http://www.haber2000.com/
http://www.haber2000.com/
» MAGAZİN DÜNYASININ CANLI KÜTÜPHANESİ SACİT ASLAN'A, YAPILAN EŞELTİRİLERE KARŞI AVUKATI YUSUF ERİKEL'DEN, DESTEK AÇIKLAMASI GELDİ : "KENDİSİ, ŞEREF TİMSALİDİR"

MAGAZİN DÜNYASININ CANLI KÜTÜPHANESİ SACİT ASLAN'A, YAPILAN EŞELTİRİLERE KARŞI AVUKATI YUSUF ERİKEL'DEN, DESTEK AÇIKLAMASI GELDİ : "KENDİSİ, ŞEREF TİMSALİDİR"

Müvekkilimin bu milletin erdemlilik üzere sebat etmesi hedefine dayalı ve “Yanıltıcı Sanal ışık yansımalarına” karşı milletin uyanık olmasındaki uyarıları hatırlatan ve ikaz eden programının arkasında daima Hukuk Desteği olarak da durduğumuzu kamuoyuna ifade eder... Kendisine yapılan yasa dışı taarruzlara karşı gerekli tüm müracaatları yasal çerçevede yaptığımızı ve konuya ilgimizi muhataplara bildiririz
Paylas
MAGAZİN DÜNYASININ CANLI KÜTÜPHANESİ SACİT ASLAN'A, YAPILAN EŞELTİRİLERE KARŞI AVUKATI YUSUF ERİKEL'DEN, DESTEK AÇIKLAMASI GELDİ :
http://www.enameha.com/
Magazin - 04 Kasım 2017, Cumartesi 20:50:02
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Mağazin ve eğlence dünyasının canlı kütüphanesi ve aynı zamanda karakutusu olarak bilinen Sacit Aslan, yaptığı video Haber kanalı ile birçok sanatçının hedefi haline geldi.

 

Son günlerde Sacit Aslan'a yapılan haksız ve ağır eleştrilere ise Avukatı Yusuf Erikel'den; Aslana destek, saldırı sahiplerine ise uyarı açıklaması geldi.

 

"Sacit Aslan; şeref timsalidir" vurgusu yapan Ergenkon Avukatı Yusuf Erikel; Sacit Aslan2ın yaptığı prğramların toplumu aydınlatıcı nitelikler taşıdığına işaret ederek, şu açıklamayı yaptı;

 

"Son Günlerde Kendisine Yapılan saygısızca ve eleştiri sınırlarını aşan açıklamalara karşı , kendi özel sisteminde kamuya ulaşma yolunu Teknoloji ile birleştirerek  cevaplayan Müvekkilim Sacit ASLAN hakkında hukuksal boyuta taşınmış süreçle alakalı Sayın Kamuoyunun Dikkatine bu açıklamayı sunmak bir zaruret olmuştur.

 

İyi Bilinmelidir ki .. Bu ülkede herkes bir değerdir. Kimi artı, kimisi ise eksi değer olarak bilinir. Ne var ki Hakikatleri hakikatiyle bilen, bu değerin ne olduğuna ve kime ait olduğuna karar verir.

 

Bu ülkede değerler , usuller, esaslar, şanslar ve ameller bağlantılı değerlendirilirse kendi statüsünde pozitif değeri en yüksek memleket evlatlarının başında, Sayın Müvekkilim Sacit ASLAN gelir.

 

Son Günlerde,

 

Bu ülkenin sanatsal noktada önemli bir değeri olan, yaşadığı şartlarda ve imkanlarda ve ortamlarda Namusunu şerefini ve İmanını ve Saffetini korumuş ve  Sanatçı veya magazin denilen literatürde ‘şeref’ kelimesi kullanılacaksa onu hak eden önemli bir şahsiyet olan Müvekkilim Sacit ASLAN hakkında gereksiz yere ve haksız ve kendi statü ve altyapısı ve sınırlı bilgisi çerçevesinde cahilce eleştiri sınırlarını aşan şahsiyetini incitici üslupla taarruz edilmesi karşısında,

 

Her aklı başında ve onur sahibi insan gibi tamamıyla reel ve hukuk dâhilinde özel teknolojik imkanlar aracılığı ile yaptığı savunma üzerine kendisi hakkında suçlamalar ve şikayetler yapılması üzerine...

Bende konunun geldiği noktada Müvekkilim adına bu açıklamayı yapmayı zaruret saydım.

 

Kamuoyu Bilmelidir ki;

 

Müvekkilim, hiç kimse hakkında isim vererek dedikodu yapmamış ve iftira atmamış ve ak olan hiç kimseyi karalamamıştır.

 

Müvekkilim tarz olarak olan olayları, toplumun geleceğinin daha bilinçli olması ve geçmişte toplumun kabul etmediği mahiyetteki sanatsal altyapının bu negatif haliyle geleceğe taşınmaması için insanlarımıza bazı herkesin bildiklerini nakletme mahiyetinde açıklamalar yapmaktadır.

 

Bu açıklamalar incelendiğinde; Müvekkilim asla isim vermeden konuları özelde açıklamakta  ama daha fazla bilinen konuları ise isim çerçevesinde eleştiri olarak ifade etmektedir.

 

Bu program belki de “aydınlık sanılan karanlıklara fener tutmak gibi” ulvi bir sonuç ortaya koymaktadır. Ve...

Kimi tarafından örnek alınması tehlikeli bir sonuç doğuracak hayat çizgisi olanların yaşamlarını daha net ortaya koyarak, aslında bu şahsiyetlerin “örnek değil ibretlik” olduğunu reel ve olan olaylar bağlamında açıklayan vurgular yapmakta...

 

Yine Müvekkilim bu yayınları ile bir manada da Milletin sanatsal kaderini keşmekeşlikten kurtararak hayra çevirecek büyük bir hizmet ifa etmektedir.

 

Müvekkilimin yaptığı progra. nice “Yıldız sanılan, sönmüş mangal kömürlerinin” cemaziyülevvellerini, nice “Meşhur sanılan kişiliklerin de aslında meçhul ve metruk” yani cehalet ürünü olduğunu ve onların aslında yalnız bir gölge olduğunu ortaya koyan  ansiklopedik derinlikte bir programdır.

 

Yine Müvekkilimin yaptığı bu Program;

 

Bir devrin mazide unuttuğu değerlerin bugüne taşınması ve şerefin sadece ekranda ve rolde değil hakikatte de var olduğunu ortaya koyan ulvi bir çağrışımı ilan eden bir anılar bütünlüğüdür.

 

Programın Mahiyeti ne kimseyi tehdit eden ne kimseye hakaret eden bir mahiyette olmadığı gibi yasalar ve ahlak çerçevesini hep ön planda tutmuş bir deneyim insanının organize ettiği programdır.

 

Bu program bugün yaşayanlara yarın nasıl hatırlanacaklarının en vurucu propagandasını yapmaktadır.

 

Ve Belki de bu Program;

 

En çok seyredilmesi gereken programlardan biridir. Keşke TRT 1 bu programı yayınlasa da herkes idrak etse...

 

Aslında kim, kimmiş... Ve bir zamanlar bu ülkede “zemzem suyu zannedilen nice pis sıvılar” kanalizasyon çukurlarından sessizce toprağa karışmış  veya da buhar olup leş bir koku gibi atmosfer tabakasında kaybolmuşlardır..

 

İşte bunların canlı tanığı Müvekkilim  Sacit Aslan belki de en ihtiyaç duyulan programı kendi imkanları ile yapmakta ve Millete önemli bir hizmet vermektedir.

 

Zira Sacit Aslan adeta Karacahmet Mezarlığı kadar eskinin canlı, yeninin ölmüş mazinin hareketlisi, bugünün donmuş eskinin meşhuru, bugünün kokmuş nice şahsiyetlerinin de yattığı bir hafızanın sahibidir.

 

Sacit Aslan aslında bu yayınlarda;

 

“Gad eflaha men Zekkaha .. Vegad Habe men dessaha” ayetinde ifade edilen; ‘şüphesiz ahlaklı temiz insanlar her halde muhakkak ki rahata ermiştir..  Ama desise ehli, nifakçı,  hokkabaz, mikrop karakterlerin ise sonunda mutlaka iç yüzlerinin ortaya çıkıp rezil olacağı ve  er geç yıkılacaklarının’ Kur ani ifadesini....

 

Geçmişte bu insanların çoğunun şöhretinde emeği olan Babasının hatıraları ve yine bizzat yaşadığı ortam şahitliğinde millete en reel tefsir ile ortaya koyarak bu milletin evlatlarına, namuslu olun ahlaklı olun şerefli olun, pis işlere bulaşmayın, hayasızlık yapmayın fikrini en net ortaya koyan bir program yapmaktadır.

 

Aslında Sacit Aslan bu programda...Türk insanına “Kiramen katibin meleklerinin” varlığını, yani herşeyin bilindiği gibi unutulmadığını ve geride hoş bir seda dışında kalacak her sesin, bugüne bazen çığlık bazen havlama olarak yansıyacağını en net biçimde ifade etmektedir.

 

O sebeple, hiç kimsenin bu programları birine hakaret veya iftira edildiği basit bir şamata programı gibi göstermemesi ve Türk yargısını da “kendi zannının zangoçlğunu yapan kurum” durumuna sokmaması gerekir.

 

Bu bağlamda ;

 

Müvekkilim Adına tüm hukuk bilgim ve deneyimim ile, gerek kendine yapılan ve yapılacak yasa dışı tüm hamlelerin savunmasını üstleneceğimi ve gerekse muhatapların yapacakları yasa dışı her hamleyi hukuk ile müdafaa edeceğimi,

 

Yine hakkında hukuku kullanarak ve hukuku, hakikatleri örtmede yorgan zannedenlerin attıkları adımları da hukuk sistemi dahilinde karşılayarak gerekli karşı hamleleri yapacağımı,

 

Ve,

 

Milletin geleceğini görmede ışık görevi yapan müvekkilim hakkında tüm hukuk yolları ve sair yasal bağlamda Av. Yusuf ERİKEL ve Hukuk Bürom olarak gerekli tüm adımları attığımızı ve atacağımızı,

 

 

Ve ...

 

Müvekkilimin bu milletin erdemlilik üzere sebat etmesi hedefine dayalı ve “Yanıltıcı Sanal ışık yansımalarına” karşı milletin uyanık olmasındaki uyarıları hatırlatan ve ikaz eden programının arkasında daima Hukuk Desteği olarak da durduğumuzu kamuoyuna ifade eder...

 

Kendisine yapılan yasa dışı taarruzlara karşı gerekli tüm müracaatları yasal çerçevede yaptığımızı ve konuya ilgimizi muhataplara bildirir.

 

Bu noktada ki açıklamalarımızı Sayın Kamuoyunun bilgisine sunarız"


Bu Haber 475231 Defa Okunmuştur

OKUYUCU YORUMLARI

UYARI:Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.(Yorum Yapanın Taahütü)Yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
Ad Soyad
E-Posta
Yorum
Foto GaleriTÜMÜ

Haber Arşivi

ÇOK OKUNANLAR

Hava Durumuİçerik Yükleniyor...

SON EKLENENLER

ŞANS OYUNLARIİçerik Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ :


İçerik Yükleniyor...

FaceBook

Copyright ©2010 - Tüm hakları saklıdır.
PHP Haber Sitesi Türkiye Tasarım
Haber 2000- Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Ve kaynak gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayınlanan Tüm Haber Ve Açıklamalar İlk Kaynaktan Ulaştırılan Açıklamalardır. Sitemiz Bu Açıklamalara Ekleme Veya Müdahelede Bulunmadan Yayınlar. Yorum,Makale, Sizden Gelenler Bölümündeki Yazılardan Yazanlar Sorumludur. Harici Bilgiler Ayrı Bir Sayfada Açılır. Haber 2000 Bu Linkler Ve İçeriklerinden Sorumlu Değildir.Her Türlü Haber Ve İletişim İçin millitaraf@hotmail.com Adresini kullanabilirsiniz. Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek için Gizlilik İlekeleri Ve Yayın Prensiplerimzi Okuyunuz. Ekonomik Veriler Bilgilendirme Amaclidir.Kullanimindan Dogacak Sorunlardan Sitemiz Sorumlu Degildir. En İyi İnt Exp 8+ 1024x768 Görüntülenir