https://www.nobelosgb.com.tr/
http://www.haber2000.com/
» ANKARA’DA Kİ FLAŞ GELİŞMELERİ YAZIYORUZ.. HELE, HELE; AKILI DA, AHLAKI DA EROZYONA UĞRAYAN BİRİSİ VAR Kİ; “SAVCI, SAVCI” DİYE CİYAK, CİYAK ÖTÜYOR. VE ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDE Kİ SKANDAL

ANKARA’DA Kİ FLAŞ GELİŞMELERİ YAZIYORUZ.. HELE, HELE; AKILI DA, AHLAKI DA EROZYONA UĞRAYAN BİRİSİ VAR Kİ; “SAVCI, SAVCI” DİYE CİYAK, CİYAK ÖTÜYOR. VE ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDE Kİ SKANDAL

“Ortada dere falan yok olmayan derenin ne ıslahı olacak? Tarihi eser kacak kazısı yapıyorlar. Jandarma bunları kazı yaparken suçüstü yapıyor ve yakalanıyorlar. Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin halkın makinalarını bu tür işlerde kullanıyor. Mansur Yavaş, denetimden uzak işgüzar müdürlerinin daire başkanlarının oyuncağı olmuş. Jandarmanın tutanağı ile olay gün yüzüne çıkıyor”
Paylas
ANKARA’DA Kİ FLAŞ GELİŞMELERİ YAZIYORUZ.. HELE, HELE; AKILI DA, AHLAKI DA EROZYONA UĞRAYAN BİRİSİ VAR Kİ; “SAVCI, SAVCI” DİYE CİYAK, CİYAK ÖTÜYOR. VE ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDE Kİ SKANDAL
Siyaset - 13 Ocak 2022, Perşembe 00:00:00
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

GÖKTÜRK TUNÇTÜRK yazdı

www.haber2000.com

 

Kıymetli okurlar..

 

14 yıldır kesintisiz Ulusal yayın yapan Haber Sitemiz, www.haber2000.com un; bazı maddi kriziler nedeniyle, 10 gün önce yayınımıza bir süre ara verme kararını almış ve kamuoyuna duyurmuştuk.

 

Allah razı olsun.. Birçok gerçek dostlar; bu değerli emeğin, ve yaptın heba olmamasına kayıtsız kalmadılar ve verdikleri çeşitli desteklerle, yayınımıza yeniden başlamamızı sağladılar.. Hepsine teşekkür ediyorum.

 

Tabi adım gibi biliyorum ki bazı zat’lar da; bizim bu sıkıntımıza  çok sevindiler ama sevinçleri kısa sürdü.. Şimdi daha çok korksunlar..

 

Değerli okuyucular..

 

Bugün sizlere Ankara’da ki  bazı flaş gelişmeleri yazacağım.. Ve bir de Skandalı aktaracağım.. Skandalın merkezi Ankara Büyükşehir Belediyesi

 

Gelişmelerin en dikkat çekicisi; Ankara Büyükşehir’in eski Belediye Başkanı Sayın Melih Gökçek’in “yeniden geri dönüş” masajı vermesi idi..

 

Sayın Gökçek, geçen Pazar günü Beyaz Tv’de katıldığı canlı yayında, ANKAPARK’ı ve üzerinde oynanan oyunları detayları ile anlatırken, dikkat çeken şu cümleyi kurdu;

 

“İçinde 138 restoran ve kafe, Bin 200 oyuncak bulunan, hizmete açıldığı zaman halkın övgüyle bahsettiği ANKAPARK’ı; bazı vicdansızlar siyasi kinlerini devreye sokarak, elbirliği ile bu güzelim parkı batırdılar ve harabe görüntüsü kazandırdılar..

 

Öyle görünüyor ki bu eşsiz parkı düzeltmek ve halkın hizmetine yeniden sunma görev bize düşecek.. Yapılacak yerel seçimde Ankara Büyükşehir’i yeniden alacağız, AK Parti kazanacaktır”…

 

İşte Sayın Melih Gökçek’in bu ifadeleri; kamuoyunda anında “geri dönecek” yorumları yapıldığı gibi, bu sözler üzerine büyük tedirginlik yaşayan “Mansur algı Merkezini” de hızlı bir şekilde harekete geçirdiği gözlendi..:

 

Evet.. Mansur algı merkezinin malum kolları; ertesi günü, hepsinin ayrı, ayrı konulu haberler yapmaları ve haberlerinde ki tek hedeflerinde de Melih Gökçek’in olması çok, çok dikkat çekti..

 

Ve bu algı yayın organları yaptıkları haberleri biri birleriyle paslaşarak, aynı anda Sayın Gökçek’i hedef alan 4 ayrı haberleri yazdılar ve Sayın Melih Gökçek’i yıpratma hareketini başlattılar..

 

Amaç ve çamur malzemeleri belli idi.. Kurumuş, taş kesilmiş “parsel, parsel” çamurunu yeniden ıslatarak, Melih Gökçek’e doğru fırlattılar ve tabi ki “FETÖ’cü” çamurunu da eklediler..

 

Tek amaçları; seçim kazanmalarında en büyük engel olarak gördükleri Melih Gökçek’in, yeniden geri dönüşünü, Ankara Büyükşehir’e aday olmasını engellemek için, kamuoyunda ve AK Parti içinde olumsuz algılar oluşturmak..

 

Mansur Yavaş’ın tüm algı maskelerin düşüren ve belediyecilikte beceriksizliğini belgelerle ispat eden Melih Gökçek, bu programında Mansur Yavaş’ın Ankara trafiği ile ilgilenmediğini ve trafiğin kilitlendiğini, çekilmez hal aldığını da vurgulamıştı..

 

Değerli okuyucular şimdi dikkat edin..

 

Sayın Melih Gökçek’in “geri dönüş” mesajını vermesinden ve hizmet eleştirilerinden sonra Mansur Yavaş ne mi yaptı?

 

Mansur Yavaş bir video hazırlatarak, trafiği rahatlatmak için birçok kavşaklar açacaklarını ve ANKAPARK ile ilgili Hukuki mücadelelerinin sürdükleri mesajını verdi..

 

Ve tedirginliklerinde en dikkat çekici sergilenen tavır ise şu idi; Mansur Yavaş algı yaratma alanlarını genişletti ve hazırlattığı bu videoyu da otobüslerde ki ekranlara koydurup, yolcuların izlemesini sağlayıp, algılar yaratılmasını planladı..

 

Değerli okuyucular..

 

Peki, geçen aylarda Mansur Yavaş, Ankara trafiğinin sıkışması konusunda ki savunmasında ne demişti?

 

“Bizden önce ki yönetim zamanında; meclisten çok imar planları geçirdiler, bu alanlara evler, siteler yapıldı.. Merkez de nüfusun artmasına ve araçların çoğalmasına sebep oldular.. Yani, yeni alternatif yollar açarak trafiği rahatlatamazsınız”..

 

Ve bu bahanelerle beceriksizliğini savunan Mansur Yavaş, 7-8 tane kavşak açacağını duyuruyor, iş başında olduğunu, çalıştığı algları oluşturuyor..

 

Tedirginliğe bakın…

 

Ve aylardır Ankara Büyükşehir ve Mansur Yavaş’ın “tetikçiliğine” soyunan birsi var ki, çıkmış tv’lerde “Savcı, Savcı diye ciyaklıyor..

 

Peki, aklı da, ahlakı da erozyona uğrayan bu kıvırdak, siyasi oryantal kim?

 

Cemal Enginyurt…

 

Saadet Partisinin yayın organı olan tw5’e çıkmış, şöyle diyor;

 

“Melih Gökçek, döneminde FETÖ’cüleri belediyeye yerleştirdiğini ve birlikte çalıştığın itiraf etmiştir.. Buradan Ankara Başsavcılığına sesleniyorum, derhal Melih Gökçek’i tutuklayın”…  

 

Emrin olur Cemal

 

Diyorum ya.. Gerçekten de bu kıvırdak zat’ın; aklı da, ahlakı da erozyona uğramış…

 

Cemal, sen söylenenleri ve yazılanları kıçından mı okuyorsun ki, her şeyi ters anlıyorsun..

 

Değerli okuyucular..

 

Bakın şimdi bu Cemal’in nasıl bir siyasi dansöz olduğunu size belgeleri ile aktaracağım..

 

DP milletvekili Cemal Enginyurt.. Bak eğer senin iddia ettiğin gibi Melih Gökçek; FETÖ’cü ise, o zaman sen de FETÖ’cü sün ve FETÖ’yü öven siyasetçisin.

 

İspatı burada…

 

Yahu vicdansız Cemal … Şimdi FETÖ’cü diye çamurlar attığın ve Savcılara tutuklanması için ciyak, ciyak öttüğün Melih Gökçek için, yakın geçmişte Akit TV'de katıldığın bir programda, Melih Gökçek'ten övgü dolu sözlerle bahsedip;

 

“Her şeyi söylemelerine rağmen konuşan tek adam. Dik, dik konuşuyor aynen benim gibi, Allah razı olsun.

 

Allah’tan bir Melih Gökçek var, Allah sağlık sıhhat versin.

 

Rüşvetler konuşulmaya başlandı. Sağ taraf diyor ki bu işin üstüne gitmeyelim diyor. Solun da işine yarıyor bu. Vurdu öldürücü darbeyi diyorlar.

 

Allah’tan bir Melih Gökçek var, Allah sağlık sıhhat versin. Her şeyi söylemelerine rağmen konuşan tek adam. Dik, dik konuşuyor aynen benim gibi, Allah razı olsun. O noktada hiç geri vitesi de yok. Şimdi bunlar susturmak üzere konuşuyorlar. Dolayısıyla, ‘Mart’ın sonu bahar diyenler’ bu ülkeye en büyük zulmü yaptı”

 

Dedin mi? Dedin Cemal..

 

Ve yine şunları söylemdin mi?

 

"Eski zamanlar da çok eleştirdim. Fakat yeni zamanlar da Melih Gökçek mücadele, dava, fikir insanı olarak takdir ediyorum. Troller ordusunun saldırılarından yılmıyor, yaşına rağmen yorulmuyor. Ak Partili birçoğu gibi ölü numarası yapmıyor. Gece gündüz partisini savunuyor. Helal olsun”

 

Söyledin mi Cemal? Söyledin…

 

Bre ikiyüzlü Cemal.. Geçen yıl bu övgüleri dizdiğin ve en önemlisi “dava adamı” dediğin Melih Gökçek’e şimdi FETÖ’cü çamuru atıyorsun..

 

Kimin için? Mansur Yavaş yalakalığı için..

 

Utanmadan bir de Ankara Başsavcılığına “Melih Gökçek FETÖ’cü, derhal tutuklayın” diye bağırıp, ciyaklıyorsun..

 

Cemal Enginyurt… Sen geçen yıl FETÖ’cü çamuru attığın Melih Gökçek’e övgüler dizmişsen, “İyi ki varsın, dava adamısın”  demişsen, o zaman sende FTÖ’cüsün ve FETÖ’tü öven kişisin Cemal..

 

Hadi Savcıya yeni bir çağrı yap… FETÖ’cü olarak gösterdiğim Melih Gökçek’i çok yakın zamanda çok önemli vurgularla övdüm, FETÖ propagandası yaptım, beni de tutuklayın” desene…

 

Bu ne kvırdaklık tır Cemal Enginyurt?

 

Allah sana ahlak nasip etsin Cemal..

 

ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYSİNDE SKANDAL İŞLEM

 

Değerli okuyucular…

 

Mansur Yavaş öncesi; Ankara Büyükşehir Belediyesine ait birçok iş manikası ilçe belediyelerine hizmet için sözleşmelerle verilmişti..

 

Ve Mansur Yavaş, bu belediyelere yazı yazarak,

 

“Sözleşme tarihiniz bitti, iş makinalarımızı geri verin” dedi ve aldı..

 

Değerli okuyucular..

 

Halka hizmeti engelleyen Mansur Yavaş ve ekibinin diğer belediyelerden aldığı iş makinalarından birisi skandal bir iş yaparken Jandarma tarafından yakalandı, zabıt tutuldu..

 

Evet… Ankara Büyükşehir Belediyesinin iş makinası uydurma görevlendirme ve  sahte imzalarla Ankara Kızılcahamam ilçesinin Teke köyünde “kaçak kazı ve define ararken” yakalandı..

 

V sahte imzalarla düzenlenen bu görevlendirme yazısına göre de, iş makinası burada olmayan dere yatağını düzeltiyormuş..

 

Tabi jandarma gelip Ankara Büyükşehir Belediyesinin iş makinası ile kazı kazıyıp, define arayanları  yakaladı.. Zabıt tuttu.. Orada ilginç bir isim vardı.. Bu adamı da Aydın ilinden getirişlerdi..

 

Niye getirmişler? Define aramada uzmanmış… Hele skandala bakın…

 

Çamlıdere Belediye Başkanı Hazım Caner Can’da bu rezaleti Büyükşehir Belediyesinin meclis toplantısında dile getirdi ama Mansur Yavaş cenahından “tık” yok..

 

Bakın, Ankara Büyükşehir Belediyesine ait iş makinalarının ve personelinin sahte imzalar ile düzenleyerek kaçak define kazısı yaptıklarını vurgulayan, Kızılcahamam Belediye Başkanı Hazım Caner Can şunları söyledi; 

 

"Benim köylerime hizmet alıp götürmek için kullanamadığım iş makinalarını, benden alıp Kızılcahamam'ın Tekke Köyü'nde, Kent Estetiği Dairesi'nin Bakım Onarım Müdürü Mustafa Ertok'un görevlendirme yazısıyla kazı yapıyorlar.

 

Ortada dere falan yok olmayan derenin ne ıslahı olacak? Tarihi eser kacak kazısı yapıyorlar. Jandarma bunları kazı yaparken suçüstü yapıyor ve yakalanıyorlar. Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin halkın makinaları bu tür işlerde kullanıyor. Denetimden uzak işgüzar müdürlerinin daire başkanlarının oyuncağı olmuş. Jandarmanın tutanağı ile olay gün yüzüne çıkıyor.

 

Bakın Mansur Bey iyi niyetli olabilir ama bu iş ekip işidir, maalesef Mansur beyin bürokrat ekibi hepsi dökülüyor menfaatçi kişilerden oluşmuş. Siz nasıl olurda bu halkın vergileriyle belediyenin hatta halkın makinalarını halkın hizmetinde değil de tarihi eser kaçakçılığı gibi yüz kızartıcı bir işte kullanırsınız?

 

Bu kaçak kazı için Aydın ilinden kazı olaylarını iyi bilen biri geliyor ve bunlara yol gösteriyor. Şu işe bakın. Yani böyle şeylerin olmaması için meclis üyesi arkadaşlarımdan rica ediyorum, bu makinalar hepimizin bütün Ankara halkının bu başkan bu kadro bunlara sahip olamıyorsa bu hoş karşılanacak bir konu değil"..

 

Hadi Cemal … Adamsan Savcıya çağrı yapsana …..

Bir ‎1 kişi, anıt ve ‎şunu diyen bir yazı '‎"ANKARA' YENİDEN ALACAGIZ ve ANKAPARK'I DÜZEL DÜZELTMEK VE HİZMETE SUNMAK BİZE NASİP OLACAK DEDİ Uש VE "MANSUR ALGI MERKEZİ" 5 KOLDAN HAREKETE GEÇTİ, KURUGLANMIŞ BEYİNLER, KURUMUŞ ÇAMURLARI YENİDEN ISLATIP SERPMEYE BAŞLADILAR.. KORKUNUN ECELE FAYDASI YOK.. YAKLAŞAN, YAKLAŞTI.. EFSANENİN AYAK SESLERİ GELİYOR. siz, TEPİNİN DURUN..‎'‎‎ görseli olabilir


Bu Haber 69326 Defa Okunmuştur

OKUYUCU YORUMLARI

UYARI:Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.(Yorum Yapanın Taahütü)Yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
Ad Soyad
E-Posta
Yorum

Haber Arşivi

ÇOK OKUNANLAR

Hava Durumuİçerik Yükleniyor...

SON EKLENENLER

SON YORUMLAR

FaceBook

Haber Ara

Copyright ©2010 - Tüm hakları saklıdır.
PHP Haber Sitesi Türkiye Tasarım
Haber 2000- Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Ve kaynak gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayınlanan Tüm Haber Ve Açıklamalar İlk Kaynaktan Ulaştırılan Açıklamalardır. Sitemiz Bu Açıklamalara Ekleme Veya Müdahelede Bulunmadan Yayınlar. Yorum,Makale, Sizden Gelenler Bölümündeki Yazılardan Yazanlar Sorumludur. Harici Bilgiler Ayrı Bir Sayfada Açılır. Haber 2000 Bu Linkler Ve İçeriklerinden Sorumlu Değildir.Her Türlü Haber Ve İletişim İçin millitaraf@hotmail.com Adresini kullanabilirsiniz. Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek için Gizlilik İlekeleri Ve Yayın Prensiplerimzi Okuyunuz. Ekonomik Veriler Bilgilendirme Amaclidir.Kullanimindan Dogacak Sorunlardan Sitemiz Sorumlu Degildir. En İyi İnt Exp 8+ 1024x768 Görüntülenir