https://eryamanyukselis.com/
http://www.haber2000.com/
» CHP Genel Merkezinden; enteresan telefonlar, bilgiler geliyor.. Tuncay Özkan gidici mi? 12 Katta ki hesaplar neler?

CHP Genel Merkezinden; enteresan telefonlar, bilgiler geliyor.. Tuncay Özkan gidici mi? 12 Katta ki hesaplar neler?

Evet.. 2 aydır Sayın Kılçdaroğlu’nu; etrafında döndürülen dolaplarla ilgili uyarmak adına birçok yazılar yazdım.. Her yazı sonrası birçok telefon ve bilgiler geldi.. Bugün de o iddialara yer vereceğim.. Ama çok enteresan şeyler oluyor
Paylas
CHP Genel Merkezinden; enteresan telefonlar, bilgiler geliyor.. Tuncay Özkan gidici mi? 12 Katta ki hesaplar neler?
https://www.facebook.com/enameha.tr/?__tn__=%2Cd%2CP-R&eid=ARCBTnX_kEqae9R_TKq7hLj0L81fQXI1M2drjsUTnbX1sBfEUn9xWH1huPXALcNxJwCpAuDu-PuB6uQi
Siyaset - 26 Nisan 2020, Pazar 00:00:00
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

GÖKTÜRK TUNÇTÜRK yazdı

 

www.haber2000.com

 

Yahu gerçekten bu siyaset dünyasında vefasızlık, ikiyüzlülük, düzenbazlık diz boyu..

 

Bakın, genel seçimler çok yakında olacak.. Mecburen, mecburiyetten.. Daha doğrusu; “Zararın neresinden dönersen, o kadar kardır” hesabı geçerli olacak.. Yani; iktidar ve ortağı Bahçeli seçimi isteyecekler.. İstedikleri kadar “seçim yok” desinler..

 

Daha doğrusu coronavirüs te bizim Türkiye siyasetine oldukça yön verdi.. Mesela AKP ile Bahçeli politikasına tam bir darbe indirdi..

 

Virüs belası 2 aydır ölüm tehdidiyle vatandaşların kapısına dayanmış, ülkede tüm iş alanları kapatılmış, vatandaşlar evlerine tıkıldı ama devletin güçlü eli onlara henüz uzatılmadığı gibi, devlet ve yardım kuruluşu Kızılay gariban vatandaşta gelen SMS’ler ile yardım istiyor, “10 lira ver” diyor..

 

Yahu vatandaşın 10 lirası var mı ki size de göndersin?    

 

Diyanet’in başkanı çıkmış diyor ki; “Fitrenizi, zekatınızı Cumhurbaşkanımızın başlatmış olduğu bağış kampanyasına verebilirsiniz”..

 

2 aydır “BİN lira yardım şarkısının” nakaratı söyleniyor, her gün yazılıyor…

 

Virüs gidecek vatandaşa; hala BİN lira yardım verilecek, verildi, müracaat et, şu şartla veririm gibilerden işlemler ortaya konuluyor…

 

Yok e-devletten, yok internetten müracaat et, ikametgahın güncellenmemişse, ikametin oturduğun yerde değil ise vermem falan-filan..

 

Yahu bu güçlü devlet bu kadar mı beceriksiz oldu?

 

Herkesin T.C vatandaşlık numarası var.. Hangi adreste olursa olsun, sen yardımı ver, o zaten ikinci bir kez alamaz.. Elektronik sistem ortamında zaten gözükür..

 

Bak Belediyeler ne yapıyor? Oturduğun adres, TC numarası ve telefon.. Şipşak yardım azda olsa vatandaşa yetişiyor..

 

Bu arada kısa zamanlar öncesi Erdoğan’a, iktidara acayip yalakalık yapan bazı özel bankalarda kurnazlıklar sergileyip, sinmiş durumdalar..

 

Reklam veriyorlar, “Gel vatandaş, sana virüs kredisi vereceğiz” diyorlar ama hiç kimse internet ortamında müracaat edemiyorlar, yapılan müracaatlar geri atılıyor, “daha sonra deneyin” diyor..

 

Ülkemizde hal böyleyken, durumlar vahimken Millet İttifakının direği CHP’de siyasi hesaplar, koltuk kurtarma, koltuk kapma hesapları tüm kurnazlık hızlarıyla devam ediyor..

 

CHP MERKEZDEN GELEN İLGİNÇ BİLGİLER.. EN ÖNEMLİSİ TUNCAY ÖZKAN’A YOL MU GÖZÜKÜYOR?

 

Evet .. 2 Aydır Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu elimden yettiğince uyarmak.. Daha doğrusu kendisine karşı hesaplanan bazı yıpratma, itibarsızlaştırma, kuyusunu kazma, yalancı durumuna düşürme, parti içinde etkisizleştirme kumpaslarına karşı korumak adına uyarı yazıları yazdım, yazıyorum, galiba Kurultaya kadarda yazacağım gibi..

 

Bu güne kadar yazdığım yazılar sonrası CHP Genel Merkezinden başkanlık divanı yöneticilerinden tutunda, merkezde ki danışmanlardan, personelinden, il başkanlarından telefonlar, mailler aldım..

 

Gelen bilgilerin hepsi benim yazılarımda ileri sürdüğüm kumpas iddialarını doğrularken, işaret ettiğim isimlerin bazı marifetlerini de aktardılar..

 

Her partinin kamuoyunda propagandasına ışık tutan ve o partinin liderini kamuoyuna pazarlayan en önemli servis Basın ve Halkla ilişkiler Müşavirliğidir.. Şimdi; İletişim danışmanlığı diyorlar..

 

Bu işi CHP merkezde şimdi 3 kişi yönetiyor..

 

İddialardan birisi de şu ki Basın işlerini hala yürütenlerden birisi de CHP listesinden RTÜK üyesi seçilen kişi.

 

Allah, Allah bu nasıl olur kardeş?

 

Eee Faruk Bildirici’yi; RTÜK’ten “CHP’ye gidip, geliyor, bilgi götürüyor” gibi iddialarla görevden almadılar mı?

 

Aldılar..

 

Eee şimdi; Faruk Bildirici’nin yerine seçilen eski Basın Danışmanı Okan Konuralp, nasıl hala her gün CHP Genel Merkezinde oluyor, Kılıçdaroğlu’nun her canlı yayınında orada oluyor? 

 

Ve en önemlisi resmi olmasa da gayri resmi olarak Basın danışmanlığını nasıl hala yürütebiliyor?

 

Bu soruları soruyorum bana bilgiyi ileten kişiye..

 

Diyor ki; “Bak Göktürk bey.. Son günlerden bahsedelim.. Mesela; Sayın Genel Başkanımızı ukalaca rencide etmeye kalkan Fatih Altaylı programının yayın sırasında RTÜK üyesi Okan Konuralp oradaydı ve koordine ediyordu..

 

Mesela; geçen hafta Tv5’de yine Sayın Kılıçdaroğlu’nun canlı yayın programı yapıldı.. Yine RTÜK üyesi Okan Konuralp, yayın anında oradaydı ve koordine ediyordu.. Kameralar kontrol edilsin.. Görüntüler mevcut”

 

Şaşırmamak elde değil ..

 

Soruyorum peki bunların yasak olunduğu biline, biline neden yapılıyor, hesap ne?

 

Cevap çok ilginç; “Hesap şu .. RTÜK üyesi Okan Konuralp, büyük Kurultayda Parti Meclisine sokulacak ve Tuncay Özkan’ın şuan ki görevi Basından Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına gelmesi hesabı yapılıyor..

 

 Zaten, Basın danışmanlığı görevini RTÜK’e seçilmesinden dolayı bırakan Konuralp, hala gayri resmi olarak bu görevi yürütüyor.. Yerine göstermelik birisini getirdiler.. Adam Basın danışmanı ama Okan Konuralp’in kahvaltısını hazırlıyor, çantasını taşıyor.. Verdiği görevleri yerine getiriyor.. Araştırın bu ismi”..

 

Gel de şok olma..

 

Bilgiyi veren kişinin dediği gibi RTÜK’e seçilen Okan Konuralp’in yerine getirilen “Basın Danışmanı”nın kim olduğunu sorup, araştırdım..

 

Eee ana muhalefet partisinin Basın Danışmanı.. Bu işin uzmanı olması lazım, Genel Başkana ve parti yöneticilerine yol göstermesi, yön vermesi lazım..

 

Heyhat… Galiba iddialar doğru ..

 

Koskoca CHP Genel Merkezinin Basın Danışmanı olarak atanan kişi daha 32 yaşında.. Bu işte hiç mi hiç uzmanlığı yok ..

 

Kırıkkale Üniversitesi Radyo Tv bölümü mezunu, Avrasya ve Habertürk tv’de muhabirlik yapmış..

 

Yani koskoca CHP’nin pazarlamasını ustaca yapacak tecrübe yok..

 

Biz bu atanan kardeşe hayırlı olsun diyelim.. Hesabımız onunla değil, sinsi hesaplar peşinde olanlarla..

 

Ne yapılmıştı geçen haftaları? Bir Kameraman ve 1 de fotoğrafsı personel alınmıştı.. Denilen o ki bu kişilerde yakın zamanlarda AKP’de ve bazı gazetecilerde çalışmışlar.. Yani CHP ile alakası yok..

 

Bu elemanlar Kılıçdaroğlu’nun günlük konuşmalarını kaydediyor, gelen misafirlerini görüntülüyor..

 

Kullanılmayan Deniz Baykal’ın dinlenme odasının aniden düzenlenip Kılçdaroğlu’nun hizmetine sunulması .. Özel kaleme yeni bir bayan eleman gönderilmesi..

 

Bir bakıyorsun bu işlemler hep aynı noktadan, noktalardan gerçekleştiriliyor..

 

Anladığım o ki Tuncay Özkan’da biletinin kesildiğinden haberi yok…

 

Yine merkezden önemli bir isim, telefonda bana şunu iletiyor;

 

“Göktürk abi… Senin yazdıklarını Sayın Genel Başkanımız evinde detaylıca okuyor.. O’da yazılarınızda aktardığınız sinsi işlerin farkında ama şimdilik sesini çıkaramıyor.. Lakin, bunların defterini dürecek..

 

Gelelim işaret ettiğiniz, sinsi işlemler sergileyen kişiler sizin yazılarınız ve sizin için ne diyorlar ve kendilerini nasıl savunuyorlar?

 

Diyorlar ki; “Bu kişi CHP’li değil, Ülkücü .. Evet, Bahçeli MHP’sini eleştiriyor ama Kılıçdaroğlu’nun savunuyor gözükerek, CHP içine nifak ekip, bozgunculuk ateşi yakmaya çalışıyor.. İYİ Parti’ye yakın.. Melih Gökçek’in ekibinden ve hala Gökçek ile irtibatlı.. Bu yazıları yazan isme inanmayın” gibilerinden kurtulma savunmaları..

 

Vay, vay .. Evet akrepler .. Ben Ülkücü yapıya sahip Türk Milliyetçisiyim.. Basın ve siyaset dünyasında bilmeyen yoktur.. Millet İttifakının ayakta kalmasına özen gösteren bir kişiyim.. Bu sinsilerin amaçlarından birisi de Kılıçdaroğlu’nu parti içinde itibarsızlaştırmak ve Millet İttifakını bozmak.. Tabi ki İYİ Parti’yi de savunacağım..

 

Melih Gökçek konusuna gelince… Sayın Gökçek’i ben Ülkücülere sahip çıktığı için yıllarca savundum, halende savunurum.. Vefasını yitirmem, halende zaman, zaman görüşüp halimizi, hatırımızı sorarız… Bu vefa ebedi de devam edecektir.. Bunun bir siyasi veya maddi çıkarı yoktur, asla olamaz.. Ve yazdığım yazılar ile Sayın Gökçek’in ne alakası var? Kendi sinsiliklerini kapatmak için nelere başvuruyorlar.. Ama artık tamamen deşifre oldular, istedikleri savunmayı yapsınlar saklanamazlar..

 

Şimdi Sayın Kılıçdaroğlu’na ve kurmaylarına sormak işitiyorum;

 

“Hadi RTÜK’ten ‘ajan’ iddiasıyla görevden alınan Faruk Bildirici’yi savunup, yeniden RTÜK’e gönderemediniz..

 

Faruk Bildirici arkadaşımız yılların usta bir gazetecisi ve yazarı.. Peki; CHP Genel Merkez Basın Danışmanlığına, sizlerin yüzünden harcanan Faruk Bildiriciyi neden getirmediniz?

 

Veya malum zatlar Faruk’u neden önermediler?

 

Çünkü Faruk o görevde olur ise Kılıçdaroğlu’nun altının oyulmasına asla müsaade etmezde ondan..

 

Bilgi aktarımı devam edecek …

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlar ve takım elbise, şunu diyen bir yazı 'BU iş ÇOK TE TECRÜBE İSTER AĞALAR <a title=CHP GENEL MERKEZİN YENİ BASIN DANIŞMANI'" />


Bu Haber 2264238 Defa Okunmuştur

OKUYUCU YORUMLARI

UYARI:Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.(Yorum Yapanın Taahütü)Yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
Ad Soyad
E-Posta
Yorum

Haber Arşivi

ÇOK OKUNANLAR

Hava Durumuİçerik Yükleniyor...

SON EKLENENLER

SON YORUMLAR

FaceBook

Haber Ara

Copyright ©2010 - Tüm hakları saklıdır.
PHP Haber Sitesi Türkiye Tasarım
Haber 2000- Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Ve kaynak gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayınlanan Tüm Haber Ve Açıklamalar İlk Kaynaktan Ulaştırılan Açıklamalardır. Sitemiz Bu Açıklamalara Ekleme Veya Müdahelede Bulunmadan Yayınlar. Yorum,Makale, Sizden Gelenler Bölümündeki Yazılardan Yazanlar Sorumludur. Harici Bilgiler Ayrı Bir Sayfada Açılır. Haber 2000 Bu Linkler Ve İçeriklerinden Sorumlu Değildir.Her Türlü Haber Ve İletişim İçin millitaraf@hotmail.com Adresini kullanabilirsiniz. Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek için Gizlilik İlekeleri Ve Yayın Prensiplerimzi Okuyunuz. Ekonomik Veriler Bilgilendirme Amaclidir.Kullanimindan Dogacak Sorunlardan Sitemiz Sorumlu Degildir. En İyi İnt Exp 8+ 1024x768 Görüntülenir