi..

 

Sen bilmiyorsun bunları ve gafilce ahkamlar kesiyorsun, ya Meral Akşener ve Musavat Dervişoğlu, hele çıkıp; Başbuğ Türkeş’in iddianameyi neden Savcı Soyer’in yüzüne fırlattığını açıklasınlar..

 

Bu konuda gidip bir şeylerin en doğrusunu öğrenmek isteyenler; Namık Kemal Zeybek’i, Sadi Somuncuoğlu’nu, Agah Oktay Güner’i, Yaşar Okuyan’ı, Mehmet Naci Bostancı’yı ve Avukat Şevket Can Özbay’ı arayıp, sorsunlar..     

 

Bu yüzden kıvırdak Aytun Çıray, sakın ola ki bir daha; haklı olarak tepki gösteren gerçek Ülkücüleri; “FETÖ’cü, Fetullah’ın intikamcıları” olarak işaret etme, haddini bil, git kimlere nasıl yalakalık yapıyorsan yap, bizlerden uzak dur..


Bu Haber 1130425 Defa Okunmuştur

OKUYUCU YORUMLARI

UYARI:Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.(Yorum Yapanın Taahütü)Yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
Ad Soyad
E-Posta
Yorum

Haber Arşivi

ÇOK OKUNANLAR

Hava Durumuİçerik Yükleniyor...

SON EKLENENLER

FaceBook

Haber Ara

Copyright ©2010 - Tüm hakları saklıdır.
PHP Haber Sitesi Türkiye Tasarım
Haber 2000- Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Ve kaynak gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayınlanan Tüm Haber Ve Açıklamalar İlk Kaynaktan Ulaştırılan Açıklamalardır. Sitemiz Bu Açıklamalara Ekleme Veya Müdahelede Bulunmadan Yayınlar. Yorum,Makale, Sizden Gelenler Bölümündeki Yazılardan Yazanlar Sorumludur. Harici Bilgiler Ayrı Bir Sayfada Açılır. Haber 2000 Bu Linkler Ve İçeriklerinden Sorumlu Değildir.Her Türlü Haber Ve İletişim İçin millitaraf@hotmail.com Adresini kullanabilirsiniz. Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek için Gizlilik İlekeleri Ve Yayın Prensiplerimzi Okuyunuz. Ekonomik Veriler Bilgilendirme Amaclidir.Kullanimindan Dogacak Sorunlardan Sitemiz Sorumlu Degildir. En İyi İnt Exp 8+ 1024x768 Görüntülenir