http://www.haber2000.com/
http://www.haber2000.com/
» DİYANET İŞLERİ BAŞKANI “GÖRMEZ BAŞKAN”, SANA ÇOK, ÇOK YÜKSEK SESLE “HASSSTTTİİİRRR” DİYORUM. SEN EN İYİSİ BİR PAPAZA UĞRADA GÜNAH ÇIKART.. AYRICA BUNDAN SONRA SENİN YAPACAĞIN İLMİN de İÇİNE TÜKÜREYİM

DİYANET İŞLERİ BAŞKANI “GÖRMEZ BAŞKAN”, SANA ÇOK, ÇOK YÜKSEK SESLE “HASSSTTTİİİRRR” DİYORUM. SEN EN İYİSİ BİR PAPAZA UĞRADA GÜNAH ÇIKART.. AYRICA BUNDAN SONRA SENİN YAPACAĞIN İLMİN de İÇİNE TÜKÜREYİM

Diyanet İşleri Başkanlığı yıllarca uyuduktan sonra “İblis Fetullah’ın ihanetleri ve sapıklığı” konusunda geçmişe dayalı uzun bir Rapor hazırlayıp, övünerek sundu.. Kimseler harbiden sormuyor, soramıyor bu “Görmez başkana”; “Sen ve Dinişleri ekibin, bu kahpelikler sincice yapılırken neredeydiniz, neler yapıyordunuz, niye uyudunuz?”.. Sözde büyük medya kuruluşları, yazarları susuyor.. Allah rızası adına bu soruyu, hesabı sormak yine biz garibana düştü.
Paylas
DİYANET İŞLERİ BAŞKANI “GÖRMEZ BAŞKAN”, SANA ÇOK, ÇOK YÜKSEK SESLE “HASSSTTTİİİRRR” DİYORUM. SEN EN İYİSİ BİR PAPAZA UĞRADA GÜNAH ÇIKART.. AYRICA BUNDAN SONRA SENİN YAPACAĞIN İLMİN de İÇİNE TÜKÜREYİM
https://www.facebook.com/enameha.tr/?__tn__=%2Cd%2CP-R&eid=ARCBTnX_kEqae9R_TKq7hLj0L81fQXI1M2drjsUTnbX1sBfEUn9xWH1huPXALcNxJwCpAuDu-PuB6uQi
Güncel - 27 Temmuz 2017, Perşembe 09:52:26
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

GÖKTÜRK TUNÇTÜRK yazdı

 

www.haber2000.com

 

Diyanet İşleri Başkanlığını; Allah gani, gani rahmet eylesin, bu ülkenin ve Cumhuriyetin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk kurdu ve bu kuruma harbiden “özerklik” statüsü verdi..

 

Ve dedi ki; “Bana bile din ve hak konusunda fetva verip uyaracaksınız. Kimselerden çekinmeyeceksiniz”.. 

 

Bu kurumu niye kurdu?

 

“İslam dinimiz siyaset çıkarlarına alet edilmesin, yara almasın, kutsiyetine leke sürülmesi engellensin” diye..

 

Şimdi birçok soysuzlar, İslam dinini bu şekillerde özenle koruyan Atatürk’e maalesef “din düşmanı” diyerek birçok hakaretlerde, küfrülerde bulunuyorlar..

 

Yakın geçmişte ki bir genel seçimde bile PKK’yı destekleyen HDP’lilerden, AKP’ye oy çaldırmak adına alelacele 10 bin “Kürtçe Kuran” bastırıp, seçim meydanlarında dağıttıran şimdi ki Diyanet İşleri Başkanlığı, dün sesli, görüntülü uzun bir “İblis Fetullah, FETÖ” raporu hazırlayıp, milletin gözünün içine baka,b aka, utanmadan, sıkılmadan, Fetullah’ın kahpeliğini, iblisliğini, sapıklığını anlatıp durdu..

 

Şimdi ben bu “görmez adama” çok, çok yüksek sesle “Hasssstttiirrr” diyorum.

 

Neden mi?

 

Bu raporu kim hazırlayıp, giderayak sundu?

 

Diyanet’in harbiden “görmez başkanı”, Mehmet Görmez..

 

Ne zaman hazırlıyor bu iblis Fetullah’ın sapıklığı raporunu?

 

Haçlıların, Siyonistlerin “hoca kılıklı ajanı” FETOŞ’un, Türkiye’nin üç’te ikisini ele geçirdikten, eğitimi, güvenliği, yargıyı, adaleti kendi çıkarları adına kullandıktan, 15 Temmuz’da yaptığı hain başkaldırı hareketinden ve bu kahpe saldırıda 253 vatan evladını şehit verdikten sonra.  

 

Bu “Görmez, duymaz, üç maymunu oynayan” zat, başkanlıktan ayrılıyor..

 

Artık hesabı ne ise, giderayak bir “İblis Fetullah”ın bu ülkeyi nasıl sincice ele geçirdiğini, nasıl din sapıklığı yaptığını bir Rapor hazırlatıp,sundu..

 

Hiç sıkılmadan, utanmadan ..

 

Bu “Görmez başkan” raporu sunarken de inceden, inceden günah çıkartır gibi, üstü kapalı itirafta da bulundu ama “Af dilemedi”..

 

“Görmez başkan” diyor ki;

 

“17/25 Aralık 2013’e kadar ilgili kurum ve kuruluşlar bu kişinin dinî görüşlerini ve hareketin sürüklendiği mecrayı anlama ve araştırma ihtiyacını pek hissetmemişti, bunun içinde araşrıtma ihtiyacı duyulmadı” ..

 

Şimdi gelelim, Fetullah gibi Dini istismar eden bu Görmez zat’ın ikiyüzlülüğüne..

 

İblis Fetullah’ın 80 kitabından, dergilerinden bahseden Görmez başkan, yine diyor ki;

 

“Fetullah Gülen, İslam yolundan sapmış kimsedir. Gülen; peygamberin adeta ev arkadaşı olduğu sapıklığını söylüyor, sabah- akşam oturup strateji konuşmaktadırlar ve daha sonra bu konuşmalar neticesinde kendisine tevdi edilen emaneti Gülen müritlerine ve mensuplarına aktarmaktadır. İlginçtir ki hemen hemen her karar, bir şekilde ‘Gülen’in Örgütü’nü tahkim edip onları sorgusuz sualsiz itaate yönlendirecek türden gizemlerle süslenmiştir’ . Gülen’in bu söylemi imanın en önemli esaslarından ikisini zedelemiştir. Bunu , sapkınlık olarak nitelemek kaçınılmazdır”

 

Ve bu Görmez başkan; en gaflet noktasını vurguluyor;

 

“Gülen; içinde bulunduğu şartları ve kendisine çeşitli ‘mahfillerce’ yani cami imkânlarını kullanıp, 1970’lerden itibaren bir cemaat (örgüt) oluşturma sürecine girmiştir. Bu güruh On yıllar boyunca, toplumun en çok ihtiyaç duyduğu eğitim alanını kendisine hedef olarak belirleyip, önce yurtiçinde, sonra yurtdışında devşirdiği ümmetin evlatlarından önemli bir kısmını örgütünün bir parçası haline getirmiştir”..

 

Eee Görmez başkan camilerden, cami içerisinde verilen vaazlardan, içeriklerinden kim sorumlu?

 

Tarım ve Köyişleri Bakanlığı değil herhalde?

 

Sorumlu olan; Diyanet ve Diyanete on yıllar öncesi başkan olmuş kişiler ve şuan ki başkanı olan özellikle sizsiniz..

 

Bizzat diyorsunuz ki; “ Gülen, kitap ve vaazlarında Allah ve peygamberle konuştuğu, sırlarını tuttuğunu söyleyip, seçilmiş kişi vurgusu yaptı, peygamberden emir aldığını, geçmiş İslam büyükleri ile görüştüğünü, rüyalarını anlattıp, Hıristiyanlık ve İslamı birleştirme çabası içinde olup ve cincilik yaptığı konusundaki söylemlerine dini yorum getirdi”..

 

Yıllar önce İblis FETOŞ’un çıkarttığı Sızıntı dergisinden ve sinsi yayınlarından, resimlerinden bahsediyorsunuz..

 

Yahu başkan, sahi siz o zamanlar içerisinde, o makamlarda ne yapıyordunuz?, Ne işler çeviriyordunuz?

 

Hadi diyelim iblis Fetullah üstü kapalı vaazları ve dini yazıları ile ülkeyi yönetenleri, yani siyasi iktidarları uyuttu.. İşin asıl sahibi siz niye bu kahpeliği görmezden geldiniz?

 

Yüce Allah’ın hikmetine bak.. Soyadınız da “Görmez”..

 

17/25 Aralık öneci bu kahpe FETOŞ’un vaazlarını, yazılarını, konuşmalarını, sinsi mesajlarını niye din adına incelemeyip, hükümeti uyarmadınız?

 

Yoksa o tarihler öncesi dini bilgileriniz mi yoktu? Algılama kabiliyetiniz mi yoktu?

 

TRT’de “En güzel Kuran okuma yarışması” konusunda fetva vermesini bilyorsunuzda, bu bunak iblis FETOŞ’un sapıklıklarına karşı niye uyarmadınız Hükümeti?

 

Görmez başkan.. Giderayak ihanetinizi itiraf ettiniz haberiniz var mı?

 

Başkanlıktan ayrılacak mışsınız.. Bir de sıkılmadan “Emanetten” dem vuruyorsunuz.. Bu ülkeye, insanlarına, dinimize verdiğiniz zarar yeter, defolun gidin..

 

Diyorsun ki; “görevi bıraktıktan sonra ilim işi ile uğraşacağım”..

 

Hay senin uğraşacağın, insanlara aktaracağın ilmin içine tüküreyim..

 

Hala insanları aldatmayı mı planlıyorsunuz?

 

Maalesef, miletimizde işte böyle kandırılıyor, uyutuluyor..


Bu Haber 784349 Defa Okunmuştur

OKUYUCU YORUMLARI

UYARI:Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.(Yorum Yapanın Taahütü)Yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
Ad Soyad
E-Posta
Yorum
Foto GaleriTÜMÜ

İLGİNİZİ ÇEKECEK HABERLER

Video GaleriTÜMÜ

Haber Arşivi

ÇOK OKUNANLAR

Hava Durumuİçerik Yükleniyor...

SON EKLENENLER

ŞANS OYUNLARIİçerik Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ :


İçerik Yükleniyor...

FaceBook

Haber Ara

Copyright ©2010 - Tüm hakları saklıdır.
PHP Haber Sitesi Türkiye Tasarım
Haber 2000- Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Ve kaynak gösterilmeden Alıntı Yapılamaz. Yayınlanan Tüm Haber Ve Açıklamalar İlk Kaynaktan Ulaştırılan Açıklamalardır. Sitemiz Bu Açıklamalara Ekleme Veya Müdahelede Bulunmadan Yayınlar. Yorum,Makale, Sizden Gelenler Bölümündeki Yazılardan Yazanlar Sorumludur. Harici Bilgiler Ayrı Bir Sayfada Açılır. Haber 2000 Bu Linkler Ve İçeriklerinden Sorumlu Değildir.Her Türlü Haber Ve İletişim İçin millitaraf@hotmail.com Adresini kullanabilirsiniz. Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek için Gizlilik İlekeleri Ve Yayın Prensiplerimzi Okuyunuz. Ekonomik Veriler Bilgilendirme Amaclidir.Kullanimindan Dogacak Sorunlardan Sitemiz Sorumlu Degildir. En İyi İnt Exp 8+ 1024x768 Görüntülenir