http://www.haber2000.com/
http://www.haber2000.com/
» YAHU ARKABAHÇELİ ZAT, SAHİ SENDE ŞEREF ve KARAKTER VAR MI? NAMUSLU BİR SAVCI SENİN BU VİDEONU İZLESE, SENİN YÜZÜNE TÜKÜRÜR.. EVET, SAYIN ERDOĞAN TESPİTİNİZ DOĞRU ÇIKTI; BAHÇELİ’nin KAYIŞLARI KOPTU, CONTALARI YANDI, MOTORU SU KAYNATTI

YAHU ARKABAHÇELİ ZAT, SAHİ SENDE ŞEREF ve KARAKTER VAR MI? NAMUSLU BİR SAVCI SENİN BU VİDEONU İZLESE, SENİN YÜZÜNE TÜKÜRÜR.. EVET, SAYIN ERDOĞAN TESPİTİNİZ DOĞRU ÇIKTI; BAHÇELİ’nin KAYIŞLARI KOPTU, CONTALARI YANDI, MOTORU SU KAYNATTI

Vallahi bu ülkede yazsan bir bela, yazmasan vicdanın seni kemiriyor.. Vatandaş mı? Umurunda değil.. Ülkemizi, bizi yönetenler dün şöyle demişti, yemin etmişti, şimdi böyle diyor.. Amaann, dün; dündü, bugün, bugündür.. Bu vurdumduymazlık ile halimiz de ortada
Paylas
YAHU ARKABAHÇELİ ZAT, SAHİ SENDE ŞEREF ve KARAKTER VAR MI? NAMUSLU BİR SAVCI SENİN BU VİDEONU İZLESE, SENİN YÜZÜNE TÜKÜRÜR.. EVET, SAYIN ERDOĞAN TESPİTİNİZ DOĞRU ÇIKTI; BAHÇELİ’nin KAYIŞLARI KOPTU, CONTALARI YANDI, MOTORU SU KAYNATTI
Siyaset - 06 Temmuz 2017, Perşembe 14:24:48
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

GÖKTÜRK TUNÇTÜRK yazdı

 

www.haber2000.com

 

 

Çok yakın geçmişte, AK Parti iktidarına ve özellikle Recep Tayyip Erdoğan’a yüzlerce yıl ceza alabilecek ağır hakaretleri eden; Türk tipi başkanlık sistemi için “Erdoğan tek adamlık diktatörlüğü istiyor” diye meydanlarda naralar atan ve geçtiğimiz 7 Haziran ile 1 Kasım seçimleri meydanlarında Erdoğan’a; “Şerefsizsin, alçaksın” diye meydan okuyan amma şimdi resmen AKP hükümeti ile Erdoğan’nı savunma sözcülüğüne soyunan, AKP hükümetine ve Saraya muhalefet sergileyenlere tehditler, hakaretler savurup, “FETÖ’cü, PKK’lı” çamurları atan DEVLET BAHÇELİ; 20 yıl önce, bugün MHP Genel Başkanlığına seçilmişti.

 

Bu konuda dün de Bahçeli’nin yardımcılarından olan Şevko’dan bir yağ name açıklaması geldi, bakın ne diyor?

 

“DEVLET BAHÇELİ, BAŞBUĞ TÜRKEŞ’TEN DEVRALDIĞI BAYRAĞI TAŞIYOR

DEVLET BAHÇELİ, FİKİR VE DEVLET ADAMI VASFIYLA TÜRKİYE İÇİN BİR ŞANSTIR

ATATÜRK’ÜN PARTİSİ MHP’DİR, KOLTUĞU DA DEVLET BAHÇELİ’NİNDİR

BİR ELİYLE BOZKURT YAPAN ÖBÜR ELİYLE BÖLÜCÜLERİ KAVRIYORSA DİKKAT”

 

Yahu Şevko, kime ne satıyorsun?

 

Senin yalakalık sözlerle pazarlamaya çalıştığın isim, artık millet nezdinde tedavülden kalktı.. Bunu artık kafanıza sokun..

 

Toplum; iki yüzlüleri, kıvırdakları sevmez.. Hele, hele 360 derece dönenleri hiç sevmez..

 

Vallahi gerçeği vurgulamak gerekirse;  bu ülkede gerçekleri yazsan bir bela, yazmasan vicdanın seni derinlerden, derinlerden kemiriyor..

 

Allah’a, doğruya inanmanın ve vicdanen düşünmenin, yazmanın partisi olmaz..

 

Ülkemizde büyük gazeteler, kendilerini büyük ilan eden yazarlar, şirketleşmiş Haber Siteleri var.. Ama ne Allah inancını yüreklerinde doğru-dürüst taşıyabiliyorlar ne de vicdanen düşünüp, yazabiliyorlar..

 

Adları “Büyük” ya.. Yetiyor onlara..

 

Nabızlara göre şerbetler serpiyorlar…

 

Bu ortamda kıvırdakların ipliğini pazara çıkarsan, hemen Sulh Ceza Hakimliklerine koşuyorlar ve istediklerini alıyorlar..

 

“Özel hayatıma saldırı ve hakaret var” diye Haberi engelleme kararları alıyorlar, bir de tazminat istiyorlar, seni cezalandırıyorlar..

 

Bahçeli’nin yardımcısı Şevkvo, Bahçeli’nin Genel Başkanlığının 20. Yılını kutluyor ve millete mesaj veriyor; “Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin sözü, devlet sözüdür”..

 

Yahu Şevko, sen uzayda mı yaşıyorsun?

 

Sen Genel Başkanının daha 8-10 ay öncesine kadar neler söylediğini, nelerin üzerine yeminler ettiğini, fakat şimdi tam tersini yaptığını görmüyor, duymuyor musun?

 

Size birileri yakın geçmişte ki sarf ettiğiniz sözleri, yeminleri hatırlatınca hemen koşuyorsunuz mahkemeye..

 

Bakın değerli okuyucular, yüce milletim… Şimdi bu kıvırdakların ipliğini ve karaktersizliklerini sadece küçük bir delil ile pazara çıkarmak, artık şart oldu.. Daha, ne deliller, ne videolar var bilesiniz.. Yüzlerce

 

Şimdi sizlere lingini sunacağım bir video da 7 Haziran ve 1 Kasım seçimleri sırasında Devlet Bahçeli ve Tayyip Erdoğan’ın karşılıklı ağır suçlamaları ve cevapları var..

 

Lingi tıklayıp, izleyip, Allah’ın rızası için karar vereceksiniz..

 

https://www.youtube.com/watch?v=pBMXWAolQJ8

 

Geçen hafta Ülkücü Hareketin sembol ismi Ozan Arif, isim belirtmeden “ŞEREFSİZ” başlıklı bir şiir yazdı ve şiirinin başına “Korktuğumdan değil, isim belirtmedim, üstüne alınanlar-alınsın, yarası olanlar da gocunsun”..

 

Ertesi günü Bahçeli’nin avukatı Savcılığa koştu ve şikayet dilekçesi verip; “Genel Başkanımıza hakaretler var” dedi..

 

Yahu, şiirde isim yok, sadece Şerefsiz tarifi var.. Niye üzerinize alındınız? Niye gocundunuz?

 

Senin Genel Başkanın, Erdoğan’dan hesap sorması için yüzlerce kez “Hesap sormazsam şerefsiz, namussuzum” diye yemin etmedi mi?

 

Hele hele makam koltuğunun arkasına; 17/25’te durttuğu saati övünerek gösterip; “17-25 Rumuzlu Erdoğan, senden hesap sormazsam şerefsiz, namussuzum, bu saatte o güne kadar böyle duracak” demedi mi?

 

Sahi Şevko, o saat duruyor mu, ne oldu? Yoksa depoya mı attınız?

 

Bakın bu zat, lingini verdiğim video da 7 Haziran ve 1 Kasım seçimlerinde ki meydanlar da ne diyor.. Tabi detayını izleyeceksiniz..

 

https://www.youtube.com/watch?v=pBMXWAolQJ8

 

“Eyy Erdoğan, senin şeref ve haysiyetin işportaya düşmüş? Sen Türk tipi başkanlık hesabı ile tek adamlık diktatörlüğü istiyorsun.. Yargının tümünü de kendine bağlayıp, hüküm sürmek istiyorsun. Şerefsiz, alçaksın”..

 

Ne kadar ağır ithamlar ve hakaretler değil mi?

 

Ve Erdoğan bu zat’ın sözlerine cevaplar veriyor;

 

“Ey Bahçeli sen ne anlarsın aileden, senin çoluk-çocuk derdin yok.. Kendini de milleti de germe.. Maazallah bu hararetlerinle kayış atar, contalar yanar, motor su kaynatır.. Sana tavsiyem; artık yeter, daha fazla hararet yapmadan emekli ol, bu siyaseti bırak. Zamanın doldu”

 

Şimdi Allah için doğruyu yazmak gerek..

 

Vallahi Erdoğan doğru teşhis etmiş.. Bahçeli’nin kayışı koptu, contaları yandı, su kaynattı… 

 

Tabi bu yazdıklarım lingini verdiğim video da ki ufak bir kısım..

 

Şimdi kendisine “Zürriyetsiz” tanımlaması yapılan ve ağır hakaretler yiyen, hesap sorması adına şerefine-namusuna ağır şekilde meydanlarda yemin eden bu zat, Erdoğan ve AKP hükümetinin sözcülüğüne, savunuculuğuna, destekçiliğine soyunmuş..

 

Videoyu tam izlediğiniz de; inanıyorum ki sizlerin de benim sorduğum gibi bir vatandaş olarak, vicdanen şu doğru soruyu soracağınıza inanıyorum..

 

“Yahu arkabahçeli zat; sahi sende şeref ve haysiyet var mı?”

 

Şimdi bunlar mahkemelere koşuyorlar ya, eğer bir namuslu savcı bu videoyu izlesin, bunların yüzüne tükürür..

 

Ayrıca; şimdi bu zat, Adalet yürüyüşüne yalakalık adına çamur atacak ya… Hemen Ahmet Türk ve arkadaşlarının temsili olarak 5 dakikalık katılıp, yürümeleri için diyor ki;

 

“FETÖ ve PKK, Adalet yürüyüşü ile kol kola”..

 

Evet.. Bende şehitlerimizin katilleri bu şerefsizlerin bu yürüyüşün kenarından bile geçmelerinin, yürüyüşü kirleteceklerini defalarca yazdım..

 

Amma … PKK’lı eleştirisini yapan Eyy Bahçeli; daha 1 ay öncesine kadar PKK’lı Ahmet Türk’ü Cezaevi’nden ısrarla çıkarttıran, çıktıktan sonra sevinen, memnun olan sen değil miydin?

 

İşte burada da yalaklık adına ikiyüzlülüğünü ortaya koydun..

 

Siz; kendiniz gibi milleti, ülkücüleri beyinsiz, vicdansız, karaktersiz mi sandınız hödükler?

 

Biz çilekeş Ülkücüler; sizler dansöz gibi kıvırasınız diye mi yıllarca yattık zindanlarda?

 

Fetullah mı, FETOŞ’mu, FETÖ’mü?

 

Taaa anasını .. Biz Allah’a şükür bu iblisi tanımadık, tanıyanlarla da dostluk, arkadaşlık etmedik, ortaklık kurmadık

 

DE HADİ, KOŞUN MAHKEMEYE …YALNIZ AVUKAT BEYLER, SAVCILIĞA GİDERKEN BAHSE KONU VİDEONUN CD’ni DE GÖTÜRMEYİ UNUTMAYIN

https://www.youtube.com/watch?v=pBMXWAolQJ8 (Linki tıkla- İkiyüzlülüğü izle)


Bu Haber 364327 Defa Okunmuştur

OKUYUCU YORUMLARI

UYARI:Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.(Yorum Yapanın Taahütü)Yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
Ad Soyad
E-Posta
Yorum
Foto GaleriTÜMÜ

ÇOK OKUNANLAR

Hava Durumuİçerik Yükleniyor...

SON EKLENENLER

Gazeteler:

ŞANS OYUNLARIİçerik Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ :


İçerik Yükleniyor...

BURCLARİçerik Yükleniyor...

PUAN DURUMLARI :İçerik Yükleniyor...

SON YORUMLAR

(Terör ve tecavüz hariç) ADLİ MAHKUMLARA EŞİT YASA.. ŞARTLI TAHLİYE İSTİYORUZ. lehe uygun somut deliller olmasına rağmen fetöcü hakimlerin kanaat kararıyla birçok suçsuz insan içerde yatıyor. (Ceza mahkemesinde ağır ceza verebilmek için somut ve 0 inandırıcı deliller olması lazım.) Yargıdaki hatalı uygulamalardan dolayı birçok insan boş yere cezaevinde yatıyor. Kış geldi ve cezaevleri aşırı dolu. Mahkumlar soğuk betonlarda yatıyorlar. Sıcak su yok herşey kısıtlı. Hastalıklar öylesine.. Biz vatanımıza hainlik yapmadık! Kimimiz suçsuzluğunu anlatamamış, kimisi çaresizlikten,kimiside cahillik ve ihmal nedeniyle, kimiside ekonomik nedenlerle ve yoksulluktan, kimide tehdit ve Korkuyla suça karışmış, kimisi kumpasla, arkadaş mağduru olmuş.. Bunlar uzmanlar tarafından dahada sınıflandırılabilir. Yeni cezaevleri yaparak, mahkumu yıllarca kapatmak yerine, asıl suça neden olan faktörleri ortadan kaldırmak için çabalanmalı.. Yoksa gençler, fikren, bedenen vede ruhen kaybedilip yok olacak..! Cezaevleri yerine okul yapılsın. Fabrikalar yapılsın iş verilsin aş olsun ve yoksulluk giderilsin. Ayrıca bir mahkum devlete en az 2000 tl zarar demek cezaevleri yapımıda ayrıyeten ekonomik zarar. BİZ YENİ CEZAEVLERİ İSTEMİYORUZ bu sadece geçici çözüm olacaktır. Nolur,,adli mahkumların vede mahkum yakınlarının SESSİZ ÇIĞLIKLARINI duyun ve duyurun.. İçerde kader mahkumları dışarda biz CANIMIZ ÇOK YANIYOR. Çocuklarımız analı babalı öksüz boynu bükük yetim kaldı. Allah bile tövbe eden kullarının günahlarını bağışlarken devletimiz niye bağışlamasın. Herkes hata yapar ve 2. Bir şansı hak eder. Bir hata bedeli ömürlük cezalar olmamalı.. Onları yeniden hayata kazandırın yaşayan bir ölü olmasınlar. İnanın bana suçsuz ve ilkdefa suç işleyipte pişman olmuş mahkumlar birdaha ASLA SUÇ İŞLEMEYECEKLERDİR. Hem pişman olmuş bir mahkumu yıllarca kapatmanın kimseye faydası yok..! Bırakın aile olalım Yavrum geceleri hep babasının mankenine sarılıp koklayararak uyumaya çalışıyor. Ayrıca Babasız büyüyen çocuklar ilerde daha kötü işlere bulaşacaklardır. Bir anne yoksulluklamı uğraşsın, cocuklarınamı baksın. Toplum içinde kocasız hayat çok zor! Bize artık acıyın nolur. Siz Sayın vekillerden, Mahkum ve mahkum yakınlarının ne hissettikleri konusunda empati yapmalarını rica ediyorum. Ve soruyorum.. fetö mağduru veya kumpas`a kurban gitmiş işlenen suçtan bile haberi olmadan ceza yatan suçsuz, arkadaş mağduru mahkumlar ne olacak..! BİZ 188 dahil EŞİT YASA - ŞARTLI TAHLİYE İSTİYORUZ. Siz bizim devlet babamızsınız.. BÜYÜKLÜĞÜNÜZÜ GÖSTERİN.. LÜTFEN.. HALKINIZLA BARIŞIN ve onlarla uzlaşın. Ve artık açılsın kapılar.. Nolur allah rızası için bizim isteklerimizi yetkililere duyurun.. Biz fakir aileleriz.. Biz çaresiz Yaşlı ana babalarız. Biz 18 yaş altı savunmasız çocuklarız. Biz kısık sesleriz BİZİM GÜR SESİMİZ OLUN.. Ben mahkum eşiyim ve Bu yazımı ve isteğimi (1 çarpı 1000) olarak görün. Atatürk ` benim halkım cahildir hataya düşebilir her 10 yılda bir af verin` demiştir..!!!
KAVGALARI BIRAKIN, CEZAEVLERİNE BAKIN.. DEVLETİN KURUMU AÇIKLIYOR :

FaceBook

Copyright ©2010 - Tüm hakları saklıdır.
PHP Haber Sitesi Türkiye Tasarım
Haber 2000- Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Ve kaynak gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayınlanan Tüm Haber Ve Açıklamalar İlk Kaynaktan Ulaştırılan Açıklamalardır. Sitemiz Bu Açıklamalara Ekleme Veya Müdahelede Bulunmadan Yayınlar. Yorum,Makale, Sizden Gelenler Bölümündeki Yazılardan Yazanlar Sorumludur. Harici Bilgiler Ayrı Bir Sayfada Açılır. Haber 2000 Bu Linkler Ve İçeriklerinden Sorumlu Değildir.Her Türlü Haber Ve İletişim İçin millitaraf@hotmail.com Adresini kullanabilirsiniz. Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek için Gizlilik İlekeleri Ve Yayın Prensiplerimzi Okuyunuz. Ekonomik Veriler Bilgilendirme Amaclidir.Kullanimindan Dogacak Sorunlardan Sitemiz Sorumlu Degildir. En İyi İnt Exp 8+ 1024x768 Görüntülenir