http://www.haber2000.com/
http://www.haber2000.com/
» ÜLKÜ OCAKLARI GENEL BAŞKANI HADDİNİ ve ADABINI BİL.. ULAN, TERBİYESİZ YENİ YETME.. DAVAYI ve ADAMLIĞI TEHDİTLERİNLE SEN Mİ BİZLERE ÖĞRETECEKSİN?

ÜLKÜ OCAKLARI GENEL BAŞKANI HADDİNİ ve ADABINI BİL.. ULAN, TERBİYESİZ YENİ YETME.. DAVAYI ve ADAMLIĞI TEHDİTLERİNLE SEN Mİ BİZLERE ÖĞRETECEKSİN?

Ülkü Ocakları Başkanı en sonunda konuşma zahmetinde bulundu.. Bir bildiri yayınladı ve diyor ki; “Ülkü Ocakları tüm teşkilat ve mensuplarıyla birlikte Bilge Lider Sayın Devlet Bahçeli Bey’in bizatihi tereddütsüz bir şekilde, sonucu ve bedeli ne olursa olsun, yanında ve emrindedir”.. Ve hepimize açık, açık tehditler savurup, Bahçeli’yi eleştirenlere; “Devam ederseniz, sizi üzeriz, sonuçlarına katlanacaksınız”… Bak, bak… Kimleri tehdit ediyor bu yeni yetme? “Gerçek ülkücüleri”…
Paylas
ÜLKÜ OCAKLARI GENEL BAŞKANI HADDİNİ ve ADABINI BİL.. ULAN, TERBİYESİZ YENİ YETME.. DAVAYI ve ADAMLIĞI TEHDİTLERİNLE SEN Mİ BİZLERE ÖĞRETECEKSİN?
https://www.facebook.com/enameha.tr/?__tn__=%2Cd%2CP-R&eid=ARCBTnX_kEqae9R_TKq7hLj0L81fQXI1M2drjsUTnbX1sBfEUn9xWH1huPXALcNxJwCpAuDu-PuB6uQi
Siyaset - 05 Şubat 2017, Pazar 00:27:52
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

GÖKTÜRK TUNÇTÜRK yazdı

 

www.haber2000.com

 

Ülkü Ocaklarının şimdiki Genel Başkanı Olcay Kılavuz, sen hiç düşündün mü, şuan ki oturduğun koltuk nereden geldi, kimler bu koltuğu hangi çilelerle sana teslim etti?

 

Yoksa; Ülkü Ocaklarını sen mi yeni kurdun ?

 

Ülkü Ocakları hiç kimsenin “Bizatihi” emrinde değildir..

 

MHP, Ülkü Ocaklarının siyasi aksiyonudur, destekler, destek verir ama partinin üstündedir…

 

Sen oturduğun, daha doğrusu işgal ettiğin koltuğun kutsiyetini bilmediğin gibi, senden önce ki bütün Ülkü Ocakları Genel Başkanlarına, davanın çilesini çekmiş dava adamlarına hakaret edip, tehditler savuruyorsun..

 

Haddini ve adabını bil..

 

Git.. Sahte Türkmen beyinin yanında ol, kayığına bin.. Kimse seni tehdit etmez..

 

Git; düne kadar eleştridiğin AKP’nin ‘Partili cumhurbaşkanlığı’ sistemine “Evet” de..

 

Bildirinde dizdiğin bazı süslü ifadelerle bizlere davayı ve adamlığı sen mi öğretceksin?

 

Bak haddini aşarak neler diyorsun açıklamanda; “Cennet Mekân Başbuğumuz Alparslan Türkeş Bey’in, ‘Dava adamı olmak için önce adam olmak lazım. Dava öğretilebilir ama adamlık öğretilemez’ sözü, şahıslara yaklaşımımız açısından mihenk taşımızdır.

 

İlke ve ülkülerinden zerre taviz vermeden, her zaman ‘önce ülkem ve milletim’ diyen Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Bey ise yaşantısıyla temel kıstasımızdır. Adamlık vasfına dahi erişememiş bir takım zevatın, hangi isim altında olursa olsun davamızı sorgulamasına tahammülümüz yoktur.

 

İftirayı rehber, yalanı şiar ve hileyi metot edinen bir takım soytarı, basıncılık adı altında Ülkücü Hareket’i ve Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’yi hedef almaktadır. Türk Milleti ve Türk Milliyetçileri ilk defa böylesine sinsi şahıslarla karşı karşıya değildir. Bir asır önceki mütareke basınının borazanını, bugün de aynı meşum ve mel’un zihniyet çalmaya çalışmaktadır.

 

Bu zevat dünün solcuları, bugünün bölücüleri ile davamızın kutsal müesseselerine hücum etmek adına işbirliği halindedir.

 

Ülkü Ocakları’nın sadakat ve ciddiyetini algılamaktan aciz olan satılık sözde basın organları, kurumumuzu gündelik çıkarlar uğruna argüman yapmaması gerektiğini idrak etmelidir.

 

Zira bu husus kendi menfaatlerinedir. Bir takım medya organları ve internet siteleri ile bunların sosyal medya uzantılarından, karalama kampanyası yürüterek, asılsız iddialarda bulunanların isimlerini hafızamıza not etmekteyiz.

 

Ortaçağın bütün fitneleriyle donanmış, kalemini zehriyle doldurmuş kaosun kalemşörlarının, mandacı zihniyetin işbirlikçilerinin; davamıza, davamızın kutsaliyetine, vatan için büründüğümüz misyonumuza nifak sokulmasına asla müsamaha gösterilmeyecektir. Tavrımızı kavrayamayıp yalan yanlış haberler ile fitne çıkarmaya çalışıp, dedikodu ve kargaşadan medet umanlar, duruşumuz ve kararlılığımız karşısında bertaraf olacaktır.

 

Medya adı altında bilgi kirliliği yaratan bu hastalıklı yapı, asılsız ve olayları gerçek kimliğinden saptıran haberlere devam etmesi halinde, vereceğimiz cevaplar kendilerini üzecektir.

 

Israrla ahlaksızlığa ve aymazlığa dayalı habercilik anlayışını devam ettirenler, bunun sonuçlarına katlanacaklardır.

 

Bizlerin birlik ve beraberliğini, menfaatperestler hayal dahi edemezler. Hiçbir faninin gücünün bizlerin Ülküdaşlık, gardaşlık hukukunu zedelemeye yetmeyecektir. Çünkü ‘Birimiz hepimiz, hepimiz birimiz içindir’ şiarı ile yol yürüyenleri ayırmak, bir kemik başında hırlaşanların haddine değildir.

 

Bilinmesini isteriz ki Ülkü Ocakları; Başbuğumuz Alparslan Türkeş Bey’in yanından hiçbir zaman ayrılmayan, ömrünü davamıza ve Türk Milletine adamış Liderimiz Devlet Bahçeli Bey’in emrindedir. Ülkü Ocaklılar tüm samimiyet ve cesaretleriyle Bilge Liderin yanındadır. Milletimizin müreffeh geleceğine inananlar, Türkmen Beyi ile aynı safta omuz omuzadır. Gerek duruşumuz gerekse açıklamalarımız ile onlarca defa dile getirdiğimiz bağlılığımız, bizim ezeli ve ebedi tavrımızdır.

 

Bu tavrımız, dün Başbuğumuzu sırtından vurmaya çalışanların, dünyadaki her şeyden daha aziz bildiğimiz davamıza yürekten değil mideden bağlı olanların ve kendini zeki zanneden ahmakların anlayabileceği bir husus değildir.

 

Bu hain odaklardan anlamalarını değil, hafıza ve beyinleri yeterse ezberlemelerini bekliyoruz ki; Ülkü Ocakları tüm teşkilat ve mensuplarıyla birlikte Bilge Lider Sayın Devlet Bahçeli Bey’in bizatihi tereddütsüz bir şekilde, sonucu ve bedeli ne olursa olsun, yanında ve emrindedir!

 

Sağır sultanın bile duyduğu bu gerçeği, basın ve gazetecilik adı altında fitne tohumları ekenler belleklerine kazımalıdır.

 

Büyük Türk Bilgini Yusuf Has Hacib’in Kutadgu Bilig’de yer alan ‘Söz, bilerek söylenirse, bilgi sayılır; bilgisizin sözü kendi başını yer.’ ifadesi ve büyük şairimiz Yunus Emre’nin ‘Söz ola kese savaşı, söz ola bitire başı!’ dizelerini kavramak, söz söylemenin adabını bilmeyenlerin nelere sebebiyet vereceklerini anlayabilmeleri için elzemdir”..

 

Baştan sona cehalet ve tehditler içeren bir açıklaman..

 

Şimdi sana söylüyorum…

 

Aç interneti, ‘Bilge lider ve Türkmen beyi’ dediğin zat’ın 3-4 ay öncesi Başkanlık sisitemi veya Partili Cumhurbaşkanlığı istemlerine karşı neler söylediklerini oku ve videolarını dinle…

 

Bak, kim dönekmiş, kim adammış?…

 

Yanında ki adamların da yine bu konuda neler yazıp, konuştuklarını incele…

 

Ne demek; “Bilge liderimizi eleştirenlere, karalayanlara tahammülümüz yoktur, bu eleştirilerine devam edenler, sonuçlarına katlanacaktır” diyorsun..

 

Senin yalakalık yaptığın zat’ın tavrını eleştirenler kim?

 

Bu güne kadar görev almış Ülkü Ocakları Genel Başkanları..

 

Davanın çilesini çekmiş, zindanlarda ömrünü çürütmüş, Başbuğun yol arkadaşları olan büyüklerin, MHP Genel Başkan adaylarını, Hareketin sembolü Ozan Arif’i ve bizleri açıkça tehdit ediyorsun..

 

Sen hangi hadle bu insanlara; “Davasına yürekten değil, mideden bağlı ahmaklar” yargısını saygsızca, terbiyesize yapıştırmaya çalışıyorsun?

 

“Mideden bağlı olanlar” diye çamurunu attıklarınız; sarayın ve iktidarın nimetlerini ellerinin tersi ile tepiyorlar, ‘Hayır’ diyorlar, farkında mısın sen?

 

Medya işini, haberciliği sen mi millete öğreteceksin?

 

Hadi adamsan git, emrinde olduğunu ilan ettiğin beyine sor; makamında ki 17/25 gösterimli, çalışması durdurulmuş, övündüğü O saat duruyor mu? Duruyor ise, şuan ki çelişki yi sor, durmuyor ise saati ne yaptığını sor..

 

“Türkmen beyi”.. Diyorsun.. Hadi git Osmani’ye ye, orada ki vatandaşlara sor.. “Türkmen beyi mi, değil mi*”.. Bak sana  neler diyecekler…

 

Hadi, çık sokağa vatandaşlara liderinin tavrını sor, bak sana yüksek sesle neler diyecekler..

 

Madem ki kendini adam, dava adamı, delkanlı ilan ediyorsun, buyur, kaçma bu gerçeklerden…

 

Bizler zindanlarda ömür törpülerken, kurşunların gölgesinde mücadle verirken sen daha yoktun Olcay efendi, şimdi sen kimi tehdit ediyorsun, kimi ‘üzeceğinizi’, kimden ‘hesap soracağınızı’  ima ediyorsun?

 

Bir de onlarca tehditin sığdırılmış açıklamanın içerisinde “Ülküdaşlık hukukundan” dem vuruyorsun..

 

Senden önce Genel Başkanlık yapmış başkanlarınada mı hiç saygın yok?

 

Yoksa onlarda; ihanetçi, davaya midesinden bağlı olanlar mı?

 

Ülkü Ocakları Genel Başkanlık koltuğunda oturacaksın, ülkücüleri, davanın çilekeş neferlerini tehdit edip, karalayacaksın, sonrada ‘ülküdaşlık hukukundan’ bahsedeceksin..

 

Hadi ordan yeni yetme…

 

Adam olanlar, davanın adamı olanlar; daha düne kadar ülkücülere ‘hayvan’ benzetmesi yapan, Türk milliyetçiliğini ayaklar altına alanlarla iş tutmaz…

 

Biz Başbuğun Bokurtlarıyız, kimselerin ‘bizatihi’ değil, davanın emrinde olan ülkücüleriz..

 

Ülkü Ocakları Genel Başkanı olma gücünü bizlere karşı kullanacağını, gözdağı vereceğini sanıyorsan çok, çok aldanıyorsun…

 

Biz, idamlara rest çektik, sen kimsin yeni yetme Olcay?

Sanıyorum, bu tehditleri sıraladığın açıklamana karşın, eski Ülkü Ocakları Genel Başkanları sana dava adına da cevap vereceklerdir..


Bu Haber 3743016 Defa Okunmuştur

OKUYUCU YORUMLARI

2 Yorum Yapildi
Yorum
ERDAL UNDUCU - 09 Mart 2017, Perşembe 07:35:51
Ellerıne saglık cok guzel bır yazı tum duygularımızı yazmısınız
Begendim 1 Oy
Begendim
Begenmedim 0 Oy
Begenmedim
Yorum
FARİS YILMAZ - 06 Şubat 2017, Pazartesi 21:17:49
Keşke her ikisi de evet kampanyası yapıp kentlere ve köylere çıksalar da halkın haklarında ne düşündüğünü gözleri ile görseler.
Begendim 3 Oy
Begendim
Begenmedim 0 Oy
Begenmedim
UYARI:Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.(Yorum Yapanın Taahütü)Yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
Ad Soyad
E-Posta
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKECEK HABERLER

Haber Arşivi

ÇOK OKUNANLAR

Hava Durumuİçerik Yükleniyor...

SON EKLENENLER

FaceBook

Haber Ara

Copyright ©2010 - Tüm hakları saklıdır.
PHP Haber Sitesi Türkiye Tasarım
Haber 2000- Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Ve kaynak gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayınlanan Tüm Haber Ve Açıklamalar İlk Kaynaktan Ulaştırılan Açıklamalardır. Sitemiz Bu Açıklamalara Ekleme Veya Müdahelede Bulunmadan Yayınlar. Yorum,Makale, Sizden Gelenler Bölümündeki Yazılardan Yazanlar Sorumludur. Harici Bilgiler Ayrı Bir Sayfada Açılır. Haber 2000 Bu Linkler Ve İçeriklerinden Sorumlu Değildir.Her Türlü Haber Ve İletişim İçin millitaraf@hotmail.com Adresini kullanabilirsiniz. Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek için Gizlilik İlekeleri Ve Yayın Prensiplerimzi Okuyunuz. Ekonomik Veriler Bilgilendirme Amaclidir.Kullanimindan Dogacak Sorunlardan Sitemiz Sorumlu Degildir. En İyi İnt Exp 8+ 1024x768 Görüntülenir
Kapat İlginizi Çekebilir
“Muharrem Perinçek”in, pardon Muharrem İnce’nin bölme planlarını açıklıyoruz.. Ve köyünden oy alamayan İnce Muharrem’e çağrım var : “Zerre kadar delikanlılığın var ise, kirli ilan ettiğin CHP’den derhal istifa et”
“Muharrem Perinçek”in, pardon Muharrem İnce’nin bölme planlarını açıklıyoruz.. Ve köyünden oy alamayan İnce Muharrem’e çağrım var : “Zerre kadar delikanlılığın var ise, kirli ilan ettiğin CHP’den derhal istifa et”
CHP’li  Av. Erdoğan Kılıç’tan;  “Yeni devlet kurmaktan” bahsedenlere şamar gibi sorular : “Hangi toprağı kurtardınız? Hangi dış düşmanı yendiniz? Hangi cephede şarapnel saatinize isabet etti de,tesadüf yaşıyorsunuz? Vazgeçin bu gaflet duygularından”
CHP’li Av. Erdoğan Kılıç’tan; “Yeni devlet kurmaktan” bahsedenlere şamar gibi sorular : “Hangi toprağı kurtardınız? Hangi dış düşmanı yendiniz? Hangi cephede şarapnel saatinize isabet etti de,tesadüf yaşıyorsunuz? Vazgeçin bu gaflet duygularından”
ŞOK ..Ankara'da eğer günlük BİN Virüs vakası olduğu doğru ise, Sağlık sistemi ve denetim mekanizması çökmüş demektir
ŞOK ..Ankara'da eğer günlük BİN Virüs vakası olduğu doğru ise, Sağlık sistemi ve denetim mekanizması çökmüş demektir