http://www.haber2000.com/
http://www.haber2000.com/
» MELİH GÖKÇEK : “BİZANSLILARIN ASIL HEDEFİ; CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’I GÖNDERMEK DEĞİL, TÜRKİYE’yi PARÇALAMAKTIR.. VE 20 ARALIK; İKİNCİ BİR 15 TEMMUZ GİRİŞMİNİ ENGELLEME OPERASYONUDUR”

MELİH GÖKÇEK : “BİZANSLILARIN ASIL HEDEFİ; CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’I GÖNDERMEK DEĞİL, TÜRKİYE’yi PARÇALAMAKTIR.. VE 20 ARALIK; İKİNCİ BİR 15 TEMMUZ GİRİŞMİNİ ENGELLEME OPERASYONUDUR”

Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanlığını 23,5 yıl yürüten Melih Gökçek, Beyaz Tv’de canlı yayında idi ama bu kez ki programın yüzde 99’u; Dış güçlerin Türkiye üzerinde ki kurdukları oyunlarla, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve CHP ile ilgili idi.. Yani; Mansur Yavaş ile ilgili ise sadce kısaca not düştü : “Beceriksizsin.. Ankara’yı da şirketleri de batırdın” mesajını verdi.. İşte Melih Gökçek’ten flaş değerlendirmeler
Paylas
MELİH GÖKÇEK : “BİZANSLILARIN ASIL HEDEFİ; CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’I GÖNDERMEK DEĞİL, TÜRKİYE’yi PARÇALAMAKTIR.. VE 20 ARALIK; İKİNCİ BİR 15 TEMMUZ GİRİŞMİNİ ENGELLEME OPERASYONUDUR”
Siyaset - 01 Ocak 2022, Cumartesi 00:00:00
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

GÖKTÜRK TUNÇTÜRK yazdı

www.haber2000.com

 

Değerli okuyucular..

 

2022 yılının Türkiye’mize, milletimize ve dünya insanlığına huzur ve sağlık getirmesini; dünyanın tek sahibi yüce Allah’tan niyaz ediyorum.. Allah; ülkemizi ve milletimizi belalardan, kötülüklerden korusun.. (AMİN)

 

Yeni yılda ilk yazım, Sayın Melih Gökçek ile ilgili oldu.

 

AK Parti’yi, Sayın Erdoğan’ı ve Sayın Melih Gökçek’i seversiniz, sevmezsiniz.. Herkes sevgisinde hürdür..

 

Ama bugün size Sayın Melih Gökçek’ten çok, çok önemli değerlendirmeler aktaracağım..

 

Sayın Gökçek, yeni yılın ilk gününde Beyaz Tv’de “Akılda Kalsın” programında idi..

 

Tabi şimdi diyeceksiniz ki; yine Mansur Yavaş’a yüklendi..

 

Hayır.. 2 saatlik programında Mansur Yavaş’a sadece 5 dakikasını ayırıp, kısa göndermelerde bulundu..

 

Sayın Gökçek’in bu değerlendirmeleri genelde partisel değil de, Türkiye ve ülkemiz üzerinde oynan oyunların sahneye konulması ile ilgili idi..

 

“DIŞ GÜÇLERİN ASIL HEDEFİ; RECEP TAYYİP ERDOĞAN’I GÖNDERMEK DEĞİL, TÜRKİYE’Yİ PARÇALAMAKTIR.. MAALESEF BU HAİN EMELE DE ORTAK OLAN YERLİ İŞBİRLİKÇİLER VAR”

 

FETÖ’cülerin ABD uşağı hainler olduklarına vurgular yapan Melih Gökçek, 15 Temmuz hain darbe girişimi gibi şimdi de; birden çok dış güçlerin, Türkiye üzerinde ekonomik darbe planlarını işleve koyduklarına işaret ederek, çok dikkat çeken şu ifadeleri kullandı;

 

Yüce milletim.. ABD’nin daha önce ki başkanı Trump ile şimdi ki Başkanı Biden’in Türkiye ile ilgili konuşmalarını hatırlayın..

 

Bu konuşmalarda tek hedef olarak gösterilen isim; Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dı..

 

Ne mesajı veriyorlardı? Sayın Erdoğan’ı çeşitli yollarla görevden uzaklaştırmak..

 

Peki, taa uzaklarda ki bu Bizanslılar takımı neden Erdoğan’ı göndermek için palanlar hazırlayıp, uygulamaya koymuşlardı?

 

Yüce milletim sebebi şu; Sayın Recep Tayyip Erdoğan, ABD’nin de, Rusya’nın da, Fransa’nın da; Suriye’de ki, Azerbaycan’da ki, Akdeniz’de ki ve Irak’ın kuzeyinde ki kirli oyunlarını bozduğu gibi, savunma sanayimizi çok, çok güçlendirmişti..

 

Bakın, şuanda dünyanın en büyük silahı Lazer topunu yapıyoruz..   

 

Bunları kim yaptırıyor? Ve ABD ile diğer dış güçlerin palanlarını bozup, postasını koyan kim?

 

Recep Tayyip Erdoğan..

 

Bakın, şimdilerde PKK’lılar mağaradan kafalarını bile çıkaramaz oldular…

 

Durmadan dünya haritası üzerinde; Türkiye topraklarını Kürdistan’a ve Ermenistan’a verilmiş gibi gösteren ABD ve Rusya’nın dengesini bozan kim?

 

Recep Tayyip Erdoğan

 

Onlara göre ne yapmak gerekiyor? Engel olarak gördükleri Recep Tayyip Erdoğan’ı durmak gerekiyor.. Durdurmak için de; CHP ve PKK ile işbirliği yapıp, önce Erdoğan’ı görevden göndermek ve sonrasında da asıl emellerini kolayca gerçekleştirmek..

 

Bu Bizanslıların asıl hedefi nedir? Türkiye’yi parçalamak, bölmek..

 

İşte bu hain emellerinde Erdoğan’ı engel gördükleri içindir ki; şimdi de ikinci bir 15 Temmuz hain girişimi planlıyorlar..

 

Nedir bu hain girişim? Türkiye’yi ekonomik olarak krize sokmak ve zayıflatıp, çökertmek..

 

Bakın, AK Parti’yi ve Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a karşı muhalif olabilirsiniz veya maddi olarak şu anlarda sıkıntılar yaşayabilirsiniz ama  yarınlarımızı karanlıklara boğmak isteyen dış güçler ile emel işbirliği yapanlara kanarak, Türkiye’mizin bölünmesine, parçalanmasına sebep olacağınızı bilmelisiniz.

 

Ve şunu net olarak söylüyorum.. 20 aralık 2021 gecesinde Dolara karşı yapılan müdahale; ikinci bir 15 Temmuz hain darbe girişimini engelleyip, boşa çıkarma operasyonu olmuştur..

 

Kim yaptı bunu? Sayın Recep Tayyip Erdoğan..

 

Sayın Erdoğan bir gecede bu müdahalesiyle Türkiye ekonomisine; 150 Milyar dolarlık gelir kaydetmiştir..

 

Tabi ki sürekli oyunları boşa çıkarılan dış güçler Erdoğan’ı sevmeyecek ve kendilerine engel gördükleri Recep Tayyip Erdoğan’ı göndermek ve parçalama işlerini kolaylaştırmak isteyeceklerdir..

 

İşte bunun içindir ki; Sayın Erdoğan’a sahip çıkmak, Türkiye’nin geleceğine sahip çıkmaktır”..

 

Evet, Değerli okuyucular…

 

Sayın Melih Gökçek partizanlığın ötesinde Türkiye üzerinde sergilenen hain planları çok açık ve ikna edici bir şekilde böyle aktardı..

 

Sayın Gökçek, Kemal Kılıçdaroğlu ve Ekrem İmamoğlu’nun amansız bir şekilde Osmanlı düşmanlığını sergileyerek, Sayın Kılıçdaroğlu’na çok sert bir gönderme yaparak,

 

“Sayın Kılıçdaroğlu, sen Türk’mü sün? Bir kökenini açıkla da bizde öğrenelim” dedi..

 

Ekrem İmamoğlu’nun PKK iktisatlı kişileri, dinsiz ve İslam düşmanı olan PKK’nın, kendilerini saklamak için kurdukları sözde Din Alimleri Yardımlaşma Derneği (DİAYDER) vasıtası ile işe aldığına da işaret eden Sayın Melih Gökçek, Ekrem İmamoğlu’nun PKK ve HDP konusunda ki hayranlığını da geçmişte söyledikleri şu ifadeleri hatırlattı..

 

İmamoğlu, ‘PKK terör örgütü değildir’ diyen, Apo’nun heykelini dikeceğiz’ diyen, ‘PKK’lı gençlerle gurur duyuyoruz’ diyen Selahattin Demirtaş için ne demişti televizyonda;

 

“Selahattin Demirtaş’ın bu siyasi anlayışlarına ve davranışlarına hayranım ve alkışlıyorum”…

 

İşte şimdi hayranlık duyduğu ve alkışladığı PKK’lılarla tabi ki birlikte çalışacak.. Sosyal yardım kartlarını tabi ki sözde imamlara; topluca 300-500 tane verecek.. İnkar etmesi boşuna ve çamurlara yatmaktan başka hiçbir şey değildir”

 

Evet Değerli okuyucular..

 

Sayın Melih Gökçek, dış güçler ve ekonomik oyunları ile CHP ve PKK ilintilerini çok net bir şekilde program süresince kamuoyuna aktardı..

 

Program yapımcısı Melissa Bağcı dayanamadı sordu;

 

“Sayın Gökçek, süremiz bitti.. 5 dakikamız kaldı.. Mansur Yavaş konusunda neler diyeceksiniz?” diye sorunca,

 

Sayın Melih Gökçek’te, Mansur Yavaş’a kısaca şu mesajları iletti..

 

“Ankara’da su bitti.. 85 günlük su kaldı.. Tedbirler almadın.. Kalitesiz kömür kullandırarak Ankara’nın havasını kirlettin.. Trafiği resmen kilitledin.. Belediyenin şirketlerini batırdın.. Kısacası; beceriksizsin, kabiliyetsizsin, çapsızsın.. Ve benim açıkladığım 18 vurgun konusunda niye beni mahkemeye veremiyor sun?”

 

Değerli okuyucular..

 

Bende Mansur Yavaş ile ilgili birkaç iğneli gönderme de bulunayım..

 

Mansur başkan… Hani, ulaşıma zam yapmayacaktın, hatta Kızılay’a yakın mesafelerden elektrikli araçlarla ücretsiz taşımalar yapacaktın?

 

Yapamadın.. Ve yeni yılda Ankaralılara ulaşım ücretini zamlı olarak 4,5 lira yaptın..

 

Haa zammı savunuyorsunuz.. Diyorsunuz ki; “Çok dayandık ama benzine ve mazota gelen zamlara karşı duramadık, zam yapmak zorunda kaldık”..

 

Yahu kardeşim… Sen özel Halk Otobüsleri Derneği başkanımınsın ki, kar amacı güdüyorsun?

 

Unutuyorsun.. Sen halk yararına hizmet için var olan Belediyesin.. Zarar etsen de halkın yararını, cebini düşüneceksin..

 

Ve değerli okuyucular..

 

Ankara Büyükşehir Belediyesi başkanlık katında dün akşam üzeri bir bomba patladı..

 

Bu bombanın sesini kamuoyuna duyurmayan malum matbu evrak medyası da, duyamamış numarasına yattı..

 

Mansur Yavaş’ın gözde danışmanı ve Belediyenin Anket AŞ. Yönetiminde bulunan Servet Avcı birden bire istifa etti..

 

Öğrendiğimize göre, istifaMansur Yavaş istemiş..

 

Gerekçesi de Anket AŞ.’nin aldığı bazı kararları Servet Avcı İMZALAMIYOR MUŞ..

 

Bazı meclis üyelileri ile bu yüzden gerginlikler yaşanıyormuş..

 

Mansur başkanı da demiş ki; “Servet, madem ki kararları imzalamıyorsun, gerginliklere neden oluyorsun.. Lütfen istifa et”… Ve istifa gerçekleşmiş..

 

Şimdi sormak gerekir… Servet Avcı’nın; Anket AŞ.’nin aldığı ve imzalamadığı kararların içinde ne var acaba?

 

Ankaralılar merak ediyor Mansur başkan…

Bir 2 kişi ve şunu diyen bir yazı '20 ARALIK 2021 OPERASYONU BEYAZ T.C. KAMU ÃZEL SEKTÖR TOPLAM DIS BORÇ MİKTARI 435 MİLYAR DOLAR MILYON DOLAR 18,36TL MILYON DOLAR KATRİLYONT BKATRILYONTL KATRILYONTL S,2KATRİLYON 78KATRILYON 78KATRILYON 18,36L DOLAR MELİH GÖ–KÇEK MELİSSA BAĞCI Akılda Kalsın akildakalsintv DOLAR HANGİ KAYNAKTAN KARŞILANACAK? KURUYLA TÜRK LİRASI ARASINDAKI FARK İKİNCİ BİR 15 TEMMUZ GİRİŞİMİNE MÜDAHALE OPERASYONUDUR AKILDA KALSIN' görseli olabilir

 


Bu Haber 83666 Defa Okunmuştur

OKUYUCU YORUMLARI

UYARI:Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.(Yorum Yapanın Taahütü)Yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
Ad Soyad
E-Posta
Yorum

Haber Arşivi

ÇOK OKUNANLAR

Hava Durumuİçerik Yükleniyor...

SON EKLENENLER

FaceBook

Haber Ara

Copyright ©2010 - Tüm hakları saklıdır.
PHP Haber Sitesi Türkiye Tasarım
Haber 2000- Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Ve kaynak gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayınlanan Tüm Haber Ve Açıklamalar İlk Kaynaktan Ulaştırılan Açıklamalardır. Sitemiz Bu Açıklamalara Ekleme Veya Müdahelede Bulunmadan Yayınlar. Yorum,Makale, Sizden Gelenler Bölümündeki Yazılardan Yazanlar Sorumludur. Harici Bilgiler Ayrı Bir Sayfada Açılır. Haber 2000 Bu Linkler Ve İçeriklerinden Sorumlu Değildir.Her Türlü Haber Ve İletişim İçin millitaraf@hotmail.com Adresini kullanabilirsiniz. Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek için Gizlilik İlekeleri Ve Yayın Prensiplerimzi Okuyunuz. Ekonomik Veriler Bilgilendirme Amaclidir.Kullanimindan Dogacak Sorunlardan Sitemiz Sorumlu Degildir. En İyi İnt Exp 8+ 1024x768 Görüntülenir