http://www.haber2000.com/
http://www.haber2000.com/
» ‘Yolsuzluk yaptı’ diyen Bülent Yücetürk’te ispat etmezse ‘ŞEREFSİZDİR’.. Kim söyledi bunu? Melih Gökçek. Kime söyledi? Mansur’un avukatı Yücetürk’e. Daha ne desin, bundan ötesi var mı?

‘Yolsuzluk yaptı’ diyen Bülent Yücetürk’te ispat etmezse ‘ŞEREFSİZDİR’.. Kim söyledi bunu? Melih Gökçek. Kime söyledi? Mansur’un avukatı Yücetürk’e. Daha ne desin, bundan ötesi var mı? - CAFER UĞURLU (Göktürk Tunçtürk)

Paylas
 ‘Yolsuzluk yaptı’ diyen Bülent Yücetürk’te ispat etmezse ‘ŞEREFSİZDİR’.. Kim söyledi bunu? Melih Gökçek. Kime söyledi? Mansur’un avukatı Yücetürk’e. Daha ne desin, bundan ötesi var mı?
10 Kasım 2021, Çarşamba 11:45:18
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

“ANKARAPARK’ta; 800 milyon lira yolsuzluk yapan Melih Gökçek ‘ŞEREFSİZDİR”, ‘Yolsuzluk yaptı’ diyen Bülent Yücetürk’te ispat etmezse ‘ŞEREFSİZDİR’.. Kim söyledi bunu? Melih Gökçek. Kime söyledi? Mansur’un avukatı Yücetürk’e. Daha ne desin, bundan ötesi var mı?

 

Evet… Melih Gökçek dün gece, Mansur Yavaş’a ve Avukatı olan eski Savcı Bülent Yücetürk’e, onlarca S-400 füzesi fırlatıp, perişan etti.. Gökçek, Mansur’un avukatına dedi ki; “ANKAPARK’ta 800 milyon liralık yolsuzluk yapan Melih Gökçek ‘ŞEREFSİZDİR’, bu iftirayı atıp ta, ispat etmeyen Bülent Yücetürk’te, ‘ŞEREFSİZDİR’.. Mansur’un Avukatı; “kem, küm”… İftira balonları; canlı yayında patır, patır patladı..
 
 

Değerli okuyucular..

 

Biliyorsunuz, Mansur Yavaş ve bazı tetikçileri, uzun zamandır televizyonlara çıkıp, icraatlarından bahsedemedikleri için, sürekli; “ANKPARK, Melih Gökçek” arabesk şarkılarını söyleyip, kafalarına göre çamurlar atıp, ekrandan kaçıyorlardı..

 

Amma bu kez kaçamadılar.. Melih Gökçek, dün gece yine ekrandan iftiralarını pervasızca, delilsiz ce sallayan Mansur Yavaş’ın özel Avukatı olan, Ankara eski “BİLİŞİM SUÇLARI SAVCISI” Bülent Yücetürk’ü ve Mansur Yavaş’ı tek kelime ile bombardımana tutup, yerle bir etti ve en önemlisi;

 

Canlı yayında; “Melih Gökçek, ANKAPARK’ta 800 milyon liralık yolsuzluk yaptı” diyen Mansur Yavaş’ın Avukatı olan eski Savcı Bülent Yücetürk’e bakın ne dedi?

 

“ANKAPARK’ta; 800 milyon liralık yolsuzluk yapan Melih Gökçek “ŞEREFSİZDİR”, şuan bu iftirayı atan Bülent Yücetürk’te ispat etmez ise ‘ŞEREFSİZDİR’.. Eski Savcısın, delilsiz, belgesiz ekranlarda iftiralar atmak yakışıyor mu?”

 

Ve daha neler, neler dedi.. Hepsini yazacağım..

 

Ama önce Mansur Yavaş’ın; “özel Avukatı” olan Bülent Yücetürk’ü biraz tanıyalım.. Kimdir bu zat?

 

Bülent Yücetürk; eski Ankara Savcılarından birisi.. “Bilişim suçlarına” bakan bir Savcı idi..

 

Ve Savcı YücetürkDeniz Baykal’ın seks kaseti soruşturmasına bakıyordu..

 

Lakin 11 ay içinde Deniz Baykal’ın görüntülerinin alındığı evin kime ait olduğunu dahi tespit edemediği gibi, hiçbir ilerleme kaydedemedi..

 

İşte o aralarda Genel Milletvekili seçimleri kararı alınmıştı..

 

İşte Savcı Bülent Yücetürk, birden bire Adalet mekanizmasına isyan ederek, istifa etti..

 

İstifa ettikten çok kısa sonra her ne hikmetse; daha Ankara Büyükşehir Belediye başkan Adayı olmayan Mansur Yavaş’ın “Özel Avukatı” oldu ve Mansur Yavaş’ın “Sahte Senet ve bilgisayarda ki çocuk pornosu”  davasına bakmaya başladı..

 

Kısa bir süre sonra da; CHP’den Milletvekili aday adayı oldu..

 

Bu zat, Mansur Yavaş’ın CHP’den Ankara Büyükşehir belediye Başkan adayı olduktan sonrada iş birlikteliğini sürdürdü..

 

Çok düşündürücü, birliktelik süreçleri..

 

İşte bu eski “Bilişim Savcısı” Bülent Yücetürk, daha önceleri yaptıkları kaçamak taktiklerini dün yine CNN Türk Televizyonunda Ahmet Hakan’ın sunduğu “Tarafsız bölge” programında sürdürmeye çalıştı ama bu kez iftiraları sıralayıp kaçamadı, Melih Gökçek’in telefonuna yakalandı..

 

Çünkü daha önce ki iftiraların sıralandığı programlarda Sayın Gökçek’in telefonla yayına katılıp, iftiralara cevap verme hakkı bir türlü verilmiyordu..

 

Ahmet Hakan’a buradan teşekkürler.. Dün ki programda, Melih Gökçek’in, telefonla programa katılıp iftiralara cevap vermesini sağladı..

 

Ne mi oldu?

 

Programda; Mansur Yavaş’ın, geçen hafta ki “Kitre bebek vurgunu” tartışılıyordu..

 

44 yapma Bebeğe 366 bin lira ödenmişti..

 

Tabi Mansur Yavaş’ın avukatı olan Bülent Yücetürk, bu iddialara cevap veremediği için, yine Melih Gökçek’i suçlamaya başladı ve  “Melih Gökçek, ANKAPARK’ta 800 Milyon liralık yolsuzluk yaptı” çamurunu atarak, işi kapatmaya çalıştı..

 

Derken Melih Gökçek telefonla canlı yayına bağlandı..

 

İlk cevap ifadeleri çok, çok anlamlı ve netti..

 

Ne mi dedi?

 

Bakın.. ANKAPARK’ta 800 milyon liralık yolsuzluk yapan Melih Gökçek “ŞEREFSİZDİR”.. Bu iftirayı atıp ta, ispat etmeyen Bülent Yücetürk ‘ŞEREFSİZDİR’..”

 

Evet Değerli okuyucular..

Sayın Melih Gökçek daha ne desin? Bundan ötesi var mı?

 

Evet… Mansur Yavaş ve ekranlardan delisiz, belgesiz çamurlar atan Avukatı Bülent Yücetürk.. Şimdi; şerefinizi ispat etme sırası sizde.. 

 

Tabi bu söz karşısında Mansur Yavaş’ın avukatı, “kem-küm” edip, konuşamadı..

 

Ve Melih Gökçek bu anlamı cevap sözlerinden sonra Mansur Yavaş ve Avukatı Yücetürk’ü tam anlamı ile bombardımana tutarak, iftira balonlarını tek, tek patlatıp, perişan etti..

 

“Yolsuzluk mu? Hadi gelin konuşalım” diyerek, şunları sıraladı;

 

Şuan ki Ankara Büyükşehir belediyesinde ki; Kömürdeki vurgunu Bülent Bey ile tartışalım. İhaledeki vurgunu tartışalım. Asfalttaki 150 milyon liralık vurgunu tartışalım. Mansur Yavaş'ın Beypazarı'ndaki evinin nasıl sahte evrak ile yapıldığını tartışalım. Bunları tartışmaya var mısınız?

 

Bülent Yücetürk eskiden savcılık yapmış birisi. 800 milyon liralık yolsuzluk yaptı dedi benim için. Tespit edilmiş ve mahkemede karara bağlanmış herhangi bir hadise yoksa bu söylenilen söz iftiradan ibarettir. Söylediklerini ispat etmek zorundadır.

 

Kaç tane evrakınız mahkemede sahte çıktı bu yüzden belediye mahkemelerde sürünüyor. Kalkıp bana yolsuzluk yaptı diyorsunuz. Kitre bebek olayında iftira diyorlar. Kitre bebek piyasada en fazla 150-500 lira arasında satılıyor. 11 bin liraya kitre bebek mi olur? Bunlar belgeleri ile ortaya konuldu. İftira ise mahkemeye verin.

 

ANKAPARK'ı batırmak için ellerinden geleni yaptılar. Parkın yaşaması için elimizden geleni yaptık. Dünyanın en ucuz en güzel parkını kalkıp en pahalı park olarak ilan ettiler.

 

İlk açıldığını 5 buçuk milyon insanın gezdiği parka hurdalık dersen iftira atarsın. Bu millet bana yüzde 45 oy verdi. Bunu istemeseydi bu millet bana oy verir miydi?

 

Mansur Yavaş parkı öldürmek için elinden geleni yaptı.

 

Hurdalıklara attıkları oyuncakların fotoğraflarını çekip bak ne hale geldi dediler. Oradaki tüm ağaçları kuruttular. Yazık değil mi?

 

Bu kadar mı düşmansın? Şimdi diyor ki “onun yanına ben dijital park yapacağım, ANKPARK’ı o zaman çalıştıracağım. Kendince kılıf uyduruyor.

 

Madem Ankara'yı bu kadar düşünüyorsunuz burayı Çevre Bakanlığı'na verin çalıştırsınlar.

 

150 liraya satılan bebeği 11 bin 500'e alınmasını meşru mu görüyorsunuz? Neymiş sanat eseriymiş. Hangi sanatçı adını versinler?

 

Hemen oradan bana da bir iftira attı 900 bin liraya oyuncak almışım. 900 bin lira dedikleri oyuncaklar 50 bin tane plastik top, 8 bin adet raket seti, 6 bin 500 adet peluş oyuncak hayvan, 11 bin adet plastik araba, 9 bin 600 adet aksesuarlı bebek, 3 bin 420 adet dans eden müzikli bebek, 15 bin adet dans eden müzikli kedi, 2 bin adet konuşan kedi, 15 bin 120 adet kalem pil ve Bülent bey buraya dikkat etsin 56 bin 500 adet ip saçlı bez bebek.

Sizin aldığınız o bebeklerin benzeri”..

 

Melih Gökçek’in bu bombardımanı karşısında Mansur Yavaş’ın Avukatı Bülent Yücetürk tam anlamı ile kilitlendi, konuşamadı..

 

Sadece şu kelimeyi kullandı;

 

“Melih bey bu yolsuzlukların olduğunu söylüyor, namuslu adam gider Savcılığa şikayet eder”..

 

İşte bu ifadeler dikkati mi çekti.. Geçen günü Belediyenin Kitre Bebekler vurgunu haberlerine karşı Ankara Büyükşehir Belediyesinden yapılan Basın açıklamasında da “Haysiyetli, namuslu adam, gider Savcılığa şikayet eder”  ifadeleri vardı..

 

Allah, Allah.. Yoksa Belediyenin Basın açıklamalarını da, Basın Bürosu değil de, Mansur Yavaş’ın özel Avukatımı yazıyor?

 

Eee ben de “Namuslu adam” göndermesinde bulunan eski Savcı Bülent Yücetürk’e şunu sormak istiyorum;

 

“Bülent bey.. Siz eski Savcısınız, namuslu adam çıkıp ekranlardan delilsiz, ispatsız iftiralar, çamurlar atar mı? Bunun suç olduğunu bilmiyor musunuz?”

 

Değerli okuyucular..

 

Bu bombardımanların videoların tamamını dinlemek isteyenler,  aşağıda ki linki tıklayıp izleyebilirler..

 

İbrahim Melih Gökçek (@06melihgokcek) / Twitter

 

Değerli okuyucular..

 

Yazımın sonuna yine çok ilginç bir belge ekliyorum.. Dedik ya, eski Savcı ile Mansur Yavaş arasında ilginç bir birliktelik süreci var.

 

Yoksa “dava arkadaşları mı?”.. Hiç sanmıyorum..

 

Neden?

 

Biliyorsunuz Mansur Yavaş, CHP’den Ankara Büyükşehir Başkan adayı olmadan “Ülkücülük” havası ile Sol cenahın sembol isimleri olan Deniz Dezmiş ve arkadaşlarına çok ağır hakaretler etmişti..

 

Peki, Mansur Yavaş ile ilginç işbirliği süreci olan eski Savcı Bülent YücetürkDeniz Gezmiş için ne diyordu?

 

"YOLUN, YOLUMUZDUR..ANILARI ÖNÜNDE SAYGI İLE EĞİLİYORUZ"

 

Bu birliktelik, sizede düşündürücü gelmiyor mu?


Bu Makale 32929 Defa Okunmuştur

OKUYUCU YORUMLARI

UYARI:Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.(Yorum Yapanın Taahütü)Yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
Ad Soyad
E-Posta
Yorum

Haber Arşivi

ÇOK OKUNANLAR

Hava Durumuİçerik Yükleniyor...

SON EKLENENLER

FaceBook

Haber Ara

Copyright ©2010 - Tüm hakları saklıdır.
PHP Haber Sitesi Türkiye Tasarım
Haber 2000- Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Ve kaynak gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayınlanan Tüm Haber Ve Açıklamalar İlk Kaynaktan Ulaştırılan Açıklamalardır. Sitemiz Bu Açıklamalara Ekleme Veya Müdahelede Bulunmadan Yayınlar. Yorum,Makale, Sizden Gelenler Bölümündeki Yazılardan Yazanlar Sorumludur. Harici Bilgiler Ayrı Bir Sayfada Açılır. Haber 2000 Bu Linkler Ve İçeriklerinden Sorumlu Değildir.Her Türlü Haber Ve İletişim İçin millitaraf@hotmail.com Adresini kullanabilirsiniz. Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek için Gizlilik İlekeleri Ve Yayın Prensiplerimzi Okuyunuz. Ekonomik Veriler Bilgilendirme Amaclidir.Kullanimindan Dogacak Sorunlardan Sitemiz Sorumlu Degildir. En İyi İnt Exp 8+ 1024x768 Görüntülenir