http://www.haber2000.com/
http://www.haber2000.com/
» ÇAKICI : "MAZLUMLARI SÖMÜREN, ŞEYTANIN BEŞ ATLISI, KAN EMEN VAMPİRLER GİBİDİR"

ÇAKICI : "MAZLUMLARI SÖMÜREN, ŞEYTANIN BEŞ ATLISI, KAN EMEN VAMPİRLER GİBİDİR"

Mazlumları sömüren şeytanın beş atlısının her zamanki gibi kan emen vampirlerden hiçbir farkları yoktur. Arap Baharı diyerek Tunus’ta başlayıp, Libya’da devam eden, Mısır’ın hayatını yok eden, Suriye’yi paramparça yapan ,1975’ten halen günümüze kadar Lübnan’ı iç savaşla yerle bir edip; halen günümüzde de aynı oyunları oynamaktadırlar. Sebebi; İsrail’in can güvenliği.
Paylas
ÇAKICI :
Güncel - 21 Eylül 2017, Perşembe 09:02:22
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

www.haber2000.com

 

Kırıkkale-Keskin Cezaevi’nde yatan Alaattin Çakıcı’dan tarihe ışık tutacak mektup var

 

“Dünyada sosyal adaletin ihlal edildiği bu sömürgeci beş daimi üyenin vahşi ve barbar olarak girdiği ülkeleri yakıp yıkan, yeraltı kaynaklarını sömüren, üst akıl denen Siyonist zihniyetin yönlendirdiği küresel devletler, az gelişmiş ülkelerde Sovyetlerin iflasından sonra İslam Dünyasını barut fıçısına çevirttirerek katliamlarına devam etmektedirler”  diyen Alaattin Çakcı; gönderdiği el yazmalı mektubunda ise dünyayı dizayn eden beşli çetenin lideri ABD'nin, Ortadoğu'da fitne ateşini yakarak Alaevi-Sunni çatışmasını körükleyerek, vahşet tablosu sergilediğine dikkat çekerek, şunları vurguladı;

 

"Birkaç gün sonra bir araya gelecek dünya milletlerinin birlikte hareket ettiği BM denen uluslararası yasalarla güvence altına alınmış, özünde beş daimi üyenin dışında sözde özgür olan dünyanın değişik kıtalarından oluşan milletler, bu cemiyette yer almıştır. Kendilerine sadece söz olsun diye söz hakkı verilip konuşturuluyorlar.

 

Dünyada sosyal adaletin ihlal edildiği bu sömürgeci beş daimi üyenin vahşi ve barbar olarak girdiği ülkeleri yakıp yıkan, yeraltı kaynaklarını sömüren, üst akıl denen Siyonist zihniyetin yönlendirdiği küresel devletler, az gelişmiş ülkelerde Sovyetlerin iflasından sonra İslam Dünyasını barut fıçısına çevirttirerek katliamlarına devam etmektedirler.

 

Evet; “dünya beşten büyüktür” lafı doğru bir tesbittir.Bu cümleyi sadece Türkiye Cumhuriyeti Devlet Başkanı değil, diğer ezilen ve sömürülen devletler, yapılan zulüm ve vahşeti dile getirip birlikte hareket etmedikleri sürece ezilen; katliamların ve göz yaşlarının dindirilmediği yarı özgür bir devletten öte gidemezler. Bu mazlumları sömüren şeytanın beş atlısının her zamanki gibi kan emen vampirlerden hiçbir farkları yoktur.

 

20.Yüzyılın son çeyreğinde beş daimi üyeden ruh hastası bir milleti olan Fransız’lar Ruanda’da Hutular ve Tutsileri birbirine kırdırmışlar. Bu iç savaşta 950.000 insan katledilmiştir.

 

Sebebi; kauçuk ve petrolü diğer küresel güçlerle bölüşmek için. O zaman batının demokrasi havariliğini yapan Fransız toplumu, dünyaya demokrasi yayacağım diyen ABD devleti ve Amerikan kamuoyu o zaman dinsizmiydiler,20 yüzyılın en büyük katliamına sessiz kaldılar. Yoksa derilerinin siyah oluşundan mı?

 

Dünyayı dizayn eden bu beşli çetenin lideri olan Birleşik Devletler, tüm Ortadoğu coğrafyasını fitne çıkarmak kaydıyla alevi-sünni çatışması, Ortadoğuda 1991’den günümüze kadar vahşet, gözyaşı, kitleler halinde insan ölümleri günümüze kadar devam etmektedir.

 

Afganistan’da, Endonezya’da, Pakistan’da mezhepsel etnik kimlikleri birbirine düşürerek katliamlarına devam etmektedir. Kuzey Afrika’dan, Pakistan’a kadar Büyük Ortadoğu Projesi adı altında.

 

Arap Baharı diyerek Tunus’ta başlayıp, Libya’da devam eden, Mısır’ın hayatını yok eden, Suriye’yi paramparça yapan ,1975’ten halen günümüze kadar Lübnan’ı iç savaşla yerle bir edip; halen günümüzde de aynı oyunları oynamaktadırlar. Sebebi, İsrail’in can güvenliği.

 

Baba Bush’la başlayıp, Clinton ve oğul Bush ile devam eden Irak’ı paramparça yapıp halen günümüzde Suriye gibi Irak’da terörün odak noktasıdır. Bir evvelki satırda olduğu gibi amaçları Kuzey Irak, Halep ve Lazkiye’den denize açılacak İsrail devletini güvenliği için gri İsrail bir Kürt devleti, dünya kötülüğünün Merkezi olan Washington D.C’nin bu oluşum en büyük idealidir.

 

Büyük Ortadoğu Projesinin temelinde en büyük hedef, Ortadoğu’da kendine bağımlı, her zaman İsrail ile hareket eden bir Kürt Devleti oluşturup Türkiye’yi bölmek en büyük amaçlarıdır.

 

ÖRGÜTLERİN ARKASINDA HAÇLI ZİHNİYET VAR

 

Bu küresel dinazorların midesi o kadar büyük ki, İran, Afganistan ve Pakistan’ın Belücistan bölgesini bölüp, İran’daki Belücistan’la birleştirme. Yıllardır Afganistan’daki iç savaşın bitmesini istemeyen yine bu üst akıldır. İslam’ın ve insanlığın düşmanı olan İşid,El-Kaide gibi örgütlerin arkasında yine bu haçlı zihniyeti yatıyor.

 

Amaçları;doğal zenginlik kaynakları olan ülkeleri bu şekilde bölüp,bu ülkelerin insanlarını telef ederek yaşam hakkı tanımayan bu dinazorlara soruyorum;hani evrensel hukukta söz güvence altına alınmıştı.

 

1776 kurucu babaları olan Thomas Jefferson, Jakson, Hamilton bu evrensel beyannameyi deklare ettirirken temel hak ve insan özgürlükleri, din ve vicdan özgürlüğü anayasalarında oluşundan günümüze kadar bu söylemleri söyler dururlar. Temel hak kavramı, yaşam hakkı, beslenme ve korunma Monroe doktrininin temel ilkesi bu kavramdı.

 

Dünyanın değişik yerlerinde oluşan savaşlar , Amerika’yı alakadar etmez. Sadece; Amerika kıtasına herhangi bir devlet saldırırsa Birleşik Devletlere saldırıldı diye algılarız. Wilson prensiplerinin bir maddesinde geçiyor ki; Milletler kendi kaderlerini kendileri tayin ederler.

 

Bir asır sonra ABD’yi yöneten toplum ve sivil toplum kuruluşları ABD’deki takting kulüpleri dünyanın en iyi üniversitelerinin hocaları hazırladıkları projelere göre, doğal zenginlikleri olan dünyanın değişik kıtalarındaki insanların etnik kökenleri, farklı dinlerden oluştukları yaralarını kaşıyarak küçük ulus devletlere bölüp işte o zaman Wilson prensiplerini devreye sokuyorlar; milletler kendi kaderlerini kendileri tayin ederler diye.

 

Kıtalardaki doğal zenginlikleri çoğalan bu devletlerde küçük ulus devletler oluşturup daha iyi sömürmek için bu şeytanın beş atlısı İslam dünyasının ve dünyanın bazı kıtalarındaki ülkeleri yerle bir ederek dünyayı büyük bir savaşın eşiğine getirmek en büyük amaçları.

 

Böyle bir mantık mı olur? Protestanlığın bir alt kolu olan ABD’deki güçlü tarikat, Evanjelik tarikatıyla birlikten İsrailli Ortodoks Yahudilerle anlaşarak Armegedon savaşı evanjeliklerin kontrolünde olan değişik dönemlerdeki ABD devlet başkanları ile birlikte anayasası Talmut’a dayanan Filistin ve Lübnan’ı kan gölüne çeviren bir İsrail projesidir.

 

İBLİSİN İDRARINDAN OLUŞAN İSRAİL

 

Şu anda “Kuzey Irak’da bir Kürt devleti olmasın” diyorlar, aba altından kendilerine destek olmak kaydıyla birinci ağızdan referanduma gitmelerini destekleyen yine bu şeytanın beş terörist devleti ve iblisin idrarından oluşan İsrail devletidir.

 

Amerika’da bulunan Türkiye Cumhuriyeti Devlet Başkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan, size bir lafı hatırlatmak isterim:

 

”Karadeniz’de erkeğin yiğidine herif derler”. Lütfen unutma.15 Temmuz ABD’nin himayesinde olan gizli Vatikan Patriği Fetullah Gülen denen iblisin Türkiye’deki her kurumdaki itleri ve vatan hainleri, amaçları Türkiye’yi bölmek, Kobani’den içeri 20.000 PKK-PYD-YKB’lilerin başında da Amerikalı askeri uzmanları olmak kaydı ile ülkemizde iç savaş çıkartıp, BM’de yeşil hat çizdirerek çok uluslu askerleri ülkemize sokmak amaçları bu idi.

 

Başarılı olsalardı sizi yakalayıp savaş suçlusu gibi Lahey’de yargılayıp, sonunda intihar etti deyip veyahut kalp krizi geçirdi diyerek dünyaya rezil edeceklerdi. Ve sonra bu eylemi uygulayacaklardı.

 

Amaçları sadece sizi öldürmek olsa en yakınınızdaki Fetö’cü üç-beş askere öldürtmek olurdu. Ne zaman Aziz Türk milleti darbe girişimine tavır koyup sokağa çıktıktan sonra devletine bağlı şerefli askerlerimiz, devletine bağlı gönüllü polislerimiz bu hainlerle silahlı çatışmaya girince o zaman başarılı olamadıkları için Marmaris’e yöneldiler.

 

Rabbim sizi korudu. Aynı gece milletimizin arasında yer aldınız. Milletimizin demokrasiyi savunmasını ABD ve Batı basını hazmedemeyerek dedeleri Hitler ve Irak’ı yakıp yıkan W.Bush’un yerine koyarak yakıp yıkmaya giriştiler.

 

1930’lu ve 1945 yılları arasındaki dünyayı ateşe veren,50 milyon insanın ölümüne sebep olan Hitler’in bir ikizi şu anda garip hareketler yaparak üst beyninde ayın üzerinde dünyayı seyretmektedir.

 

Bu acaip kılıklı, gel-git akıllı farklı demeçler vererek Benitto ve Hitler karışımı Sam amcaya benzemeyen bir fiziki görünümü olan, kendi toplumu tarafından sevilmeyen, ağzı burnu birbirine girmiş, üst beyni dört farklı yerinde farklı farklı şeyler yaşayan, herkesle tokalaşıp kendisini Kırkpınar Pehlivanı zanneden hareketleriyle palyaçodan farkı olmayan Suudi Arabistan’dan 390 milyon dolar haraç alan, Dubai’den 11 Milyar dolar para gasp eden yaşadığımız modüler dünyada Hollywood filimler indeki gibi posta arabalarını soyan bir soyguncudan ne farkı var?

 

Sayın Devlet Başkanım; Ülkemizde sizi seven de vardır, sevmeyen de vardır. Devletin bekası ve uluslararası ilişkilerde devletimizin bekası için-bölücülerin dışında-bu aziz millet, siz dik durduğunuz sürece, ülkemizde din ve vicdan özgürlüğü, mezhepler arasında bir ayrıştırma yapmadığınız sürece, her devlet ve dinin temelinde adalet yatar.

 

Adil olamayan dinler, tarih sahnesinden silinmiştir. Ülkemizde adalet ve eşitlik kavramına daha sıkı sarılırsanız bu aziz millet dünyanın hiçbir yerinde sizi yalnız bırakmaz. O acaip kılıklı ,sam amcaya benzemeyen git-gel akıllı olan Trump denen, güreşir gibi insanların elini tutup kendine çeken bu zata karşı elinizi lütfen kuvvetli tutunuz.

 

BM’de de her zamanki konuşmanızı, dik duruşunuzu devam ettirmezseniz Kur’an’dan ismini alan rahmetli annenizin sütü sizi rahatsız eder.

 

Aziz Türk Milletine, şahsınıza duyarlı Amerikan halkına, insan haklarına sahip çıkan her millete selam olsun. Rabbim sizi korusun; yar ve yardımcınız olsun."

 

ÇAKICI’dan NOT: İnsanlar birbirlerini sevmek zorunda değil. Alaattin Çakıcı da sevmek zorunda değil ama devlete sahip çıktığınız sürece size öbür dünyada hakkım helaldir. Ülkemizde ve dünyanın her yerinde devletimize sahip çıkarken doğruları söylemek asla yalakalık değildir. Kim düşünürse herifliğinden şüphe ederim. Trump denen o Yezit, İslam Dünyasından elini çekerse Ortadoğu huzura kavuşur.


Bu Haber 1029620 Defa Okunmuştur

OKUYUCU YORUMLARI

UYARI:Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.(Yorum Yapanın Taahütü)Yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
Ad Soyad
E-Posta
Yorum
Foto GaleriTÜMÜ

ÇOK OKUNANLAR

Hava Durumuİçerik Yükleniyor...

SON EKLENENLER

Gazeteler:

ŞANS OYUNLARIİçerik Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ :


İçerik Yükleniyor...

BURCLARİçerik Yükleniyor...

PUAN DURUMLARI :İçerik Yükleniyor...

SON YORUMLAR

(Terör ve tecavüz hariç) ADLİ MAHKUMLARA EŞİT YASA.. ŞARTLI TAHLİYE İSTİYORUZ. lehe uygun somut deliller olmasına rağmen fetöcü hakimlerin kanaat kararıyla birçok suçsuz insan içerde yatıyor. (Ceza mahkemesinde ağır ceza verebilmek için somut ve 0 inandırıcı deliller olması lazım.) Yargıdaki hatalı uygulamalardan dolayı birçok insan boş yere cezaevinde yatıyor. Kış geldi ve cezaevleri aşırı dolu. Mahkumlar soğuk betonlarda yatıyorlar. Sıcak su yok herşey kısıtlı. Hastalıklar öylesine.. Biz vatanımıza hainlik yapmadık! Kimimiz suçsuzluğunu anlatamamış, kimisi çaresizlikten,kimiside cahillik ve ihmal nedeniyle, kimiside ekonomik nedenlerle ve yoksulluktan, kimide tehdit ve Korkuyla suça karışmış, kimisi kumpasla, arkadaş mağduru olmuş.. Bunlar uzmanlar tarafından dahada sınıflandırılabilir. Yeni cezaevleri yaparak, mahkumu yıllarca kapatmak yerine, asıl suça neden olan faktörleri ortadan kaldırmak için çabalanmalı.. Yoksa gençler, fikren, bedenen vede ruhen kaybedilip yok olacak..! Cezaevleri yerine okul yapılsın. Fabrikalar yapılsın iş verilsin aş olsun ve yoksulluk giderilsin. Ayrıca bir mahkum devlete en az 2000 tl zarar demek cezaevleri yapımıda ayrıyeten ekonomik zarar. BİZ YENİ CEZAEVLERİ İSTEMİYORUZ bu sadece geçici çözüm olacaktır. Nolur,,adli mahkumların vede mahkum yakınlarının SESSİZ ÇIĞLIKLARINI duyun ve duyurun.. İçerde kader mahkumları dışarda biz CANIMIZ ÇOK YANIYOR. Çocuklarımız analı babalı öksüz boynu bükük yetim kaldı. Allah bile tövbe eden kullarının günahlarını bağışlarken devletimiz niye bağışlamasın. Herkes hata yapar ve 2. Bir şansı hak eder. Bir hata bedeli ömürlük cezalar olmamalı.. Onları yeniden hayata kazandırın yaşayan bir ölü olmasınlar. İnanın bana suçsuz ve ilkdefa suç işleyipte pişman olmuş mahkumlar birdaha ASLA SUÇ İŞLEMEYECEKLERDİR. Hem pişman olmuş bir mahkumu yıllarca kapatmanın kimseye faydası yok..! Bırakın aile olalım Yavrum geceleri hep babasının mankenine sarılıp koklayararak uyumaya çalışıyor. Ayrıca Babasız büyüyen çocuklar ilerde daha kötü işlere bulaşacaklardır. Bir anne yoksulluklamı uğraşsın, cocuklarınamı baksın. Toplum içinde kocasız hayat çok zor! Bize artık acıyın nolur. Siz Sayın vekillerden, Mahkum ve mahkum yakınlarının ne hissettikleri konusunda empati yapmalarını rica ediyorum. Ve soruyorum.. fetö mağduru veya kumpas`a kurban gitmiş işlenen suçtan bile haberi olmadan ceza yatan suçsuz, arkadaş mağduru mahkumlar ne olacak..! BİZ 188 dahil EŞİT YASA - ŞARTLI TAHLİYE İSTİYORUZ. Siz bizim devlet babamızsınız.. BÜYÜKLÜĞÜNÜZÜ GÖSTERİN.. LÜTFEN.. HALKINIZLA BARIŞIN ve onlarla uzlaşın. Ve artık açılsın kapılar.. Nolur allah rızası için bizim isteklerimizi yetkililere duyurun.. Biz fakir aileleriz.. Biz çaresiz Yaşlı ana babalarız. Biz 18 yaş altı savunmasız çocuklarız. Biz kısık sesleriz BİZİM GÜR SESİMİZ OLUN.. Ben mahkum eşiyim ve Bu yazımı ve isteğimi (1 çarpı 1000) olarak görün. Atatürk ` benim halkım cahildir hataya düşebilir her 10 yılda bir af verin` demiştir..!!!
KAVGALARI BIRAKIN, CEZAEVLERİNE BAKIN.. DEVLETİN KURUMU AÇIKLIYOR :

FaceBook

Copyright ©2010 - Tüm hakları saklıdır.
PHP Haber Sitesi Türkiye Tasarım
Haber 2000- Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Ve kaynak gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayınlanan Tüm Haber Ve Açıklamalar İlk Kaynaktan Ulaştırılan Açıklamalardır. Sitemiz Bu Açıklamalara Ekleme Veya Müdahelede Bulunmadan Yayınlar. Yorum,Makale, Sizden Gelenler Bölümündeki Yazılardan Yazanlar Sorumludur. Harici Bilgiler Ayrı Bir Sayfada Açılır. Haber 2000 Bu Linkler Ve İçeriklerinden Sorumlu Değildir.Her Türlü Haber Ve İletişim İçin millitaraf@hotmail.com Adresini kullanabilirsiniz. Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek için Gizlilik İlekeleri Ve Yayın Prensiplerimzi Okuyunuz. Ekonomik Veriler Bilgilendirme Amaclidir.Kullanimindan Dogacak Sorunlardan Sitemiz Sorumlu Degildir. En İyi İnt Exp 8+ 1024x768 Görüntülenir