http://chpiktidarhareketi.com/
http://www.haber2000.com/
» MAOCU DOĞU PERİNÇEK’in KAPISINDA Kİ, ‘BOZKURT POSTUNA BÜRÜNMÜŞ’ TİLKİLER ve ‘SEBOŞ’un BAHÇELİ KİTABI.. PERİNÇEK; MÜSLÜMAN MI?. İŞTE DOĞU PERİNÇEK GERÇEĞİ

MAOCU DOĞU PERİNÇEK’in KAPISINDA Kİ, ‘BOZKURT POSTUNA BÜRÜNMÜŞ’ TİLKİLER ve ‘SEBOŞ’un BAHÇELİ KİTABI.. PERİNÇEK; MÜSLÜMAN MI?. İŞTE DOĞU PERİNÇEK GERÇEĞİ

Doğu Perinçek kimin askeri? Perinçek, Müslüman mı? Sabahattin Önkibar’ın yazdığı Bahçeli kitabında ki gizli hedef ne?
Paylas
MAOCU DOĞU PERİNÇEK’in KAPISINDA Kİ, ‘BOZKURT POSTUNA BÜRÜNMÜŞ’ TİLKİLER ve ‘SEBOŞ’un BAHÇELİ KİTABI.. PERİNÇEK; MÜSLÜMAN MI?. İŞTE DOĞU PERİNÇEK GERÇEĞİ
https://www.enameha.net/
Güncel - 24 Ocak 2017, Salı 23:31:03
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

GÖKTÜRK TUNÇTÜRK yazdı

 

www.haber2000.com

 

 

Bu ülkede “Ben siyasetçiyim, ben gazeteciyim, ben sosyalistim, ben Komünistim” diyen herkes bilir ki, Doğu Derinçek, Kızıl Çin’in Komünist lideri Mao aşığıdır ve halen de Mao’yu topluma sızdırmak için, kurnazca ifadeler yazıp, Mao’ya karşı tepkileri azda olsa bertaraf etmek adına, her fırsatta Mao Zedung’un, Atatürk’e hayran olduğun yazar, çizer..

 

Perinçek, 12 Eylül 1980 öncesi Ülkücülere ve özellikle Başbuğ Türkeş’e ve Muhsin Yazıcıoğlu’na karşı savaş açan, Ülkücüleri; “CIA’nın uşakları, faşist köpekler”  şeklinde tanımladığı sahibi olduğu Aydınlık Gazetesinde, ülkücüleri sol örgütlere hedef gösterdiği gibi, rakibi gördüğü Marksist-Leninist sol gençlerinde içlerine nifak sokup, sol fraksiyonların biri birlerini vurmalarında rol oynamıştır.. Tıpkı 37 kişinin katledildiği 1 Mayıs katliamında olduğu gibi. Tıpkı; Deniz Gezmiş’in esrarengiz şekilde ihbar edilip, yakalanması gibi..

 

Siz şimdi bakmayın Perinçek’in, “Mustafa Kemal’in askerleriyiz” diye slogan attırmasına..   Kendisini tanımayan, bilmeyen gençleri ve bazı şahsiyetsizleri kandırıp, kullanıyor..

 

Perinçek; Komünisttir, bu güne kadar da tüm ısrarlara rağmen, “Ben Müslümanım” da diyememiştir ve demez de..

 

Perinçek hala, partisinin kanalı olan Ulusal Tv’de sık, sık Mao’nun kitaplarının reklamını yayınlatır..

 

Perinçek’in diğer bir önemli özelliği de, devire göre söylemler sarf eder..   

 

Perinçek’i; 12 Eylül öncesi yola çıktığı Aydınlık ekibi arkadaşları da, O’nun bu tutarsızlığından dolayı terk etmişlerdir.. Örneğin; Oral Çalışlar, Gün Zileli gibi..

 

Kısacası Doğu Perinçek; Ülkücüler ve Alparslan Türkeş, Muhsin Yazıcıoğlu, Abdullah Çatlı düşmanlığında, birinci sırada yer alan Komünisttir..

 

Diyeceksiniz ki; “Perinçek komünist olamaz mı?”.. Olur kardeşim, demokraside en tabi hakkıdır..

 

Fakat … Değişen siyasi devirlerde çeşitli ideolojiler ve söylemler ortaya atmak, gizlice nifak tohumlar ekmeye çalışmak; dansözler gibi kıvırmaktır..

 

Şimdi bu Maocu, Mao’nun askeri, harbi ülkücü düşmanı Doğu Perinçek’in kapısında uzun zamandır, “Bozkurt postuna bürünmüş, tilkiler” çalışmakta..

 

Bunların yanı sıra yine Atatürk maskesi ile yanaşmalar ve Fetoş Gülen’in eski robotlarından olan, şimdilerde itirafçı pozisyonuna giren eski elemanları da yer almakta..

 

Bunlardan birisi Aydınlık Gazetesinde köşe yazısı yazan ve Perinçek’in kanallarında programlar yapan Sabahattin Önkibar.

 

Önkibar; bizim akranımız olduğu için, kendisini Türkiye gazetesi yıllarından tanırız..

 

Sık, sık güya ülkücüleri Bahçeli ve ekibine karşı savunur ve kendisini kamuoyuna Milliyetçi-Ülkücü olarak lanse etmeye çalışır ama ne Ocak ne de MHP teşkilatları ile hiç resmi ve organik bağı olmamıştır…

 

Diyelim ki bu zat Ülkücü olmaya karar vermiş..

 

Eee peki kardeşim; senin Ülkücü, Türkeş ve MHP düşmanı Perinçek’in yanında ne işin var? Niye onun kapısında uşaklık yapıyorsunuz?

 

Var mı ulan böyle ülkücülük?

 

Şimdi bana çıkışacaklar… “Vay sen Doğu beyi tanımıyorsun, şimdi harbi Atatürkçü falan, filan”..

 

Çünkü bana bu sözler sık, sık sitemle söyleniyor…

 

Gülüyorum… Yahu siz Perinçek’i bir tanıyorsanız, ben bin bir kat daha tanıyorum.. Hem de ciğerine kadar..

 

Ben 12 Eylül öncesi Perinçek ve gazetesi Aydınlıkla büyük mücadeleler geçirmiş ve en önemlisi bu ülkücü düşmanı Maocunun benimle ilgili yazdığı uydurma iddialar ile 12 Eylül askeri darbesinde Mamak askeri Cezaevi’nde yıllarca ailemle birlikte yattım..

 

Allah’ın hikmeti… Mamak Askeri Cezaevi, D1 koğuşunda rastlaşıp, aylarca aynı koğuşta kaldık..

 

Hatta ve hatta; koğuşta ki Dev-yol ve Dev-Sol’un askeri kanadı tarafından bu zat linç edilirken, biz kurtardık ve ondan sonra bizim soframızda yemek yemeğe başladı..

 

Koğuşumuzda Perinçek ile birlikte Oral Çalışlar, Gün Zileli, Mustafa Kemal Çamkıran ile Aydınlık gazetesinin para verip, sözde “itirafçı ülkücü” pozisyonuna soktuğu Ömer Tanlak’ta vardı..

 

Sabahattin Önkibar bey.. Bak senin bu Perinçek var ya; yine bizim Ülkü Ocakları Genel Merkezine sızmış Abdurrahman Yurtaslan diye bir soysuz evladını, yine “itirafçı ülkücü” manşetlerini atıp, Muhsin başkanı, Çatlı’yı, biz Bahçelievler ekibini; Pol-Der’e ve sol örgütlere, Kenan Evren ekibine hedef göstermişti..  

 

Bana; yazı ve haberlerinde Adliyelerde; “Türkiye Adaletçi İntikam Tugayı” kurduğum yönünde iftiralar atıp, hedef gösterdiği günden itibaren gözaltına alınıp, tutuklandım.

 

Biz ülkücüleri; Kontrgerillanın ve CIA’nın maşası olarak ilan edip, Kenan Evren’in üzerimize gelmesini sağlıyordu..

 

Muhsin Başkana atmadığı katliam iftirası kalmadı..

 

12 Eylül sonrası ne oldu, Bekaa vadisine gidip, Bölücübaşı Apo’ya karanfiller sunup, ‘Başkanım” dedi ve yazılarında PKK’yı güçlü bir ordu gibi lanse etmeye çalıştı..

 

Şimdilerde kurnazca ifadeler kullanıp, kendilerini Atatürkçülükle saklamaya çalışan Perinçek ve yayın organlarına inanmanın tek adı aptallıktır Sayın Önkibar…

 

 

Şimdi sende patronun Perinçek gibi, MHP ve Ülkücü Hareket içindeki toz-dumandan faydalanıp, cımbızlama ifadeler ile camiayı yıpratmaya ve birbirine kin beslemesini, saldırmalarını hedefliyorsunuz..

 

İşte senin yazdığın Bahçeli kitabın içeriği bunu hedefliyor ve bir sürü yalanı, iftirayı ülkücülere, Başbuğ Türkeş’e yapıştırıp, kamuoyunda MHP ve Türkeş’i; bilinenin dışında göstermeyi hedefliyorsunuz…   

 

Ben de çilekeş bir ülkücü olarak Bahçeli ve ekibini en ağır şekilde eleştiriyorum ve gitmeleri için mücadele veriyorum.. Bu yüzden Bahçeli’nin avukatlığına soyunduğumu sanma..

 

Ben sizin kurnazca ektiğiniz nifakları ortaya koyup, Milliyetçi ve Ülkücü hareketi, Başbuğu savunuyorum..

    

Bak kitabında bu nifakların farkına varılmaması için, MHP içinde ki kargaşadan faydalanıp şunu yazmışsın;

 

“Bahçeli’nin özel hayatına dair kaseti var mı? Kasette ne tür görüntüler mevcut? Bu kasetle Bahçeli’ye şantaj mı yapılıyor?”

 

Peşine;

 

“Bahçeli, APO idam edilmeli diyen Mehmet Gül’ü nasıl tehdit etti?”

 

Peşine;

 

“Muhsin Yazıcıoğlu Fetullah’ı niçin tehdit etti?.. İşte Yazıcıoğlu’nun katilleri”

 

“İşte Bahçeli’nin CIA ajanını, MHP’ye yönetici yapma hikayesi”

 

Peşine;

 

“MHP’nin ‘Komando Kampları’nı MİT ile CIA mı planladı?”

 

Peşine;

 

“İşte MİT’in MHP’nin gazetesi Hergün’ü çıkarma hikayesi”,

 

Peşine;

 

“Türkeş, Fuat Doğu, Ruzi Nazar, Enver Altaylı hattı, CIA-MİT-MHP hattı mı?”

 

Peşine;

 

“İşte MHP’deki Fetullahçı isimler”

 

Peşine;

 

“Türkeş’in Türkçe Ezan okunmalı demeci hangi gazeteye manşet oldu?”

 

Peşine;

 

“Bizim İslam diye davamız yok” diyen Türkeş’e, “Hayır, bizim İslam diye davamız var” diyen ünlü ülkücü kim?”

 

Peşine;

 

“Türkeş kimleri MHP Genel Merkezi’nde sorgulayıp, 9 Işık’ı say dedi?”

 

Bak…Seboş… hani toplumda derler ya “sağ gösterip, sol vurmak”..

 

Sen Maocu Patronunu taklit edip, kurnazca Bahçeli’yi gösterip, MHP’yi ve Türkeş’i vurmaya ve toplumda yıpratmaya, vatandaşları MHP ve Türkeş konusunda eksi düşüncelere sevk etmeyi hedeflemişsiniz..

 

Bak senin bu saçma iddialarını cevaplayım;

 

Gerçi sana bu saçmalıkları; hem Bahçeli, hem de Türkeş düşmanı birileri kulağına fısıldamış sende MHP’yi ve Türkeş’i bilmediğin için, bunları bulunmaz istihbarat bilgisi sanıp, kamuoyuna pazarlamaya çalışıyorsun..

 

Bak Seboşş….

 

Başbuğ Türkeş’in “Bizim İslam davamız yok” dediği bilgisini kim sana fısıldamışsa hem kahpelik etmiş, hem de bok yemiş..

 

Türkeş’in 9 Işık Doktrin kitabını aç oku.. Ülkücülüğün; Türk-İslam Ahlak ve Fazileti Şuuru ile yükseleceğini; Ülkücülere emrediyor..

 

Türkeş hacıdır…

 

Ayrıca; Türkeş hiçbir zaman “Ezan Türkçe okunsun” demedi, demediği gibi; Milletvekili adayı olan Savcı Nusret Demiral’ın bu yönde bir söz sarf etmesi yüzünden, Türkeş; Demiral’ı adaylıktan çıkardı..

 

Yok, Türkeş birilerini Genel Merkezde sorgulamış, yok; “9 Işığı say” demiş…

 

Ulan hıyarlar; siz Türk dünyasının Başbuğu Alparslan Türkeş’i hangi hakla bu kadar basit konularla eşleştirirsiniz, siz kimsiniz deyyuslar?

 

Bak, bak; patronun Maocu Perinçek’i o kadar taklit ettiğin ve MHP’yi, ülkücülerin toplumda nefret kazanması için o kadar Ülkücüler ile “CIA ve MİT” işbirliği iddiası sıralamışsın ki; sana koskoca bir “Hasssstttiiirrr” diyorum Seboş…

 

Ulan şerefsizler; Ülkücüler; din ve devlet düşmanlarına karşı verdiği mücadelesinde hiç kimselerin ve hiçbir teşkilatın maşası olmamıştır..

 

Sana birileri, belki de Maocu patronun üflüyor sende Kitap diye pazarlıyorsun…

 

Seboş; sende, Maocu patronunda bilin ki, Bozkurtlar hiç bir zaman tilkilerin oyununa gelip, düşmez…

 

Mademki Gazetenizde köşe yerin var, Bahçeli ile ilgili ne yazacaksan orada yaz delikanlı isen…

 

Ama sözde kitap basıp, MHP iddianamesini hazırlayan Savcı Nurettin Soyer gibi cımbızlama ifadeler ile Bahçeli’yi gösterip, MHP’yi, Ülkücüleri ve Başbuğu açıkça karalamayı hedeflerseniz, cevabınızı böyle alırsınız…

 

Şu yanlışını da sana hatırlatayım; Muhsin Yazıcıoğlu, Fetullah’ı değil de; Fetullah; Muhsin başkanı tehdit  etti..

 

Ve MHP’de Fetullahçıların olduğunu da sana yoksa FETOŞ’un eski robotu, şimdi ki sözde itirafçısı bilmem ne veren mi fısılda dı…

 

Geçin bu ayakları Şeboş

OKUYUCU YORUMLARI

UYARI:Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.(Yorum Yapanın Taahütü)Yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
Ad Soyad
E-Posta
Yorum
Foto GaleriTÜMÜ
Video GaleriTÜMÜ

Haber Arşivi

ÇOK OKUNANLAR

Hava Durumuİçerik Yükleniyor...

SON EKLENENLER

ŞANS OYUNLARIİçerik Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ :


İçerik Yükleniyor...

SON YORUMLAR

FaceBook

Haber Ara

Copyright ©2010 - Tüm hakları saklıdır.
PHP Haber Sitesi Türkiye Tasarım
Haber 2000- Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Ve kaynak gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayınlanan Tüm Haber Ve Açıklamalar İlk Kaynaktan Ulaştırılan Açıklamalardır. Sitemiz Bu Açıklamalara Ekleme Veya Müdahelede Bulunmadan Yayınlar. Yorum,Makale, Sizden Gelenler Bölümündeki Yazılardan Yazanlar Sorumludur. Harici Bilgiler Ayrı Bir Sayfada Açılır. Haber 2000 Bu Linkler Ve İçeriklerinden Sorumlu Değildir.Her Türlü Haber Ve İletişim İçin millitaraf@hotmail.com Adresini kullanabilirsiniz. Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek için Gizlilik İlekeleri Ve Yayın Prensiplerimzi Okuyunuz. Ekonomik Veriler Bilgilendirme Amaclidir.Kullanimindan Dogacak Sorunlardan Sitemiz Sorumlu Degildir. En İyi İnt Exp 8+ 1024x768 Görüntülenir