https://twitter.com/06melihgokcek
www.bilimvehukuk.com
» “MELİH GÖKÇEK, FETÖ’cü mü?” EN NET BELEGELERLE SON NOKTAYI KOYUYORUZ.. 15 Temmuz darbesini yöneten FETÖ’cü Albay Orhan Yıkılkan, zırhlı araçlarla gidilip, kimlerin acilen gözaltına alınması için el yazmalı emri verdi? İŞTE o belgeler.

“MELİH GÖKÇEK, FETÖ’cü mü?” EN NET BELEGELERLE SON NOKTAYI KOYUYORUZ.. 15 Temmuz darbesini yöneten FETÖ’cü Albay Orhan Yıkılkan, zırhlı araçlarla gidilip, kimlerin acilen gözaltına alınması için el yazmalı emri verdi? İŞTE o belgeler.

Yıllardır, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile ilgili; “FETÖ’ye rant sağladı, FETÖ’cü” gibi iddialar yağmuru yağdırılıyor.. Tabi, Sayın Gökçek bu iddiaları yalanladığı gibi, iddiaları ortaya atanları da mahkemeye verdi ve FETÖ’ye karşı en büyük mücadeleyi verdiğini söyledi.. Sahi; Melih Gökçek gerçekten FETÖ’cü mü? Evet… Sizlere bu konuda en net belge ve ifadelerle SON noktayı koyacağım
Paylas
“MELİH GÖKÇEK, FETÖ’cü mü?” EN NET BELEGELERLE SON NOKTAYI KOYUYORUZ.. 15 Temmuz darbesini yöneten FETÖ’cü Albay Orhan Yıkılkan, zırhlı araçlarla gidilip, kimlerin acilen gözaltına alınması için el yazmalı emri verdi? İŞTE o belgeler.
http://erikelhukuk.com/
Siyaset - 13 Ekim 2021, Çarşamba 00:00:00
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

GÖKTÜRK TUNÇTÜRK yazdı

www.haber2000.com

 

Değerli okuyucular..

 

Melih Gökçek, Başkent Ankara’ya 28 yıl Belediye Başkanlığı yaparak, önem arz eden hizmetler verdi.

 

Sevenleri de var, sevmeyenleri de var.. Hatta büyük bir kesim tarafından hala “Efsane Başkan” diye anılıyor..

 

Yıllardır da Sayın Melih Gökçek hakkında; “FETÖ’ye rant sağladı, FETÖ’cü” gibi ithamlar yapıldı ve halende bazı çevrelerce bu ithamlar atılmaya devam ettiriliyor..

 

SAHİDEN MELİH GÖKÇEK FETÖ’cü mü? GELİN EN NET BELEGELERLE BU İDDİALARA SON NOKTAYI KOYALIM.

 

Değerli okuyucular..

 

Sayın Melih Gökçek, geçen haftalarda bu iddialarla ilgili ayrıca Ankara Savcılığına ifade verdi.

 

Dedi ki; “Ben de bu adamı hoca biliyordum, ama hain bir iblis çıktı ve bunu öğrendiğim andan itibaren de ailemle birlikte bu hainlere karşı en büyük mücadeleleri verdim, hala da veriyorum”..

 

Tabi bu ifadelere karşın; özellikle Mansur Yavaş ve etrafında ki birçok kişi hala aynı ithamları sürdürüyor..

 

Peki, sahiden Melih Gökçek FETÖ’cü mü?

 

Yoksa Gökçek’e yapılan bu ithamlar; sadece iftira ve karalama kampanyası çamurları mı?

 

Gelin bu sorulara net belge ve ifadelerle açıklık getirip, vicdanen son noktayı birlikte koyalım..

 

FETÖ iblisinin, 15 Temmuz hain darbe girişimi akşamı..

 

Hain Kalkışmayı Ankara’da Kurmay Albay Orhan Yıkılkan yönetiyor..

 

Albay Yıkılkan; aynı zamanda birçok Subayı “Bu akşam tatbikat var” diye kandırıp, birçok askeri grubu emirle sokağa çıkartan isim..

 

Yani; İblis FETÖ’nün hain darbe girişimi planını günler önce hazırlayan, keşifler yapan ve kalkışma gecesi askeri birliklere; “Tatbikat gerçeğe dönüştü, karşı çıkanları vurun” diye emirler veren Albay kılıklı bir hain..

 

Gelin bu haini biraz da tanıyalım;

 

FETÖ soruşturmasında halen tutuklu bulunan Kurmay Albay Orhan Yıkılkan'ın telefonunda da veri incelemesi yapmış ve 13 Temmuz günü sabah saat 05.21'de cep telefonundan Google'a girerek, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bulunduğu Marmaris- Grand Yazıcı Oteli'ni aradığı tespit edilmişti.

 

Yine aynı zamanda; Genelkurmay Başkanı Başdanışmanı olan bu hain; 6-7-8-9 Temmuz 2016’da Ankara Konutkent’teki villada firari FETÖ imamı Adil Öksüz’ün liderliğinde yapılan darbe girişimi organizasyonu toplantılarına aktif olarak katıldı.

 

Darbe girişimi öncesinde Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alayı’nın komutanlığını yürüten Kurmay Albay Muhsin Kutsi Barış’ın ifadesinde bu hain için şunları söyledi;

 

Kandırıldım. Bir muhakeme hatası yaptım. Emir-komuta zinciri içerisinde hareket ettim.

 

Bize; ‘Genelkurmaya yönelik bir IŞİD saldırısı var, bizde orada görev alacağız. Oranın emniyetini almak için görevlendirildik, gazanız mübarek olsun’ denildi

 

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar’ın başdanışmanı Kurmay Albay Orhan Yıkılkan, 12 Temmuz’da beni arayarak ‘koruma tatbikatı’ yapılacağını söyledi. Bunun üzerine ‘alarm’ tatbikatı ile ‘koruma’ tatbikatını birleştirdim.

 

 

15 Temmuz günü öğleden sonra genelkurmay karargâhına Orhan Yıkılkan Albay’ın yanına giderek tatbikatı ne zaman yapacağımızı sordum. ‘24.00’te yapacağız, sen birliklerini hazırla’ dedi.

 

Ancak 21.00 sularında Orhan Yıkılkan dahili hattan ve cep telefonumdan beni aradı, tatbikatın erkene alındığını, 21.00’de başlayacağımızı söyledi. Bunun üzerine 100’er kişiden oluşan üç birliğimi topladım.

 

Sistem üzerinden bana üç mesaj geldi. İlkinde ‘Silahlı Kuvvetlerin yönetime el koyduğunun’, ikincisinde ‘sıkıyönetimde görevlendirilen bazı generaller ve karargâh sorumlularının adının’, üçüncüsünde ise ‘atama listeleri ve sıkıyönetim emri’ yazıyordu; ‘Gereğini yapın’

 

Bunları görünce dahili hattan genelkurmay başkanlığı özel kalem müdürlüğünü aradım, telefonu Orhan Yıkılkan albay açtı. Bana içeriklerin doğru olduğunu, tatbikat durumunun fiili duruma geçtiğini söyleyerek, ‘Gereğini yapın’ dedi. TRT’ye ekibimi göndermemi söyledi.

 

Ve işte hain kalkışmayı yöneten bu albay kılıklı FETÖ’cü, Ankara’da emrinde olan bir subayı çağırarak, kendi el yazısı ile yazılmış bir emir sunuyor..

 

Albay Orhan Yıkılkan’ın el yazısı ile verilen talimat belgesinde; Zırhlı araçlar ve akrep silahlarla gidilip, emir kâğıdına yazdığı 4 isimin acilen gözaltına alınmasını ve daha sonra da İletişim Başkanlığı ile TÜRKSAT’a baskın yapılması emrini veriyor..

 

FETÖ’nün hain darbesini yöneten Kurmay albay kılıklı zat’ın “acilen gözaltına alın” dediği isim listesinde kimler mi var?

 

1-Adalet Bakanı Bekir Bozdağ,

2-Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek

3-Özel Hareket Daire başkanı Turgut Aslan…

4-Türkan Aksoy…

 

Albay Yıkılkan’ın el yazısı ile verilen gözaltı emir kağıdının fotoğrafını yazının sonda ekledim..

 

Biliyorsunuz, Özel Harekat Daire Başkanı Turgut Aslan’ı gözaltına alma girişiminde, FETÖ’cü hainler Turgut Aslan’ı kurşunlayıp, orada öldü diye bırakmışlardı..

 

Şimdi gelelim SON NOKTAYA..

 

Değerli okuyucular..

 

FETÖ’nün Albay Kılıklı bu hainin emir verdiği askerler; zırhlı araçlar ve akrep silahlarla Ankara Büyükşehir belediyesine gidiyorlar..   Saat 18 civarı..

 

Melih Gökçek, 15 dakika önce belediyeden ayrıldığı için gözaltına alamıyorlar..

 

Diyelim ki; FETÖ’cü subay gittiğinde Melih Gökçek’i orada buldu ve gözaltına almaya kalkıştı..

 

Karşı konulacaktı ve Turgut Aslan’ı vurdukları gibi Melih Gökçek’i de vurmayacaklar mıydı? Hem de hiç acımadan vuracaklardı..

 

Şimdi gelin Allah’ın bizlere verdiği akıl ve vicdan ile düşünelim..

 

Melih Gökçek, FETÖ’cü olsa, 17/25 olaylarında FETÖ’ye destek vermiş olsa, darbeci FETÖ’cü askeler Melih Gökçek’i niye gelip gözaltına almaya ve öldürmeye kalkışsınlar? 

 

Akıl var, mantık var..

 

FETÖ ve ekibi, Melih Gökçek’e niye kafayı takmışlardı?

 

Çünkü; 17/25 öncesi Eğitime adına verdiği destekleri tamamen geri aldı ve onlarla amansız mücadele verdi..

 

Akıl ve vicdanımıza danıştığımızda; Melih Gökçek’e FETÖ’cü çamuru sizce hak mı?

 

Örneğin Mansur Yavaş ve etrafında görev verdiği bazı tetikçileri sürekli kamuoyunda algı yaratmak adına diyorlar ki;

 

“117 FETÖ’cü firmaya rant desteği sağlamış”..

 

Yahu kardeşim.. Yetkin var.. Madem ki rant tespit etmişin niye gidip geri almıyorsun ve Savcılığa vermiyorsun?

 

Yapmıyorlar, yapamıyorlar..

 

Neden yapamıyorlar biliyor musunuz?

 

İşin içinde kolpaçino oyunları var..

 

CHP ve İYİ Parti yöneticileri gidip Mansur başkanlarına sorsunlar;

 

“Yahu başkan, 117 FETÖ’cü firma tespit ettiğinizi açıkladınız, bunlar hakkında neler yaptınız, bunların kaçını Savcılığa verdiniz?”

 

Ne Savcılığı en az 100 firma ile sulh olmuşlar.. Sizce nasıl sulh olmuşlar?

 

FETÖ’cü dedikleri firmalarla sulh oldukları halde hala aynı yaygara ile kamuoyunu kandırmaya çalışıyorlar..

 

CHP ve İYİ Parti’nin Ankara yöneticileri… 3-4 gün önce Mansur Yavaş, Cumhuriyet Gazetesinde Mustafa Balbay’a verdiği söyleşide, kendisinden önce Büyükşehir Başkanlığı görevini yürüten AKP’li Mustafa Tuna’ya acayip özgüler diziyor.. Açın okuyun..

 

Neden mi? Çünkü Melih Gökçek düşmanlığına ki işbirlikçisi de ondan… CHP ve İYİ Parti yöneticileri.. Unutmayın, Mansur başkanınıza Mustafa Tuna’nın da yüksele inşaatının proje uygun yapıp, yapmadığını sorsun..

 

Bu yazdıklarım asla boş şeyler değil.. Şimdi tüm bu gerçek belge ve ifadeler sonrası Melih Gökçek’e; “FETÖ’cü” çamuru atmak, inanın şerefsizlikten, alçaklıktan başka bir şey değildir..

 

Buyurun sizlerde vicdanlarınıza danışın..

Bir 2 kişi ve yazı görseli olabilir


Bu Haber 128136 Defa Okunmuştur

OKUYUCU YORUMLARI

UYARI:Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.(Yorum Yapanın Taahütü)Yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
Ad Soyad
E-Posta
Yorum

Haber Arşivi

ÇOK OKUNANLAR

Hava Durumuİçerik Yükleniyor...

SON EKLENENLER

FaceBook

Haber Ara

Copyright ©2010 - Tüm hakları saklıdır.
PHP Haber Sitesi Türkiye Tasarım
Haber 2000- Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Ve kaynak gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayınlanan Tüm Haber Ve Açıklamalar İlk Kaynaktan Ulaştırılan Açıklamalardır. Sitemiz Bu Açıklamalara Ekleme Veya Müdahelede Bulunmadan Yayınlar. Yorum,Makale, Sizden Gelenler Bölümündeki Yazılardan Yazanlar Sorumludur. Harici Bilgiler Ayrı Bir Sayfada Açılır. Haber 2000 Bu Linkler Ve İçeriklerinden Sorumlu Değildir.Her Türlü Haber Ve İletişim İçin millitaraf@hotmail.com Adresini kullanabilirsiniz. Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek için Gizlilik İlekeleri Ve Yayın Prensiplerimzi Okuyunuz. Ekonomik Veriler Bilgilendirme Amaclidir.Kullanimindan Dogacak Sorunlardan Sitemiz Sorumlu Degildir. En İyi İnt Exp 8+ 1024x768 Görüntülenir