http://www.haber2000.com/
http://www.haber2000.com/
» “YALAMA” Cemal Enginyurt.. Zerre kadar onurun var ise, Delikanlı isen, kalıbının adamı isen, derhal partinden de, Milletvekilliğinden de İSTİFA et.. Evet.. Sizlerde okuyunca; “YOK BÖYLE KIVIRDAKLIK” diyeceksiniz

“YALAMA” Cemal Enginyurt.. Zerre kadar onurun var ise, Delikanlı isen, kalıbının adamı isen, derhal partinden de, Milletvekilliğinden de İSTİFA et.. Evet.. Sizlerde okuyunca; “YOK BÖYLE KIVIRDAKLIK” diyeceksiniz

Cemal Enginyurt.. MHP Milletvekili idi.. Devlet Bahçeli’ye; “Kıymetli büyüğüm, ağabeyim” diye yağlar yakıp, yalakalık yapıyordu.. Gün geldi, yalakalığı işe yaramadı ve MHP’den bizzat Bahçeli attırdı.. Ben bu Cemal’i hiç sevmedim… Hele hele Ozan Arif’e rahmetli olduğunda bile yine Bahçeli’ye yalakalık adına ağır hakaretle bulunması, alçaklıktı. Şimdi ne mi yaptı bu ikiyüzlü YALAMA?.. Okuyunca, sizlerin de “Yok böyle kvırdaklık” diyeceğinizden eminim..
Paylas
“YALAMA” Cemal Enginyurt.. Zerre kadar onurun var ise, Delikanlı isen, kalıbının adamı isen, derhal partinden de, Milletvekilliğinden de İSTİFA et.. Evet.. Sizlerde okuyunca; “YOK BÖYLE KIVIRDAKLIK” diyeceksiniz
Siyaset - 30 Eylül 2021, Perşembe 00:00:00
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

GÖKTÜRK TUNÇTÜRK yazdı

www.haber2000.com

 

Değerli okuyucular..

 

ÇapsızMansur Yavaş; görevinde beceriksizliğinin üzerini örtmek için tam 2 yıldır, sözleri ve müziği kendisine ait olan “Melih Gökçek konulu arabesk” şarkılarını söyleyerek, kamuoyunu aldatıp, algılar yaratma peşinde..

 

Daha önceleri kendisi ve “tetikçi” meclis üyesi ekranlarda, sayfalarda sallayıp duruyorlardı..

 

Ama her sallamaları boşa çıktı, attıkları çamurlar geri dönüp, yüzlerine bulaştı, kazdıkları kuyulara kendileri düştüler..

 

Bu “Çapsız” topal ördek başkan, baktı ki olmuyor.. Saldırı taktiklerini ve alanlarını değiştirdi ve değişik alanlarda ki kargaları öttürmeye başladı..

 

Yani; şimdilerde Melih Gökçek’e saldırı için birilerini yem olarak kullanıyor..

 

O saldırganlarda; aldıkları görevleri başaramayıp, her şeyleri yüzlerine, gözlerine bulaştırdılar.. Vallahi Mansur başkanları şimdi bunları fırçalayacak..

 

Geçen günü Cumhuriyet Gazetesi; eski ATO Başkanı Salih Bezci’nin, “Melih Gökçek” montajlı sözde itiraflarını yazıp, kamuoyunda algı yaratmaya çalıştılar ama hemen ertesi günü aynı Salih Bezci ve FETÖ ile ilgili yaptıkları haber ile kendi yaptıkları bir önce ki haberlerini yalanladılar..

 

Öne ne yazmışlardı?

 

Güya Salih Bezci itiraflarında demişti ki; “Beni Melih Gökçek tehdit etti, Fetullah Gülen ile sadece bir kez ABD’ye giderek görüştüm”..

 

Ertesi günü ise; Salih Bezci’nin TEM’de ki ifade metninin tam şeklini Haber olarak yazıp, başlığı da şöyle attılar;

 

“Salih Bezci’nin FETÖ ile akçeli ilişkileri”..

 

TEM’de ki ifade metninde ne vardı?

 

Salih Bezci; en az 100 FETÖ’cü eleman ile biri birlerine para aktarma işlemlerini isim, isim sıralamıştı..

 

O asıl ifade de; ne Melih Gökçek tehdidi var, ne de “FETÖ’cülerin bana aktardıkları paraları Melih Gökçek’in tehditleri ile cebime indirdim” demiyor..

 

Ertesi günü ise Salih Bezci’nin; “Melih Gökçek tehditleri” şeklinde ki sözde itirafları sanki doğru imiş gibi; bu kez de, bu sallama haberin oltasına ATO’nun şuan ki Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Yılmaz’ı takıp, konuşturarak, saldırı haberi yaptılar..

 

Mansur Yavaş ile iktidar arasında arabuluculuğa soyunan”  ve Cumhuriyet gazetesinin oltasına takılan bu sazan başkanda gürleyerek dedi ki;

 

“Salih Bezci’nin itiraflarının yüzde biri dahi doğru olsa bile, devlet, Gökçek’in yurtdışına çıkışını yasaklamalı ve servetin el koymalı”..

 

Bak.. Bak.. Adam hem Savcı olup, iddianame hazırlıyor, hem de aynı anda Hakim oluyor ve karar veriyor..

 

Yahu koskoca ATO’nun Başkan yardımcısının, Cumhuriyet gazetesinin bir gün önce ki Salih Bezci’nin, TEM’de ki ifadesini okusana kardeşim.. 

 

Tabi amaç başka…

 

Birde; “fitneci” bir zat’ın karın ağrısı ile söylediği; “Parsel, parsel” sakızını hala çiğnemeleri yok mu?

 

Be hey robotlar.. Bu “Parsel, parsel” çamurunu atan zat, nerede şimdi?

 

Partisinden ve görevinden en yetkili kişi tarafından; “parti içinde fitne ateşleri yakıyorsun” denilerek kovulmadı mı?

 

İşte yakılan o fitne ateşlerinin en ilklerinden birisi de “Parsel, parsel sattı” fitne çamuru idi.. Siz ise hala bu kuruyan çamurdan medet umuyorsunuz..

 

YALAMA CEMAL ENGİNYURT… DELİKANLI İSEN, ZERRE KADAR ONURUN VAR İSE, ÇIK TA BU SÖZLERİNİN HANGİSİNİN DOĞRU OLDUĞUNU SÖYLE VE İSTİFA ET

 

Bu kez saldırı alanını değiştirdiler ve oltaya MHP’den kovulduktan sonra sadece tabelası olan partiye geçip, orada naralar atmaya başlayan Cemal Enginyurt’u taktılar..

 

Görev… “Ne tür çamur atıyorsan at, yeter ki Melih Gökçek’e saldır..”

 

Değerli okuyucular..

 

Ben harbi organik Ülkücü yapıya sahip Türk milliyetçisiyim.. Ve bu davanın çilesini 2 kardeşimle birlikte işkencelerde, Mamak zindanlarında en ağır şekilde bedelini ödeyen bir Bozkurt’um..

 

Ben bu yalaka Cemal’i hiç sevmedim.. Hele, hele Ülkücü ve Milliyetçi Hareketin sembol Ozanı; Ozan Arif (Arif Şirin) rahmetli olduktan sonra bile ukalaca sözler sarf etmesi bende ki Cemal nefretini iyice körüklemişti..

 

Ve bu kıvırdak zat… MHP’de iken Devlet Bahçeli’ye;

 

“Muhterem, kıymetli büyüğüm, ağabeyim” falan-filan diyerek yağlar yakmıyor muydu?

 

Yine, Sayın Erdoğan’a hitaben, Twitter paylaşımında; “Sayın Genel Başkanım” diye yazıp, yalakalık yapmadı mı?

 

Yaptı ama bir süre sonra “Yahu dalgınlıkla yanlış yazmışım” diyerek düzeltme yapmadı mı?

 

Devlet Bahçeli bu zatın yalaklıklarından bıkmıştı zaten, sonunda bir bahane bulup, partiden attı..

 

Gitti… DP’ye geçti..

 

Ve dün de, kendisine verilen sazanlık görevini ifa ederken öyle bir ikiyüzlülük, kıvırdaklık sergiledi ki aklınız, hayaliniz durur..

 

Ne mi yaptı?

 

Mansur abisinin Melih Gökçek saldırılarında “domdom kurşunu” olarak kullandığı malzeme ne?

 

ANKAPARK ..

 

Cemal’e dediler ki; “Sen Ankapark’a gidip, orada öteceksin ve Melih Gökçek’e orada çamurlar atacaksın”

 

Ve Cemal… Yanına da 10-15 kişi alarak ANKAPARK’a gitti.. başladı gürleyip, sallama..

 

Neler dedi?

 

“Ankapark’ın mimarı Melih Gökçek’e buradan bir uyarım var. Melih Gökçek! Millet İttifakı milletin ta kendisidir. Her kim ki FETÖ’cü ise Allah onun belasını versin. FETÖ’cü arıyorsan, aynaya bak Melih Gökçek. FETÖ’cü arıyorsan Salih Bezci’nin ifadelerine bak;

 

FETÖ’cü arıyorsan geçmiş dönemde kime Ankara’yı parselledin, kime rant sağladın onların hesabını ver Melih Gökçek. Demokratlar hesap soracak. Bundan böyle; Ankara’da hangi FETÖ’cü hangi arsayı alıp imar rantı kazanmış, Pensilvanya’daki sümüklü alçağa Ankara’dan ne kadar para gitmiş, kim göndermiş hesabını Demokrat’lar soracak”..

 

Görüyorsunuz değil mi Değerli okuyucular..

 

Hepsinin ağzında Cumhuriyet gazetesinin bile yazdıktan sonra yalanladığı, sallama sözde “Salih Bezci itirafları” var..

 

Görev ve konu ellerine verilmiş..

 

Ulan Cemal.. Sen hiç hayatında ANKAPARK gibi bir yapıt gördün mü? Görmedin..

 

ANKAPARK’a gittin de bari bir o şaheser Parkı inceleseydin..

 

FETÖ’ye “Rant” diyorsun.. Hadi git Mansur başkanına sor..

 

“Başkan 117 tane FETÖ’cü firma tespit ettiğini ve savcılığa vereceğini söylemiştin ne oldu? Bu inşaatları yıktırdın mı?”

 

Hadi delikanlı isen, adamsan git sor.. Sor da alacağın cevabı gör..

 

CEMAL … SANA BU YAZILARI DA; MELİH GÖKÇEK’Mİ TEHDİTLE YAZDIRDI? HADİ SÖYLE KIVIRDAK CEMAL..

 

Değerli okuyucular..

 

ANKAPARK önünde; Melih Gökçek’e bu kadar saldırılarda bulunup, çamurlar atan bu ikiyüzlü Cemal, bakın daha geçen yıl Melih Gökçek’e nasıl methiyeler dizmişti?

 

ANKAPARK önünde 180 derecelik dönüş yapan Cemal Enginyurt, geçen yıl Twitter’da şu yazıları paylaşmıştı;

 

ESKİ ZMANLARDA ÇOK ELEŞTİRMİŞTİM, FAKAT YENİ  ZAMANLARDA @06melihgokcek MÜCADELE, DAVA, FİKİR İNSANI OLARAK TKADİR EDİYORUM..

 

TROLLER ORDUSUNUN SALDIRILARINDAN YILMIYOR.. YAŞINA RAĞMEN YORULMUŞYOR.. AK PARTİLİ BİRÇOĞU GİBİ ÖLÜ NUMARASI YAPMIYOR.. GECE GÜNDÜZ PARTİSİNİ SAVUNUYOR.. HELAL OLSUN”..

 

Bu arada… Önemli bir noktayı işaretleyeyim.. Bu yazısında “Troller ordusu” dediği, şimdi bulunduğu Millet İttifakının Sosyal Medyada ki taraftarları…

 

Eyy ikiyüzlü kıvırdak Cemal… Şimdi sen geç aynanın karşısında bak, yüzün kızaracak mı?

 

Yahu milletvekili bu kadar basitleşmez, bu kadar kıvırmaz.

 

Evet… Yalama oldun artık.. Zerre kadar onurun var ise, delikanlı isen kalıbının adamı isen partinden ve milletvekilliğinden de istifa et Cemal..

 

Ve karga olarak kullanılmaktan da böylece kurtul…

Bir şunu diyen bir yazı '<a title=Cemal Enginyurt @cenginyurt52 Eski zamanlar da çok eleştirdim.Fakat yeni zamanlar da @06melihgokcek mücadele, dava, fikir insanı olarak takdir ediyorum.Troller ordusunun saldırılarından yılmıyor,yaşına rağmen yorulmuyor.Ak Partili bir çoğu gibi ölü numarası yapmıyor.Gece gündüz partisini savunuyor.Helal olsun. 00:17 9.05.2020 Twitter for' görseli olabilir" />


Bu Haber 57759 Defa Okunmuştur

OKUYUCU YORUMLARI

UYARI:Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.(Yorum Yapanın Taahütü)Yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
Ad Soyad
E-Posta
Yorum

Haber Arşivi

ÇOK OKUNANLAR

Hava Durumuİçerik Yükleniyor...

SON EKLENENLER

FaceBook

Haber Ara

Copyright ©2010 - Tüm hakları saklıdır.
PHP Haber Sitesi Türkiye Tasarım
Haber 2000- Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Ve kaynak gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayınlanan Tüm Haber Ve Açıklamalar İlk Kaynaktan Ulaştırılan Açıklamalardır. Sitemiz Bu Açıklamalara Ekleme Veya Müdahelede Bulunmadan Yayınlar. Yorum,Makale, Sizden Gelenler Bölümündeki Yazılardan Yazanlar Sorumludur. Harici Bilgiler Ayrı Bir Sayfada Açılır. Haber 2000 Bu Linkler Ve İçeriklerinden Sorumlu Değildir.Her Türlü Haber Ve İletişim İçin millitaraf@hotmail.com Adresini kullanabilirsiniz. Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek için Gizlilik İlekeleri Ve Yayın Prensiplerimzi Okuyunuz. Ekonomik Veriler Bilgilendirme Amaclidir.Kullanimindan Dogacak Sorunlardan Sitemiz Sorumlu Degildir. En İyi İnt Exp 8+ 1024x768 Görüntülenir