https://eryamanyukselis.com/
http://www.haber2000.com/
» İYİ Parti Ankara’da “Çıra” sürprizi.. “SİZCE; İYİ PARTİ ANKARA İL BAŞKANI KİM OLMALI” Anketimiz üçüncü gününde.. İşte öne çıkan isimler

İYİ Parti Ankara’da “Çıra” sürprizi.. “SİZCE; İYİ PARTİ ANKARA İL BAŞKANI KİM OLMALI” Anketimiz üçüncü gününde.. İşte öne çıkan isimler

OY Kullanmalı Anketimiz 7 gün sürecek.. ANKETİMİZ VE OYLAMASI DEVAM EDİYOR
Paylas
İYİ Parti Ankara’da “Çıra” sürprizi.. “SİZCE; İYİ PARTİ ANKARA İL BAŞKANI KİM OLMALI”  Anketimiz üçüncü gününde.. İşte öne çıkan isimler
https://www.facebook.com/enameha.tr/?__tn__=%2Cd%2CP-R&eid=ARCBTnX_kEqae9R_TKq7hLj0L81fQXI1M2drjsUTnbX1sBfEUn9xWH1huPXALcNxJwCpAuDu-PuB6uQi
Siyaset - 30 Mayıs 2020, Cumartesi 00:00:00
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

www.haber2000.com

 

Uzun yıllardır çeşitli alanlarda yaptığı OY kullanmalı Anketlerle doğru isabetler sağlayan Haber Sitemiz www.haber2000.com  , İYİ Parti tabanının işaretlerini, görüşlerini ve Anketin gidişatını 2 günde bir Haberleştirerek kamuoyuna aktarmak adına;

 

SİZCE; İYİ PARTİ ANKARA İL BAŞKANI KİM OLMALI?” sorusu ile 7 günlük OY Kullanmalı ANKETİ başlatmıştı.

 

İYİ PARTİ ANKARA TABANINDA DR. HİKMET ÇIRA SÜRPRİZİ.. Dr. ÇIRA; ANKETTE; DEMOKRATİK OY KULLANMA MÜCADELESİNİ BİRİNCİ OLARAK SÜRDÜRÜYOR

 

Büyük ilgi gören ulusal Anketimiz, Üçüncü gününde..

 

Anketimizde adı geçen Adaylar taraftarları arasında kıyasıya bir mücadele yaşandı ve yaşanıyor..

 

Anketin İkinci gününde atağa geçen Dr. Hikmet Çıra taraftarı partililer, Anketi önde sürdüren mevcut İl Başkanı Yetkin Öztürk’ü OY sayısı ile geçerek, geride bıraktığı gözlendi..

 

ANKETİMİZİN ilk değerlendirme Haberi yayına konulduğu an itibariyle, İki günde toplam 4 BİN 80 OY kullanıldı..

 

Kullanılan oyların BİN 673’ünü alan İYİ Parti Ankara İl Başkan Adayı Dr. Hikmet Çıra; demokratik OY kullanma mücadelesini şimdilik BİRİNCİ olarak sürdürüyor..

 

BİN 438 OY alan mevcut İl Başkanı Yetkin Öztürk ise mücadeleyi İkinci sırada sürdürürken, 969 OY alan Tamer Kayaalp ise Üçüncü sırada kaldı

 

İŞTE HABER YAYINA KONULDUĞU ANIN OY ŞEMASI TABLOSU

 


YETKİN ÖZTÜRK 1438

 

HİKMET ÇIRA 1673

 

TAMER KAYAALP 969

 

Toplam Oy:4080

 

ANKETİMİZ ve Oylaması DEVAM ediyor

 

Haziran ayı içerinde yapılacak olan Ankara İl Başkanlığı için bu kez 3 önemli Aday isim demokrasi adına yarışacak..

 

Mevcut İl Başkanı, Gazeteci kökenli Yetkin Öztürk henüz adaylığını ilan etmemiş olsa da, yeniden Aday olacağı konusunda çalışmalar yaptığı öğrenildi..

 

Mevcut İl başkanı YETKİN ÖZTÜRK’e rakip olarak, hizmet yarışı adına iki önemli isim çalışmalarını başlattı.

 

Bu isimler kimler?

 

Dr. HİKMET ÇIRA .. BİO Grup Yönetim Kurulu başkanı.. İYİ Parti Yüksek İstişare Kurulu (YİK) üyesi..

 

Dr. Çıra aynı zaman da şuan Ankara Büyükşehir Belediyesinde salgın nedeniyle oluşturulan Kriz Masasının Koordinatörlüğü görevini yürütüyor..

 

Dr. Hikmet Çıra; İl başkan Adaylığını ilan ederek, bu yönde çalışmalarını sürdürüyor..

 

Diğer Aday isim ise İnşaat mühendisi TAMER KAYAALP..

 

Tamer Kayaalp; İYİ Parti kurucularından ve şuan Genel İdare Kurulu (GİK) üyesi..

 

Kayaalp, İl başkan Adaylığını ilan ederek, çalışmalarını başlatmış durumda..

 

Evet… Bu önemli üç aday isim yakın zamanda yapılacak olan Ankara İl Başkanlığı kongresinde hizmet adına yarışacaklar..

 

Bu heyecanlı bayrak yarışını yakinen takip eden Haber Sitemiz şimdi Ankara parti tabanının sesini ve işaretlerini kamuoyuna aktarmak için;

 

“SİZCE; İYİ PARTİ ANKARA İL BAŞKANI KİM OLMALI?” sorusu ile 7 günlük OY Kullanmalı ANKETİ başlatmıştık

 

DR.HİKMET ÇIRA : “BEN, PARTİ TABANINA GÜVENEREK BU BAYRAK YARIŞI KERVANINA KATILDIM”

 

Anketimizin Üçüncü gününde, demokratik OY kullanma mücadelesinde, taraftarlarının kullandıkları Oylar ile BİRİNCİ sıraya taşındığını bildirip, görüşlerini sorduğumuz İYİ Parti Ankara İl Başkan Adayı Dr. Hikmet Çıra, Ankara’da ki hizmet yarışına, parti tabanına güvenerek katıldığını vurgulayarak;

 

“Mesele, İYİ parti’nin cumhuriyetin Başkent’i Ankara’da iyi bir noktaya gelmesidir.. Ben bu duygu ile Aday oldum.. Önümüzde ki günlerde vaatlerimi de partili arkadaşlarımıza aktaracağım” dedi

 

PEKİ; ANKETİ BİRİNCİLİKLE SÜRDÜREN DR. HİKMET ÇIRA KİMDİR?

 

Dr. Çıra’ya kendisini parti tabanına nasıl tanıtacağını da sorduk ve kim olduğunu da şöyle aktardı;

 

 "Malatya’da Devlet memuru bir babanın oğlu olarak doğdum. Aslen Maraş Pazarcıklı olup Adıyaman Gölbaşı nüfusuna kayıtlıyım. İlk orta ve lise eğitimini Malatya’da bitirdikten sonra 1994 tarihinde Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirerek doktor olarak mezun oldum.

 

1994-1999 tarihleri arasında Sağlık Bakanlığına bağlı Çorum ve Mersin de doktor olarak çalıştıktan sonra Almanya ya giderek Christine Albrechts Üniversitesi Health organization konusunda Staj / Kiel – Almanya da Olağan Üstü Durumlarda Toplum Sağlığı Projeleri ve organizasyon konusunda eğitim aldım.

 

2000 - 2002 yılında İçişleri Bakanlığı Sivil Savunma Genel Müdürlüğü Arama Kurtarma İlk Yardım Sağlık Kısım komutanı olarak çalıştım. KBRN (Kimyasal Biyolojik Radyolojik Nükleer) Dekontaminasyon konusunda çalıştım. Sivil toplum örgütleri AKUT, ODAK, yanı sıra Genel Kurmaya bağlı DAK eğitimlerinde bulundum.

 

2002 – 2003 yılında sağlık turizmine bağlı olarak Rusya’nın Rosno, İngostrah, yuasko gibi sigorta şirketlerinin turizm sigorta faaliyetlerinin Türkiye ayağını yürüttüm Türkiye’ye gelen Rus turistlerin Türkiye’deki tedavilerini organize ettim. Halen Avrupa sigorta şirketleinin seyahat sigörtası kapsamındaki ülkemizde ve bölgemizde bulunan hastalarının tedavi ve transfer işlemleri ile ilgili çalışıyorum.

 

2005-2006 yılında Termal otel işletmeciliği yaptım. Burada yabancı misafirlerin sağlık hizmetlerini verdim.

 

2003 - 2006 yılları arasında Irak ve Suriye’ de sivil toplum örgütlerinde çalışmalarda bulundum. Yine aynı yıllarda Irak, Suriye, Ürdün, Lübnan da ticari faaliyetlerde bulundum.

 

2006 yıllarından sonra biyoteknoloji ve termal sağlık turizmi üzerine ticari faaliyetlerde bulunan şirket kurarak bu alanda çalışmalarda bulundum. Şu an Sağlık ve sanayi sektöründe kullanılan dezenfektan üretimi yapmaktayım. Bunun yanında işyeri hekimliği faaliyetlerinde bulunuyorum. İyi derecede İngilizce, orta düzeyde Rusça ve Az Arapça biliyorum.

 

Bu süreç içerisinde Doğal yaşam derneği (çevre faaliyetleri), PAGİG (işadamları derneği) ODAK (arama kurtarma Derneği), Çevre Eğitim Vakfı, gibi sivil toplum örgütlerinde yöneticilik ve faaliyetlerinde bulundum.

 

Halen Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünde okumaktayım. Evli ve 9 yaşında kız çocuk sahibiyim.

 

2003 yılında Gaziantep seçim bölgesinde aktif çalıştım. 2007 yılında Milliyetçi Hareket Partisi Mersin İli aday adayı 1 Kasım 2015 tarihinde Ankara 1. Bölge aday adayı olarak başvurdum.

 

2015 Kasım sonrasındaki süreç doğrultusunda Sayın Meral Akşener Hanımefendi ile birlikte hareket etmeye başladım. 15 Temmuz sonrası basının takip edilmesi ve arşivlenmesi konusunda harekete katkıda bulundum. parti kurulana kadar Sayın Genel Başkanımızın yanında tüm Türkiye’yi dolaştım.

 

İYİ Parti kuruluş aşamasında bilim, sanayi ve teknoloji programını hazırlanmasında komisyon üyesi olarak görev yaptım. Parti kurulduktan sonra Sayın Genel Başkanım tarafından Yüksek İstişare Kurulu (YİK) üyeliğine atandım.

 

Partide bu süreç içerisinde verilen her türlü görevde yer aldım. AR-GE Sanayi komisyonu koordinatörlük görevine üyeler tarafından oy birliği ile seçildim. Genel Başkan Yardımcısı Yavuz Temizer başkanlığında Sanayi Teknoloji ve Gençlik Politikaları Başkan Yardımcılığı  görevini üstlendim.

 

 

Halen Partimizde Yüksek İstişare Üyesiyim. Sanayi Ve Teknoloji Komisyonu ve Turizm komisyonunda üye olarak partime hizmetim devam etmektedir

 

Kovid-19 salgını sonrası Ankara Büyükşehir Belediyesi bünyesinde kurulan Kriz Masası sağlık koordinatörlüğü yürütmekteyim"

 

ANKETİMİZ DEVAM EDİYOR

 

Güvenilir yazılımla yapılan OY kullanma şemasında aynı İP adresinden kişi; bir günde sadece 1 oy kullanılabileceği gibi, cep telefonları ile de oy kullanılabilecek..

 

Anket süresinde her iki günde bir Anketin gidişatı ve öne çıkan aday isimler hakkında haberler yapılıp, kamuoyu aydınlatılacak ..

 

Anketimiz sürerken, gönlünden İYİ Parti Ankara İl Başkan adaylığı geçen, fakat oy kullanma Şemasında adı olmayanlar, Haber Sitemizin millitaraf@hotmail.com  mail adresine iletişim bilgileri ile isimlerini bizzat bildirdikleri takdirde, isimleri OY kullanma şemasına eklenecektir.

 

Yine; OY kullanma süreci içerisinde, her 2 günde bir ANKET ve demokratik OY kullanma mücadelesini önde götüren Aday hakkında değerlendirme Haberi yapılacaktır

 

ANKETİMİZE OYUNUZU NASIL KULLANACAKSINIZ?

 

Haber Sitemizin Sağ bölüm kısmında ki YAZARLAR kısmının üzerinde ANKET kısmında ki OY kullanma şemasında, tercih edeceğiniz Aday ismin adının başında bulunan boşluğu tıkladığınız zaman, Oyunuz otomatikman kullanılmış olacaktır..

  

Usul dışı OY kullanma yöntemlerine başvurduğu tespit edilen Aday isim, OY kullanma Şemasından çıkarılacaktır

 

Ayrıca Anket Haberinin altına yine medeni ölçüler içerisinde, desteklediğiniz Adaylar isim veya İYİ Parti ile ilgili yorumlar yapabileceksiniz.


Bu Haber 652735 Defa Okunmuştur

OKUYUCU YORUMLARI

4 Yorum Yapildi
Yorum
Saadettin Cehiz - 31 Mayıs 2020, Pazar 14:42:59
Benim oyum Hikmet Çıra içindir.
Begendim 1 Oy
Begendim
Begenmedim 0 Oy
Begenmedim
Yorum
Mesut Özdemir - 30 Mayıs 2020, Cumartesi 18:34:35
Hikmet Çıra kardeşime başarılar dilerim.
Begendim 3 Oy
Begendim
Begenmedim 3 Oy
Begenmedim
Yorum
Zeynep çıra ağgedik - 30 Mayıs 2020, Cumartesi 18:07:22
Hikmet çıra
Begendim 2 Oy
Begendim
Begenmedim 3 Oy
Begenmedim
UYARI:Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.(Yorum Yapanın Taahütü)Yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
Ad Soyad
E-Posta
Yorum

Haber Arşivi

ÇOK OKUNANLAR

Hava Durumuİçerik Yükleniyor...

SON EKLENENLER

SON YORUMLAR

FaceBook

Haber Ara

Copyright ©2010 - Tüm hakları saklıdır.
PHP Haber Sitesi Türkiye Tasarım
Haber 2000- Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Ve kaynak gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayınlanan Tüm Haber Ve Açıklamalar İlk Kaynaktan Ulaştırılan Açıklamalardır. Sitemiz Bu Açıklamalara Ekleme Veya Müdahelede Bulunmadan Yayınlar. Yorum,Makale, Sizden Gelenler Bölümündeki Yazılardan Yazanlar Sorumludur. Harici Bilgiler Ayrı Bir Sayfada Açılır. Haber 2000 Bu Linkler Ve İçeriklerinden Sorumlu Değildir.Her Türlü Haber Ve İletişim İçin millitaraf@hotmail.com Adresini kullanabilirsiniz. Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek için Gizlilik İlekeleri Ve Yayın Prensiplerimzi Okuyunuz. Ekonomik Veriler Bilgilendirme Amaclidir.Kullanimindan Dogacak Sorunlardan Sitemiz Sorumlu Degildir. En İyi İnt Exp 8+ 1024x768 Görüntülenir