http://www.haber2000.com/
http://www.haber2000.com/
» Hayırdır? CHP’de artık “Mustafa Kemal’in askerleriyiz” sloganı atılmaz oldu. Ekrem İmamoğlu, katıldığın “Hafıza odası” sergisinin ne olduğunu ve yanında ki yavşağın kim olduğunu biliyor musun? Ve Ankara Büyükşehir ile Çankaya Belediyelerinde rezaletler

Hayırdır? CHP’de artık “Mustafa Kemal’in askerleriyiz” sloganı atılmaz oldu. Ekrem İmamoğlu, katıldığın “Hafıza odası” sergisinin ne olduğunu ve yanında ki yavşağın kim olduğunu biliyor musun? Ve Ankara Büyükşehir ile Çankaya Belediyelerinde rezaletler

Dikkat ediyor musunuz? Özellikle CHP teşkilatlarında eskisi gibi “Mustafa Kemal’in askerleriyiz” sloganları atılmıyor.. Peki, neden? Biliyorsunuz; HDP’li Sırrı Sakık, bu sloganları atanlara ısrarla; “Mustafa Kemal’in askerliyiz sloganları atanlar var ya, bunların alayı it sürüsüdür” demiş ve ceza almıştı.. İşte, Cumhurbaşkanı adayı havası ile orayı- burayı gezen Ekrem İmamoğlu ve eşi geçen günlerde bu zat ile Diyarbakır’da “Hafıza odası” isimli sözde Sanat sergisine katılı, dostluk pozları verdiler.. Sahi, bu “Hafıza odası” ne idi?
Paylas
Hayırdır? CHP’de artık “Mustafa Kemal’in askerleriyiz” sloganı atılmaz oldu. Ekrem İmamoğlu, katıldığın “Hafıza odası” sergisinin ne olduğunu ve yanında ki yavşağın kim olduğunu biliyor musun? Ve Ankara Büyükşehir ile Çankaya Belediyelerinde rezaletler
Siyaset - 30 Ekim 2021, Cumartesi 00:00:00
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

GÖKTÜRK TUNÇTÜRK yazdı

www.haber2000.com

 

Değerli okuyucular..

 

Hepimiz biliyoruz.. “Mustafa Kemal’in askerleriyiz” sloganları sık, sık atılır, atılırdı..

 

Bu sloganı; genellikle Atatürk’ün kurduğu parti; CHP teşkilatları, yapılan her yürüyüş ve konuşmalar sırasında yüksek seslerle söylerlerdi..

 

Hata ve tatta hatırlayın; CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, “ben Mustafa Kemal’in askerleriyiz ifadesini sevmem ve demem” gibi sözler sarf ettiği için CHP içinde tam anlamı ile sert tepkilerin odağı olmuştu..

 

Eyvallah.. Bende Canan Kaftancıoğlu’na o sıralarda sert tepki göstermiştim..

 

Lakin bakıyorum, özellikle son 2 yıldır “Mustafa Kemal’in askerleriyiz” sloganı atılmaz oldu.. Atılsa da; çok, çok nadir olarak görüyoruz.. Adeta birileri bıçak gibi bu sloganı kesip, attı ve yasakladılar..  Galiba; “Aman ha” diye uyarıda bulundular..

 

Peki, Başbuğların Başbuğu; Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu parti CHP, neden böyle bir “derin gaflete” imza attı?

 

Söyleyeyim.. Vallahi de, billahi de, oy gelsin uğruna, Türk ve Atatürk düşmanı HDP ve PKK’lılardan oy gelsin diye..

 

Aksini savunanlar var ise onlara gülerim..

 

Değerli okuyucular..

 

Hani deriz ya veya şuan birçok siyasi de diyor ya; “Söz konusu vatan ise gerisi teferruattır”..

 

Fakat görüyoruz ki, bu vecizeyi birçok siyasiler, yüzlerine taktıkları maskelerle değiştirmişler..

 

Ne şekilde değiştirdiler?

 

“Söz konusu oy ise gerisi teferruattır”..

 

Yani; oy uğruna gaflet ve ihaneti tercih ediyorlar..

 

Değerli okuyucular..

 

Eli kanlı bölücü terör örgütü PKK’nın elebaşlarından “Parmaksız Zeki” kod adlı bir hain vardı..

 

Bu alçak, Başbağlar katliamının ve 33 askerimizi pusuya düşürülüpp, kahpece şehit edilmesinin bir numaralı sorumlusu idi.. Kendisi de itiraf etti..

 

Bu hain kimdi?

 

PKK’nın emir eri olan HDP’nin Muş eski milletvekili ve 2014 yılında da, Ağrılı olmamasına rağmen Ağrı Belediye Başkanı yapılan Sırrı Sakık’ın kardeşi..

 

Bunlar net bir şekilde Türk ve Atatürk düşmanıdır..

 

Hatırlayın.. Bu Sırrı, 2014 yılında Ağrı Belediye başkanlığı yaptığı sırada;

 

“Mustafa Kemal’in askerleriyiz” diye slogan atanlar için ne diye ağır şekilde hakaret etmişti ve meydan okumuştu?

 

Mustafa Kemal’in askerliyiz sloganları atanlar var ya, bunların alayı it sürüsüdür

 

Alçakça sarf edilen bu ifadelere Atatürkçü kesimler sert tepki gösterdi ama bu Sırrı yavşağı, 2015 yılında hakaretlerinden geri dönmediğini belirterek, yeniden meydan okumuştu.. 

 

Hakkında soruşturma başlatıldı ve ceza aldı..

 

Evet.. “yavşak” diyorum… “yavşak” ın Türk Dil Kurumumuzda ki anlamı nedir?

 

“Bir yavrusu”… Bizim doğu illerimizde ise “sirke” derler.. Görünmeyecek kadar çok, çok küçüktür..

 

İşte, Sırrı Sakık, bit yavrusu kadar küçülmüş ve alçalmıştı..

 

Hakaret mi? Gidip bir kez daha mahkemeye versinler..

 

Burası; Türkiye Cumhuriyeti devletidir.. Kimseler unutmasın ve gaflet uykusuna yatmasınlar..

 

Biz bu uğurda gençliğimizi, ömrümüzü zindanlarda heba ettiğimiz gibi, kurşunların hedefi olduk.. Boşuna da mücadele vermedik..

 

Değerli okuyucular..

 

Bu eski defterleri neden açıp, yazdım?

 

Birilerine çok, çok kızgınım ve bir kez daha hadlerini bildirmek istiyorum..

 

Biliyorsunuz özellikle son aylarda “Millet İttifakının Cumhurbaşkanı Adayı” konulu yüzlerce Anketler ortaya atıldı ve hepsinde de; “2 topal ördek” birinci sıralarda gösterildi..

 

Kim bu “topal ördekler?”..

 

Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu.. 

 

Bunlar; yerel seçimde Ankara ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığının sadece “koltuğunu” kazandılar..

 

Halk, bunların sunduğu Meclis üyeleri listelerine itibarr gösterip, oy vermedikleri için, şimdi oturdukları koltuklarda hiçbir karar alamıyorlar..

 

İşte bu çapsız zat’lar; Anketlerin şişirdikleri balonlarla öyle bir uçmaya başladılar ki; liderlerini bile küçümser  hale geldiler..

 

Halende aynı havadalar.. Özellikle İmamoğlu, seçim gezisi gibi bazı illeri dolaşıyor..

 

Ee eğer Cumhurbaşkanlığı Adaylığı boşa düşer ise bu havadan yararlanıp, Genel başkanlık koltuğuna oynamak, zemin hazırlamak için geziyor..

 

Dün İmamoğlu’nun; Cumhuriyet bayramı konuşmasını izledim.. İnanın adam öyle bir havalara girmiş ki, konuşma şekli ve tonu değiştiği gibi, Türkiye geneli içerikli konulardan bahsediyor, “Hep birlikte başaracağız” diyor..

 

İşte bu İmamoğlu geçen haftalarda eşi ile birlikte Diyarbakır’a gitti.. Güya bir “Sanat” sergisine katıldı..

 

Kim vardı bu sözde Sanat sergisinde?

 

HDP’nin merkez yöneticileri ve “Mustafa Kemal’in askerleriyiz” diyenlere “it sürüleri” diye ağır hakaret eden Sırrı Sakık..

 

Hiçbir şeyler olmamış gibi pozlar verdiler, biri birlerine övgüler dizdiler..

 

Yahu İmamoğlu… Sana “Sanat eseri” diye yutturdukları “Hafıza odasının” ne olduğunu ve birlikte gülücüklerle poz verdiğin Yavşağın kim olduğunu bilmiyor musun?

 

“Bilmiyorum” diyorsan sana yazıklar olsun, Atatürkçülerin sana verdikleri oylar haram olsun..

 

O yanında ki dostlarına sormadın mı?

 

“Duvarlara kafa görüntüleri ile sıralanmış isimler nedir, kimlere aittir” diye?

 

Değerli okuyucular..

 

Sahi ne idi bu sözde “Sanat sergisi?”

 

Ne sanatı ulan? İhanet ve alçaklık sergisi idi..

 

Evet.. Duvara sıraladıkları isimler, güvenlik küvetlerimizle girdikleri çatasımalar da öldürülen PKK’lı teröristlerin isimleri idi..

 

Adına da; “Hafıza odası” demişler.. Yani; “bu isimleri hafızanızdan hiç çıkarmayın” diye “Kürdistan” mesajı vermişlerdi..

 

Ve İmamoğlu, sen de bu çifte alçaklığa ortak oldun..

 

Binlerce kez yuhlar olsun size..

 

Sakın bundan sonra; Atatürk’ten bahsetme ve “Mustafa Kemal’in askeriyiz” sloganına aman sahip çıkma..

 

Ha burada Valiliğin de büyük kusuru var.. Kardeşim nasıl böyle bir alçaklığın sergilenmesine izin veririsiniz?

 

Evet değerli okuyucular.. Birisi çıkar Solun sembol isimlerine hakaretler eder, birisi çıkar Atatürkçülere küfürler eder ve maalesef bunlar CHP tarafından bağırlara basılır, dost ilan edilir..

 

Atatürk’ün hediye ettiği CHP bu değildir, olamazda..

 

Değerli okuyucular.. Yazım uzun olduğu için, Ankara Büyükşehir ve Çankaya Belediyelerinde ki rezaletleri bir sonra ki yazımda aktaracağım ve net delilerle yüzlerinde ki “sosyal belediyecilik” maskelerini düşüreceğim

Bir bir veya daha fazla kişi ve şunu diyen bir yazı 'İMAMOĞLY ĞLU SIRRI SAKIK "HAFIZZA ODASI' SE GİSİNE KATILAN VEGAFLETZ UYKUSUNDA OLAN İMAMOĞLU, HADİ SENDE HAFIZANI BİR YOKLA "MUSTAFA KEMAL 'iN ASKERLERİYİZ" DİYENLER VARYA ONLARIN ALAYI iT SÜRÜSÜDÜR! HDP'LI Belediye başkanı HDP SIRRI SAKIK' görseli olabilir


Bu Haber 53273 Defa Okunmuştur

OKUYUCU YORUMLARI

UYARI:Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.(Yorum Yapanın Taahütü)Yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
Ad Soyad
E-Posta
Yorum

Haber Arşivi

ÇOK OKUNANLAR

Hava Durumuİçerik Yükleniyor...

SON EKLENENLER

FaceBook

Haber Ara

Copyright ©2010 - Tüm hakları saklıdır.
PHP Haber Sitesi Türkiye Tasarım
Haber 2000- Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Ve kaynak gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayınlanan Tüm Haber Ve Açıklamalar İlk Kaynaktan Ulaştırılan Açıklamalardır. Sitemiz Bu Açıklamalara Ekleme Veya Müdahelede Bulunmadan Yayınlar. Yorum,Makale, Sizden Gelenler Bölümündeki Yazılardan Yazanlar Sorumludur. Harici Bilgiler Ayrı Bir Sayfada Açılır. Haber 2000 Bu Linkler Ve İçeriklerinden Sorumlu Değildir.Her Türlü Haber Ve İletişim İçin millitaraf@hotmail.com Adresini kullanabilirsiniz. Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek için Gizlilik İlekeleri Ve Yayın Prensiplerimzi Okuyunuz. Ekonomik Veriler Bilgilendirme Amaclidir.Kullanimindan Dogacak Sorunlardan Sitemiz Sorumlu Degildir. En İyi İnt Exp 8+ 1024x768 Görüntülenir